Slavit Silvestra s novými kolegy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 14:55
Slaveni Silvestra

Ahoj holky, chci poradit co si myslite o teto situaci. Jde o to, ze jsme meli slavit Silvestra s pritelem a jeho rodinou. Ale u me v praci se lidi dohodli ze se udela vecirek a pozvali I me.(jsem tu nova tri tydny) no a ja bych tam chtela jit. Ale pritel se hrozne nastval a nechce aby jsem sla. S jeho rodinou se vidime porad, kazdy tyden. A me to neprijde take strasne, ale pro nej je to hrozny, ze musime Novy rok slavit s rodinou a tak. Nevim co mam ted delat ????????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
a12
Vesmírná mluvilka 33923 příspěvků 31.12.18 14:58

Tak pokud si mela slavit silvestra s PRITELEM a reknes mu, ze radsi budes s kolegama z prace, tak se mu vubec nedivim, ze je nastvanej

rokris
Kelišová 6852 příspěvků 31.12.18 14:58

Příteli se nedivím. Byli jste domluveni asi před pozváním na večírek, kde budete Silvestra trávit. :nevim: :nevim:

růžový achát
Kelišová 5770 příspěvků 31.12.18 15:00

Byla bych s partnerem.Co bych za to dala :roll: , manžel je už po 16 cté na Silvestra v práci :,(

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 31.12.18 15:01

Priteli se nedivim :roll: jsi v praci tri tydny a kolegove urcite pochopi,ze uz mas na silvestra plany :nevim: a od tebe mi prijde dost sobecke,ze jsi nad tim vubec premyslela ..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 15:01

Tak on to spis rozhodl za me ze budeme s jeho rodinou a bral to automaticky, ani se me neptal.

Pidulka1991
Závislačka 3090 příspěvků 31.12.18 15:01

Též bych dodržel slib partnerovi. Jeho přítomnost je mi prednejsi než kolegové v práci…

mamoch
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 31.12.18 15:01

Byla bych s přítelem - zvláštní, že lidé v práci slaví přímo o Silvestru, vždy jsme měli večírky před nebo po. Příteli se nedivím, že se naštval.

Kriss Tina
Kelišová 7116 příspěvků 31.12.18 15:02

Byla bych s přítelem, zvlášť pokud jste byli domluveni nějakou dobu předem a kolegové tě zvali na poslední chvíli. To se prostě nedělá. Jiná situace by byla, kdyby sis mohla vzít přítele sebou, ale koukni na to opačně, kdyby ste byli domluveni s přítelem a on ti řek ať si u rodičů že on se de bavit s kolegy nebylo by to to líto?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 15:04

@Pidulka1991 me prave v tuhle chvili ani ne

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 31.12.18 15:06
@Anonymní píše:

V tom pripade nechapu na co se nas ptas a proc vlastne s pritelem jsi,kdyz jsou Ti prednejsi kolegove,nez Tvuj pritel :roll:

rokris
Kelišová 6852 příspěvků 31.12.18 15:06
@Anonymní píše:

Když ne, tak jdi na večírek, no.

Sadgirlclub
Povídálka 39 příspěvků 31.12.18 15:08

Protoze jsem s nim porad. Neman Tu zatim zadne kamarady a ted by byla sance si treba nejake najit

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1343 příspěvků 31.12.18 15:09

Tak jdi od osmi do deseti na party s kolegy a pak přijeď za přítelem a rodinou. Do Nového roku byste měli vstupovat spolu, pokud ten vztah za něco stojí. Zvlášť, pokud je to domluvené. Chápu, že se chceš v nové práci začlenit. Ale přednost by mít neměla.

Paradigmatka
Stálice 69 příspěvků 31.12.18 15:12

To je zvlastni dotaz, kdybychom se doma domluvili, ze budeme slavit spolecne, tak slavime spolecne. :palec:
Pokud ti na nem mezalezi, tak se s nim ferove rozejdi. :palec: ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >