Mohu být těhotná s menstruaci?

Anonymní
26.11.20 11:49

Mohu být těhotná s menstruaci?

Ahoj, ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti a rady.
Minulý měsíc jsme se začali snažit o dítě, ale nakonec jsem to o pět dní později dostala. Trvalo to přibližně tři dny a pak konec. Test jsem samozřejmě zkoušela už v den vynechané menstruace, ale byl negativní a tak jsem si řekla, že další zkusím za týden, ale to už byla ms, tak jsem ho nedělala. Tento měsíc jsme se začali snažit intenzivneji. Beru femibion a sex máme obden. Teď bych měla být někde za ovulaci. (Nevím to jistě). Včera jsem zvracela, což se mi nestává. Naposledy jsem zvracela, jen když jsem měla salmonelu. Mám i další příznaky, ale ty jsem si mohla vsugerovat. Asi mi poradíte udělat si další test. Ale já na to nemám odvahu. Bojím se negativního vysledku. Tonoucí se stébla chytá :P. Každopádně chápu, že nejste věštkyně. Píši to sem, protože si nemám s kým o tom popovídat. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14730
26.11.20 11:55

Tak co chceš číst? To ze si mas udělat test to není? Tak treba počkej 9mesicu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2662
26.11.20 11:55

Na to, že se snažíte měsíc ti docela slušně hrabe :think:
Pokud menstruuješ, tak těhotná nejsi, dej tomu volný průběh, nestuduj moudra na interetu a hlavně "příznaky "
Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1589
26.11.20 12:27

Já začínám mít pocit, že některým slečnám se to v hlavě vždycky nějak všechno rozbije jakmile si s přítelem řeknou, že se začnou snažit o mimino :zed: Vždyť tohle je tu furt dokola :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2662
26.11.20 13:42
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240
26.11.20 13:56

Já mám pocit, že „snažením“ se z normální fajn holky stává příšerná posedlá bestie, se kterou je k nevydržení. To opravdu nemůžete prostě kukat jako normální lidi a nějaké snažení neřešit? Vždyť je to druhý měsíc, panebože. Vy hned do sebe cpete nějaké podpůrné věci jen proto, že se první měsíc nezadařilo? Proč hned předpokládáte problém? Ten se má řešit až ve chvíli, kdy ho mám, ne s ním počítat dopředu. To samo o sobě - ta přílišná snaha mít to hned - vám to bude kazit…

Jinak se budete divit, ale i zvracení se dá vyvolat psychicky. Takže to vezmeme jednoduše. Krvácíte a máte negativní test? Nejste těhotná. Těhotná jste, pokud máte pozitivní test. Žádné jiné možnosti neberte v úvahu. Neseďte nad negativním testem v menstruačních křečích a nehledejte skulinky, jak byste přece jen i přes to všechno mohla být těhotná. Stresujete se tím a začne vám to ničit vztah. Na světě není muž, kterého by bavilo furt dokola koukat na to, jak mu po bytě lítá bláznivá děcko-chtivá ženská a řeší ovulace, plánuje sex, testuje třikrát denně a pak odkráčí na emimino se ptát, jestli může být těhotná, i když těhotná není :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 16:01

@DeeDee.518
Já chápu, že se nemusí zadarit hned. Počítám s tím a femibion beru místo kyseliny listové, kterou mé tělo nerozstepi, protože mám Leidenskou mutaci. I proto se bojím, že bych těhotenství mohla poznat pozdě, musím si od začátku pichat injekce.

• Citovat
  • Nahlásit
1987
26.11.20 16:42

Pokud musíš v raném těhotenství na injekce, tak holt budeš muset asi testovat brzo, aby se to podchytilo. Proto nechápu, proč si ten test neuděláš. Pravděpodobně na něm nic nebude, ale aspoň se nebudeš vznášet na růžovém obláčku z každého zaraženého prdu, že to je určitě mimísek v bříšku. To ti nenadávám, to ti předávám vlastní zkušenost. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.11.20 19:27
:think: :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie