Mohu nastoupit na neschopenku?

Anonymní
2.3.21 16:34

Mohu nastoupit na neschopenku?

Dobrý den, chci se zeptat dne 1.3 jsem podepsala smlouvu v novém zaměstnání a nastoupila jsem 2.3 ale bohužel jsem z důvodu volání doktora musela odejít po půl hodině, teď jdu od doktora který mi nařídil být 3 týdny na neschopence, ale já vůbec netuším jestli to lze po odpracování 30minut? Je zaměstnavatel povinen po takovém odpracování mě přihlásit na sociálku? Děkuji za radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.3.21 16:53

Podepsanou smlouvu máš. Spíš jde o to že jsi určitě ve tříměsíční zkušební době, takže bych počítal s výpovědí.

• Citovat
  • Nahlásit
721
2.3.21 16:58
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat dne 1.3 jsem podepsala smlouvu v novém zaměstnání a nastoupila jsem 2.3 ale bohužel jsem z důvodu volání doktora musela odejít po půl hodině, teď jdu od doktora který mi nařídil být 3 týdny na neschopence, ale já vůbec netuším jestli to lze po odpracování 30minut? Je zaměstnavatel povinen po takovém odpracování mě přihlásit na sociálku? Děkuji za radu

Nastoupit na neschopenku rozhodne muzes, nicmene moc nepocitej s tim, ze si te tam po trimesicni zkusebce nechaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9445
2.3.21 17:05
@janikema90 píše:
Nastoupit na neschopenku rozhodne muzes, nicmene moc nepocitej s tim, ze si te tam po trimesicni zkusebce nechaji.

Spíš ji vyhodi hned po 14 dnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
2.3.21 17:12

Ano, zaměstnavatel ti asi zruší po 14 dnech smlouvu, teda jestli tě vůbec přihlásí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 18:23

Takže nená zaměstnavatel povinost mě přihlásit?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat