Moje chování a rozchod s přítelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 09:43
Moje chování

Dobre rano, minuly týden jsem se rozešla s pritelem, ale jen kvuli memu chování. Ted mi volal a rekl, ze pokud to budu resit a budu se léčit tak si me veme zpátky.. Btw. sama jsem od neho utekla.

Takze tak.. Zacali jsme spolu chodit 2 roky zpátky vse bylo v pohode, ale proste obcas uletěl na drogách, ale pak proběhlo nejake léčení a tak a ted muzu rict na 100%, ze je čistý. Jen proste jsem typ člověka, kterému vsechno vadí a který ho ze všeho podezříval. Jsem hrozne paranoidní a delam si v hlavě představy o tom co neni, ale v me hlavě to je. Šel na pivo a ja hned myslela kdo vi co tam dela a tak. Pak přišel domu a ja jsem mu i par krat dala ???? Chytl me amok, zachvat a uz to jelo..Nevim jestli v tom muze byt zavini i antina. Každopádně zitra jdu k obvodnimu a k psycho jsem objednana az 28.2. ????‍♂️ Chci se tak moc změnit ????

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13338 příspěvků 01.01.19 09:47
@Anonymní píše:
Dobre rano, minuly týden jsem se rozešla s pritelem, ale jen kvuli memu chování. Ted mi volal a rekl, ze pokud to budu resit a budu se léčit tak si me veme zpátky.. Btw. sama jsem od neho utekla.Takze tak.. Zacali jsme spolu chodit 2 roky zpátky vse bylo v pohode, ale proste obcas uletěl na drogách, ale pak proběhlo nejake léčení a tak a ted muzu rict na 100%, ze je čistý. Jen proste jsem typ člověka, kterému vsechno vadí a který ho ze všeho podezříval. Jsem hrozne paranoidní a delam si v hlavě představy o tom co neni, ale v me hlavě to je. Šel na pivo a ja hned myslela kdo vi co tam dela a tak. Pak přišel domu a ja jsem mu i par krat dala ???? Chytl me amok, zachvat a uz to jelo..Nevim jestli v tom muze byt zavini i antina. Každopádně zitra jdu k obvodnimu a k psycho jsem objednana az 28.2. ????‍:male_sign:️ Chci se tak moc změnit ????

Jestli je to bývalý feťák, je dobře, že jste se rozešli. S psychologem si klidně popovídej, neber antinu (stejně ti bude k ničemu) a buď chvíli sama. Do vztahu jdi až poté, co se ujistíš, co chceš. A feťáka (ač 100% čistého podle tebe :P :P :P ) fakt NE.

Levandulina
Kelišová 6026 příspěvků 22 inzerátů 01.01.19 09:55

Je dobře, že to chceš řešit. V dalším vztahu by jsi byla stejná a nikdo by s tebou nevydržel. Takže nejdřív zapracuj na sobě.

Kelsey
Hvězda diskuse 45131 příspěvků 01.01.19 09:59

Ty si jdi lecit psychiku a jemu poprej, aby si nasel normalni, hodnou partnerku, ktera mu bude verit.
Ty by si ho podeziravosti dodeptala a to ho muze dohnat zpet k drogam, prestoze nechce.
Nenicte jeden druheho a jdete kazdy svym zivotem. Je to zbytecne pro oba.

Russet
Extra třída :D 13338 příspěvků 01.01.19 10:00
@Kelsey píše:
Ty si jdi lecit psychiku a jemu poprej, aby si nasel normalni, hodnou partnerku, ktera mu bude verit.
Ty by si ho podeziravosti dodeptala a to ho muze dohnat zpet k drogam, prestoze nechce.
Nenicte jeden druheho a jdete kazdy svym zivotem. Je to zbytecne pro oba.

Chudáček bude drogovat kvůli ní, jo? Kámen by se ustrnul… :P :P :P

Ou
Kelišová 5879 příspěvků 01.01.19 10:06

1. Vstup do psychoterpie a zkus v ní najít důvěru v sebe. Bez toho se důvěra v ostatní lidi najít nedá. Ne - antikoncepce za to nemůže, je to tvoje úzkost, kterou neumíš řešit, tvoje nesebepřijetí, to že nevěříš tomu, že by tě skutečně někdo mohl milovat.

2. k bývalému se nevracej - máte toho mezi sebou už moc a většinou ošklivého. Dovol jemu i sobě začít znova s čistým štítem, jinak a lépe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 10:53

Dekuju všem za rady. A k psychologovi jsem objednana uz pres mesic. Ale nejde to driv nez 28.2. docetla jsem se ze lidi chodi i k obvodnimu. Tak tam zkusím zitra zajit :relieved:

Ou
Kelišová 5879 příspěvků 01.01.19 11:18
@Anonymní píše:
Dekuju všem za rady. A k psychologovi jsem objednana uz pres mesic. Ale nejde to driv nez 28.2. docetla jsem se ze lidi chodi i k obvodnimu. Tak tam zkusím zitra zajit :relieved:

Obvodní ti leda tak napíše volně dostupná antidepresiva, v horším případě sedativa. Otázkou je, jestli je potřebuješ. Podle toho co píšeš, tak spíš ne. Na psychoterapii nemá smysl spěchat - ona stejně nefunguje jako kouzelná pilulka - když začneš koncem února a budeš chodit jednou týdně, tak nějaký větší pokrok přijde nejdřív v létě -nejdřív potřebuješ najít důvěru k psychoterape­utovi/terapeut­ce a to v tvém příapdě asi nebude úplně snadné a pak tedy ještě najít odvahu začít se hrabat v sobě a potom ještě obrovsou odvahu případné objevu z psychoterapie zkoušet ve vnějším světě.

Držím palce, ale vzhledem k tomu, že do současného stavu si spěla celý svůj život, tak se nedá počítat, že změna přijde hned a snadno. Všechen ten strach z něčeho pramení a obranné zdi kdysi v minulosti byly základní nástroje toho, aby si kdysi přežila. A ačkoliv tě teď už jen vězní a škodí ti, vzdát se jich a čelit tomu prvotními zdroji strachu a nedůvěry nebude vůbec lehké.

Možná zkus nějaké knížky pro první inspiraci:

https://www.kosmas.cz/…tni-hodnoty/
https://www.kosmas.cz/…i-sebelaska/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 11:30

@Ou ja prave s důvěrou nemam problem u žádného člověka. Jen u neho. A nenam problem tu důvěru získat u kohokoli jen u nej

Ou
Kelišová 5879 příspěvků 01.01.19 12:08
@Anonymní píše:
@Ou ja prave s důvěrou nemam problem u žádného člověka. Jen u neho. A nenam problem tu důvěru získat u kohokoli jen u nej

mno, spíš ti na ostatních nezáleží natolik, aby si riskovala skutečnou zranitelnost.

To nemění nic na základní radě - nech ho být, ale rozhodně si v sobě udělej pořádek.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >