Těhu test. Duch po 3 minutách

Anonymní
26.11.20 07:47

Tehu test. Duch po 3minutach

Holky zdravim vás včera jsem si delala večer testy dva objevil se mi na obou dvou duch ale po 3 minutách a v letáku bylo pozoruje 3minuty. Ale zas to netrvalo déle než 5 minut to tam psali ze to neodevitejte už.
Jsem těhotná nebo ne co myslíte

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
588
26.11.20 07:50

Může být možné těhotenství, zkusit udělat trst zitra ráno, jestli čárka bude sílit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
26.11.20 08:00

Myslím, že to vypadá nadějně. Já takto lovila duchy týden před MS a dva dny před už tam něco bylo a teď jsem 16tt, přeji štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51917
26.11.20 08:07

Tohle je normální slabá čárka na hranici limitu. Jsi na úplném křehlém začátku těhotenství, zopakuj test za pár dní ráno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
26.11.20 08:08

Pravděpodobně jsi těhotná, ale jak radí ostatní, zopakuj test v další dny a nejlépe z ranní moči :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14727
26.11.20 08:18

No a už ti meska ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 10:28

@lachtanice86 ne ms mám dostat za týden
Dneska ráno jsem si udělala další test

• Citovat
  • Nahlásit
14727
26.11.20 10:32
@Anonymní píše:
@lachtanice86 ne ms mám dostat za týden
Dneska ráno jsem si udělala další test

Až za týden? Hmm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
26.11.20 10:45

To je docela brzo na testovánj, ale počkala bych se závěry do termínu MS. A potom objednala k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6011
26.11.20 13:28

To jsi se mohla zeptat rovnou ve včerejší diskuzi @Jsemsmutna A jak je to dlouho od toho co jsi s ním mohla otěhotnět? Rekneš mu to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
27.11.20 09:48
@Anonymní píše:
Holky zdravim vás včera jsem si delala večer testy dva objevil se mi na obou dvou duch ale po 3 minutách a v letáku bylo pozoruje 3minuty. Ale zas to netrvalo déle než 5 minut to tam psali ze to neodevitejte už.
Jsem těhotná nebo ne co myslíte

Ahoj vypadá to velmi nadějně, druhá čárka jde krásně vidět. Potichu gratuluji, udělej si test v den vynechání ms, čárka musí být výraznější. Nebo můžeš testovat obden, aby jsi viděla zda čárka sílí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
28.11.20 10:06

Ahojky holky, přidám se, ať nezačínám novou diskuzi.
Svých negativních testů už jsem viděla mraky a nikdy nic, žádní duchové, prostě sníh.
Tento měsíc jsem začla špinit před MS, asi 4 dny před termínem (cyklus 26dni). Tajně jsem doufala, že by mohlo jít o uhnízdění, ale včera jsem i malinko krvácela.
Dnes jsem ráno vstala a že půjdu manželovi než přijde z noční uvarit polévku a začala se mi motat hlava (jako při opilosti), žaludek na vodě, polévku jsem ani vařit nezačala…
No, vytáhla jsem jeden test a zkusila… Spíš jen tak, než že bych ještě věřila, takže jsem bohužel nehlídala čas… Vidíte něco? Myslíte, že by? 8o :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51917
28.11.20 10:26

@Hledík já bych to furt viděla negativně a pokud se nerozkrvácíš, za pár dní bych test zopakovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
28.11.20 10:32

@ugluk jj taky si nechci dávat naděje…
I když by to pro mě byl nejhezčí dárek pod stromečkem :(
Tady ještě jednou zřetelněji možná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
28.11.20 11:22

@Hledík já mám Teda prasklý displej ale zkoušela jsem si to posouvat tam kde je v pořádku a spíš vidím takový růžový flek… Ale jestli naživo vidíš tak tam určitě bude zkus si udělat další testy a uvidíš… Přeju ať jsou pozitivní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat