Wellness - byli jste?

Anonymní
30.12.18 20:46

Wellness-byli jste?

Ahoj, zajímalo by mě, jestli jste někdy byli se svou polovičkou na nějakém wellness pobytu? A když jo, po jaké době?
Já to příteli často zmíním, přesto nic. Díky :oops: :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3587
30.12.18 20:51
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímalo by mě, jestli jste někdy byli se svou polovičkou na nějakém wellness pobytu? A když jo, po jaké době?
Já to příteli často zmíním, přesto nic. Díky :oops: :)

Tak ho kup, když chceš jet, ne? Nebo se zmiňuješ a čekáš, že tě překvapí, že ho koupil? Nebo já jsem to nepochopila. My jsme byli po měsíci známosti na dovolené u moře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
30.12.18 20:53

Nejela bych s manzelem,ale jezdim se sestrou a kamaradkou na oddych prave od manzela :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní

Teď nechápu, proč hned útočit? Zeptala jsem se slušně. Jen mě to zajímalo, zase tak upjatá nejsem. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní

A těžko mě překvapí, když to je anonymní, že. Twixi děkuji za odpověď :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
12920
30.12.18 20:58
@Anonymní píše:
Já to příteli často zmíním, přesto nic. Díky :oops: :)

Ano, jezdíme jednou/ dvakrát do roka. Většinou přes slevomat. A byli jsme hned na začátku vztahu. A já se zmíním a konám. Jinak by zůstalo jen u té zmínky jako u vás :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3922
30.12.18 20:58

Ano, byli, několikrát. Vyloženě na víkendový pobyt jsme se dostali až asi po 2 letech, ale do té doby jsme chodili na jednodenní procedury. Otázku po jak dlouhé době nechápu, ptáš se kvůli nahotě? :) pokud spolu spíte tak je to přece jedno :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
30.12.18 20:59
@Anonymní píše:
A těžko mě překvapí, když to je anonymní, že. Twixi děkuji za odpověď :oops:

Nz ;) uprimne si fakt myslim,ze na wellness mas jet s kamaradkou :) s manzelem jezdime vetsinou na vikendy do nejakeho apartmanu v horach a vyletujeme po okoli :kytka: a delam to tak,ze manzelovi proste oznamim,ze nekam jedeme a on jeste nikdy neprotestoval :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
49550

Ne, můj chlap na to není - nebyl po měsíci, po roce ani po patnácti letech vztahu, pokud by ho to netěšilo, přemlouvat ho nebudu, máme jiné společné zájmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Celina píše:
Možná to bude tím, že většinu chlapů tenhle druh trávení víkendů vůbec nebaví? :lol:

Jo?? Manžela to baví. Nevybírám tolik programu a užijeme si hodně sexu :)

• Nahlásit
  • Citovat
3587
30.12.18 21:02
@Anonymní píše:
Teď nechápu, proč hned útočit? Zeptala jsem se slušně. Jen mě to zajímalo, zase tak upjatá nejsem. :nevim:

Jo to je na mě? :D Proč myslíš, že útočím? Odpověděla jsem ti. A ptám se, co teda čekáš, proč se zmiňuješ a nezařídíš to, když chceš jet? Tak se neurážej a normálně mi odpověz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.18 21:06

Ale já opět říkám, odpověděla jsem, hned to jak jsem psala, že mě to jen zajímá, kdybych na tom tak seděla, objednám to. Jde mi spíš ale o okamžik překvapení :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.12.18 21:07
@Celina píše:
to, že to baví toho tvého neznamená, že to baví všechny :lol: mrkni na odpovědi ostatních (možná tak v začátcích vztahu…)

Tak když vyrazíme někam do hor nebo na vodu, tak na hrátky moc času a ani energie není. To je o poznávání atd. A i teď po letech a už s dítětem si rádi užijeme jeden druhého. Zajdeme do sauny, na masáž a neusíme řešit provozní věci. JE to fajn :) :)

Ale chápu, kterej chlap by řekl, že má rád welness, když to většina považuje za místo, kam se jezdí s kamarádkami drbat. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
580
30.12.18 21:17

Byli jsme jednou, ale bylo to spojeno s dovolenou na horách (v létě), asi po roce vztahu, ale předtím jsme byli na jiných pobytech. Wellness bylo takové zpestření po pěších výletech. Čistě wellness víkend by mého muže nebavil a mě asi taky ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29142
30.12.18 21:29

Jezdíme, byli jsme dost brzo, jako překvapení to máme spíš od ostatních, když vybíráme my, tak vybíráme společně. Pokud chceš mít nějaká konkrétní překvapení, tak to musíš říct, chlap ti do hlavy nevidí. A to, že to zmíníš a nic pro to neuděláš si taky může vykládat tak, že vlastně ani moc nechceš. Tak prostě pokud chceš, tak se nějak domluvte, něco najděte a jeďte ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama