Laparoskopie, bolesti

418
25.11.20 22:16

Laparoskopie, bolesti

Ahoj holky, může mě někdo uklidnit? Včera jsem měla laparoskopii, odstranovali mi vejcovod spatny a delali pruchodnost druheho a ten je pry krasne zdravý. O mimco se snazime necele 3 roky. Dnes jsem pozadala doktora aby me propustil a tak jsem jela domu. Boli me bricho, nemuzu moc chodit a jsem nafoukla jak kdybych byla v 9 mesici tehotestvi :lol: i krvacim ale to mi starost nedela. Spis se bojim tech bolesti zda je to normalni a zda nevíte jak ten plyn dostat ven. Sice větry mam ale nic moc a furt mam bricho jak balon :lol: predem dekuji za odpovedi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
876
25.11.20 22:34

Taky sem to tak měla po laparce pomohl my espumisan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51917
25.11.20 22:37

Jo, pár dní mě bolel každej pohyb a sotva jsem se plížila… ale lepšilo se to každým dnem. Pokud bys z toho měla blbej pocit, cinkni k dr., ale jinak jo, bolesti po laparoskopii můžou být zcela normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
25.11.20 22:42

@ugluk jako doktor rikal, ze je normalni mit takove bolesti, ze to je velky zasah do tela a ze kdyz se prý riznu do prstu tak to taky boli nejaky cas ale spis jsem z toho vystrasena a jeste ten plyn. Bricho jak balon a plyn mi cestuje nahoru a dolu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
25.11.20 23:08

Já sem tedy žádný bolesty neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
25.11.20 23:09

@sabinka098 tak to můžeš byt rada :lol: me museli dat hned po probuzeni kapacku na bolesti :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51917
25.11.20 23:18

Plyn je obvyklý velmi, i mě na to upozorňovali. Tak ať je brzo líp :kytka: Já byla tehdy doma, ale chodit do práce, regulérně zůstanu těch 14 dní doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
25.11.20 23:30

@ugluk moc dekuji. No hlavne me boli bricho. Snazim se hybat ale kazdy pohyb je bolestivy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
25.11.20 23:42

Já měla bolesti jak kráva, tři týdny jsem byla úplně nepoužitelná, ale já mám asi hodně nízký práh bolesti, jak to tak vidím, při srovnání s většinou 😅
Nafouknutá jsem byla tak tři dny po laparce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
25.11.20 23:59

@Marlovee uf to me trochu uklidnilo protoze bolesti mam taky velke a uz jsem si chvilkama predstavovala svuj vlastni pohreb :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
26.11.20 08:58

@JitkaS0
Je to hrozně individuální, já po operaci byla úplně k. o. a slečna, co tam se mnou ležela byla úplně v pohodě. No ve mě se ten plyn držel hrozně dlouho, myslím že asi 3 týdny a bolesti jsem měla týden velké, že jsem tak tak chodila a pak asi dva týdny menší. Každopádně jizvy po laparoskopii jsem cítila ještě dva měsíce. Snad se ti to brzy uklidní :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
26.11.20 09:41

@Bobule113 tak to ráda slyším. Dnes jsem se vzbudila a už se mi lépe chodí a plyn se mi začal hýbat, takže pomaličku odchází. Stehy hrozný protože se mi „dřou“ o triko tak je to nepříjemný :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
26.11.20 10:43

@JitkaS0
Teď už to bude jen lepší :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
26.11.20 19:31

@Bobule113 a muzu se jeste zeptat? Mela si problem s curanim? Ja curam normalne, nic nepali ale kdyz jakoby docuravam tak me to boli :think: tak nevim jestli je to normalni nebo je neco spatne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
28.11.20 13:17

Ja mela laparku minulý mesic, presne jak rikas 9ty mesic tehotenstvi pocitove 😂 Plynatost byla silena, hlavnr na pokoji noc po zákroku, jeste ze tam byla neslysici babicka :lol: Ja jsem hned doma chytla neskutečne strevni potize, to byl nazec, dva dny nekončící behavky. Jinak mi pomahal Espumisan. Bolest je normalni prirovnala bych to k bolestem pred menstruaci ale kazdym dnem to bylo lepsi. Hlavne davej bacha na stehy, me je vyndali zebto je super a vecer mi vsechny jizvy praskly :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat