Mohu dát pažitku do bramborové kaše pro mimi 11m?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
63
4.11.21 13:27

Mohu dat pažitku do bramborové kase

Ahoj holky mohu dát do bramborové kaše pažitkou pro 11m?
A oad kdy můžu dát syrovou zeleninu (okurka a podobně)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26462
4.11.21 13:31

Můžeš, syrovou zeleninu sem dávala tak od 7 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2174
4.11.21 13:32

Nevidím problém s pažitkou v kaši. Jen jí nakrájej nadrobno, néééé nějaké dlouhé stonky :) já jsem kolem toho roku (spíš dřív) už dávala zeleninu nějak šikovně nakrájenou, aby se to dobře drželo, kousalo (měkkou - okurka, rajče). Ale syn (skoro 2 roky) zelenině moc nedá. „Zelené“ v čemkoliv mi plive. Takže pažitku nebo petrželku do polívky třeba už ani nezkouším dávat. :lol:

Příspěvek upraven 04.11.21 v 13:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
4.11.21 13:32

Dekujuu❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28268
4.11.21 13:33

@Sanem23 pažitku určitě můžeš, syrovou zeleninu klidně také zkus dávat - akorát papriku bych asi nedávala, ta mi přijde hodně těžká do žaludku pro tak malé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
4.11.21 13:33
@Mutlice píše:
Nevidím problém s pažitkou v kaši. Jen jí nakrájej nadrobno, néééé nějaké dlouhé stonky :) já jsem kolem toho roku už dávala zeleninu nějak šikovně nakrájenou, aby se to dobře drželo, kousalo (měkkou - okurka, rajče). Ale syn (skoro 2 roky) zelenině moc nedá. „Zelené“ v čemkoliv mi plive. Takže pažitku nebo petrželku do polívky třeba už ani nezkouším dávat. :lol:

No nám zatím ji vscehno co mu dám ale ještě nechce úplně větší kousky pořád učíme haha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27119
4.11.21 13:34

Syrovou zeleninu dát tehdy, kdy to užvýká/rozkouše.
pažitku do kaše proč ne. V tomhe věku ještě asi nebude moc řešit, že s tím divným zeleným to jíst nebude. to přijde později. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2174
4.11.21 13:35
@Sanem23 píše:
No nám zatím ji vscehno co mu dám ale ještě nechce úplně větší kousky pořád učíme haha

Podle citu prostě… Pažitka nadrobno v kaši určitě není nic, co bys nemohla dát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.11.21 13:35

Syrovou zeleninu určitě v 11. měsíci dát můžeš (snad jen kromě syrového zelí, papriky, rajčete, cibule a česneku).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1954
4.11.21 13:49
@Svistice píše:
Syrovou zeleninu dát tehdy, kdy to užvýká/rozkouše.
pažitku do kaše proč ne. V tomhe věku ještě asi nebude moc řešit, že s tím divným zeleným to jíst nebude. to přijde později. :mrgreen:

Jenom tip - Já třeba zeleninu sekám v sekáčku k tyčovému mixéru, pak je to v pohodě i bez zubů. Okurku strouhám. Moje dítě totiž dlouho dlouho odmítalo tu vařenou, takže jsem byla ráda aspoň za tu syrovou :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat