Mohu věřit těhotenskému testu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 09:27
Mohu věřit těhotenskému testu m

Ahoj holky,
mám problém. Měla jsem před 3 dny dostat MS. Do teď nemám žádné náznaky menstruace, ale ani těhotenství. Zkoušela jsem včera těhotenský test a dnes ráno druhý. Oba byli negativní. Nevíte čím by to mohlo být a zda bych mohla být těhotná? Předem moc děkuji za odpověď.

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3034 příspěvků 08.12.18 09:32

Tak, pokud jsi měla nechráněný styk, můžeš být těhotná, my jsme vám při tom nesvítili. Pokud by proběhla ovulace dýl, test by možná ještě nemusel nic ukázat, ale to se tak často nestává.

debra.morgan
Kelišová 5195 příspěvků 08.12.18 09:39

ano muzes, mě testy zasadne ukazuji carky az tak 3 dny po vynechni ms (spis duchy, ktere musim hledat) hezkou čarku jsem na testu měla až tak 5 den. pozdejsi ovulace.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7064 příspěvků 08.12.18 10:04

Těhotná být můžeš, někomu test ukáže pozitivní třeba až týden po vynechání. Můžeš si zajít na krev, to je spolehlivější.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >