Mohu být těhotná?

Anonymni
6.6.08 10:22

mohu být těhotná?

Ahoj holky,
v půlce března jsem byla na revizi dělohy. Doktor říkal před týdnem, že už není problém, abych začala znovu se pokoušet o mimčo. V dny ovulace jsme byli aktivní - ne snad pro snahu otěhotnět, ale vzhledem k tomu, že jsem měla strach, abych neotěhotněla od potratu, tak to šlo velmi snadno. Dnes ráno jsem zvracela, jsem utahanější a motá se mi hlava. Je to týden po ovulaci. Mohu být zase v tom? Že by to šlo tak rychle? Jen chci o tom chvilku plkat, trošku mne to ráno rozladilo a manžel říká - a je to jasné. Ale při prvním těh. mi nic nebylo. Nemohla jsem od března se na tyto stránky ani podívat. Je mi jasné, že testy až po mens. a tak…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13498
6.6.08 10:31

samozdrejme ze byt tehu muzes a ano jde i tak rychle.Ja otehotnela do 10-ti tydnu od revize ve 12tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
6.6.08 10:37

ahoj, já si myslím, že týden po ovu je na těhu příznaky ještě dost brzo, vždyť nejdříve 5. den se mimi uhnízďuje v děloze a hladina hcg, díky které je těhulím špatně, teprve začíná stoupat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.6.08 11:33

Na příznaky je ještě bzro - podiv se ven, jaký je počasí, spíš bych sázela na to.

• Nahlásit
  • Citovat
6.6.08 12:41

Taky myslím, že je ještě brzy na příznaky. Po oplodnění vajíčko putuje 7 - 10 dní do dělohy, kde se pak uhnízďuje. Ale zase…u každýho je to jinak a třeba už se uhnízdilo a jak si to tělo rychle vzpomnělo na předch. těhotenství, které bylo tak nedávno, možná rychleji reaguje. (hormony, atd.)
Obecně si ale myslím, že v této době by ještě přiznaky moc patrné nebyly. Je brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.6.08 14:10

Snad, doufám - máme před dovčou, tak bych nechtěla mít nevolnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
andela
6.6.08 15:21

možné je všechno, a na dálku se to nedá poznat … :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.1.15 21:38

Ahojky holky mam takovy dotaz posledni menstruaci jsem mela 10,12 mela jsem ji dostat kolem 10,1 je fakt ze ted ma spozdeni asi cca 10 dni ale s pritelem jsme sex nemeli dudíš asi porucha ale 17.1 už jsme sex meli za jak dlouho si mam udelat test jsem tak nejak nervozní protože na gynekologyii nejde prtože jsem mimo domov a vracim se až pristi mesic moooc děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
26.2.15 09:19

muze ro byt tehu?

Dobry vecer mam otezku od 9.2 do 12.2 jsem menstrulovala ale jinak to mivam 6 dni a 14.2 a 17.2 jsme meli s pritelem sex pozor jsme si nedavali a dnes jsem trozku zaspinela a tak nejak me boli v podbrisku myslite ze se muze neco klubat ? dekuji za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
26.2.15 09:26

Ahoj holky mam otazecku pozadala me kamaradka abych se vas tu zeptala : od 9.2 do 12.2j menstrulovala ale jinak to miva 6 dni a 14.2 a 17.2 meli s pritelem sex pozor si nedavali a vcera trosku zaspinela a tak nejak ji boli v podbrisku myslite ze se muze neco klubat ? co se docetla tak ma i jine priznaky vim ze to je brzo ale jsou pripady ze to zjistily holky brzo ze jsou tehotne. Dekuji za kazdou odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2947
26.2.15 09:37

@vevunka2208 @blackjack nechápu, proč je to tu 2×. Já jsem špinila, to jsem ještě nevěděla že jsem těhu. V ten večer jsem s kámoškou popíjela vínko a ráno mi bylo strašně zle. A dnes mám z toho 5 měsíční holčičku :srdce: Je to možné samozřejmě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.15 09:42

mantinel

Prominte omylem jsme s kamaradkou poslaly obe menstrulace ma prijit az 17.3 coz je dlouha doba mam obcas i takovy pichnuti na pravy strane tak nevim:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2947
26.2.15 09:46

:) já myslím, že je to dost možné. Nejlepší bude si udělat tt mně bolely i prsa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.15 09:50

@Mantinell no me prsa prave vubec ne ale to me neboleli ani u prvniho nekdy mam i na kalhotkach trochu bily vytok a jak uz jsem psala vcera jsem trochu zaspinila a pobolival me podbrisek a nekdy kdyz vztavam tak se mi zatoci hlava ale to muze byt i tlakem a neni na tt brzy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
26.2.15 09:54

Ehm… Dvě kamarádky, obě dvě říkají „menstrulace, menstrulovat“ a „omylem“ napíšou o problému jedné z nich do stejné diskuze během pár minut…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama