Mohu být těhotná?

Napsat příspěvek
2947
26.2.15 09:55

Já jsem špinila 4 dny, myslela jsem si, že je to ms ale slabá. Pak až mně začly ty prsa bolet (mám to vše zapsané :mrgreen: ) po týdnu a něco jsem si udělala test a byl pozitivní :) ale taky mám poznačeno že mně bolelo v podbřišku. Já ale měla dost nepravidelné cykly. jednou 33 dní jindy 40.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
26.2.15 09:58

@sppo co treba shoda nahod? To ti nic nerika? Nechapu rejpalky ze vas to bavi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.15 09:58

@sppo jj protoze jsem ji napsala at se nekde zepta az po tom co ja vlozila a to co napsala je zkopirovany proto ty stejny slova to vadi tak moc?:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.15 10:01

@sppo a kdyz vam to tak vadi tak nekomentujte nikdo vam neprikazal ze to musite komentovat a hlavne resite uplne neco jinyho nez naco byla otazka ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2947
26.2.15 11:32

@vevunka2208 kašli na ně, některé jen sbírají příspěvky aby byly extra třídy v diskuzích. To jsou tak zbytečné kecy :zed: tak uvidíte no..tyhle příznaky co máš, tak u mě to bylo těhu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.15 12:34

@Mantinell jj zbytecny zabivat se takovovima lidma nechapu proc jsou v takovych dyskuzich kdyz resi jine :pocitac: fakt??no kez by se ukazalo stesti to cekani zabiji ja bych to neresila ale zaskocilo me to spineni bily vytok a to pobolivavani a pichani :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.11.15 20:34

Ahoj holky, sem tu nová a potřebuju radu! Vysadila sem antikoncepci po 4 práškách menstruace byla 14,15,16,17.10 a ted 1,2,3,4.11 a 14dní na to sem měla pohl.styk asi 2krát denně přítel do mě ejakuloval. Myslíte že je nějaká šance? Prosím poradte :(

• Nahlásit
  • Citovat
8.2.16 20:53

Muzu byt tehu?

Holky pomoooc ms mam pravidelnou +/- 1den 1 a 2.2. Jsme mely nechraneny sex a 3.2. Jsem mela dostat ms ale nedostala a mam uz 6dni spozdeni tehu test ale negativni myslite ze jsem tehu nebo spise nejaka porucha diky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.16 20:55
@Veverkaterka píše:
Holky pomoooc ms mam pravidelnou +/- 1den 1 a 2.2. Jsme mely nechraneny sex a 3.2. Jsem mela dostat ms ale nedostala a mam uz 6dni spozdeni tehu test ale negativni myslite ze jsem tehu nebo spise nejaka porucha diky :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4266
8.2.16 21:05

@Veverkaterka Pokud máš zpožděnou MS a negativní test, znamená to, že se MS zpozdila kvůli jinému důvodu než je těhotenství. Den před očekávanou menstruací žena plodná už nebývá, nicméně pokud došlo ke zpoždění ovulace a ta proběhla o těch cca 14 dní později než obvykle, pak k oplodnění dojít mohlo. Počkej ještě pár dní, klidně týden, pak testuj znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.16 21:08

@Icestar ok tak diky nechame se prekvapit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.16 11:50

Potrebuji radu nebo spise nazor

Vcera jsem psala prispevek aniz bych si uvedomila ze jsme meli sex i 14 dni pred MS a pak vladtne 2 dny pred MS ale i tak je test negativni. Myslite zebi po tech 14 dnech muze by negativni vysledek testu. Zkusim tedy jeste za tyden jak mi poradila pani ale stale mi to vrta hlavou :lol: :lol: :lol: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
9.2.16 11:54

@Veverkaterka asi opráším věšteckou kouli. Nebo myslíš, že my myšlením tady víme, jestli jsi, nebo nejsi? :lol: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.16 11:58

@berry4 tak ja nerikam ze to musite vedet :D ja spis jen jesli je moze ze po 14 dnech muze byt negativni a pak treba pozityvni :lol: :lol: no asi jednodussi bude zajit na gyndu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama