Mohou to být srůsty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 20:27
Mohou to být srůsty?

Omluvte anonym, ale nechci aby zdejší kamarádky věděly vsechno ;)
V lednu jsem prodělala mimoděložní těhotenství, vejcovod nariznut a zachován…Teď jsem po ms a cítím ho a jako že pořád..ne vyloženě bolest..nevím jak to popsat. :think: Bolest jen takovou trochu jako tupou a pořád. Mohou to být srůsty? Nemám s tím vůbec žádnou zkušenost. Jak je poznám? Nebo co by to mohlo být? Na kontrole bylo vše ok a na další jdu za měsíc. Ms proběhla normálně vše ostatní také bez problému.

Reakce:
Lidym
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 4 inzeráty 28.04.19 20:31

Ano, můžou. Mě vejcovod odebrali a srůsty mě během MS bolely tak, že jsem se nemohla pohnout než zabral Algifen. A to jsem měla normálně bolestivou MS.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 20:40
@Lidym píše:
Ano, můžou. Mě vejcovod odebrali a srůsty mě během MS bolely tak, že jsem se nemohla pohnout než zabral Algifen. A to jsem měla normálně bolestivou MS.

Mně ms skončila ve čtvrtek…při ms nic nebolelo…jako neboli to tak že bych si něco musela vzít ale cítím to. A jak to vše funguje po tomto zákroku nemám tušení a nerada bych něco zanedbala. Chteli bychom ještě jedno dítko. Jsou ještě nějaké další příznaky podle kterých lze poznat že jde o srůsty? Druha strana nebolí ani jizva v pupíku.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 4 inzeráty 28.04.19 23:12

Omlouvám se, že reaguju tak pozdě. Já bych toto popsala svému lékaři. Nevím přesně, jak dlouho jsi po zákroku. Mě třeba podbřišek pobolíval i 3 týdny po operaci. Jestli je to čerstvé.
Můj tehdejší gyndař řekl, že jsem ženská, tak musím něco vydržet, že by se to jinak muselo operovat. Tak jsem ho změnila. Druhá doktorka říkala, že by další těhotenství mohlo pomoci a když ne, tak potom operaci. No a opravdu po porodu jsem v pořádku, bolesti byly pryč. je to teda 8 let a mám 2 děti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 08:17
@Lidym píše:
Omlouvám se, že reaguju tak pozdě. Já bych toto popsala svému lékaři. Nevím přesně, jak dlouho jsi po zákroku. Mě třeba podbřišek pobolíval i 3 týdny po operaci. Jestli je to čerstvé.
Můj tehdejší gyndař řekl, že jsem ženská, tak musím něco vydržet, že by se to jinak muselo operovat. Tak jsem ho změnila. Druhá doktorka říkala, že by další těhotenství mohlo pomoci a když ne, tak potom operaci. No a opravdu po porodu jsem v pořádku, bolesti byly pryč. je to teda 8 let a mám 2 děti.

4 měsíce a doteď žádné problémy…uvidíme dneska už je to ok :nevim: já se srůstů bojím, že nám to třeba nepůjde a že budu muset znova pod kudlu a to nechci:(

Lidym
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 4 inzeráty 30.04.19 19:03
@Anonymní píše:
4 měsíce a doteď žádné problémy…uvidíme dneska už je to ok :nevim: já se srůstů bojím, že nám to třeba nepůjde a že budu muset znova pod kudlu a to nechci:(

Neboj, já s jedním vejcovodem otěhotněla 3× a spousta holek tady taky.

Váš příspěvek
Reklama