Zamilování a okouzlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 13:10
Zamilovaní okouzlení

Ahoj, zajimalo by mě, jak je to možné. Líbí se mi muz od nas z domu. Vzdy když se potkame, usmeje se. Včera jsem sla vytirat chodbu, a když jsem brala do ruky rohozku pred jeho bytem, mela jsem pocit, že bych libala i zem po které chodí 8o.
Cim to je? Vzdyt o nem prakticky nic nevim… Ja zadana, on rozvedený

Reakce:
Diana69
Kecalka 251 příspěvků 30.12.18 13:14

Chemie :D

Mia. Prcek
Kecalka 185 příspěvků 30.12.18 13:27
@Diana69 píše:
Chemie :D

Taky si myslím, Hodně chemie v kýblu na vytirani :rofl: :thumbsup: :rofl:

nostress
Extra třída :D 14006 příspěvků 30.12.18 13:42
@Anonymní píše:
Ahoj, zajimalo by mě, jak je to možné. Líbí se mi muz od nas z domu. Vzdy když se potkame, usmeje se. Včera jsem sla vytirat chodbu, a když jsem brala do ruky rohozku pred jeho bytem, mela jsem pocit, že bych libala i zem po které chodí 8o.

Manžela miluji velmi, ale že bych chtěla líbat zem, po které chodí, to se mi ještě nikdy nestalo. :) Každopádně máš našlápnuto na pořádný průšvih.

Russet
Extra třída :D 13341 příspěvků 30.12.18 14:10
@Anonymní píše:
Žloutence zdar!
vannilka
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 30.12.18 14:12
Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 30.12.18 15:03

Moc si ho idealizuješ. Třeba je to kure… a smrdí mu nohy. Když myješ tu chodbu předjeho dveřma, tak kouká kukátkem a žere přitom uzený. Ale můžu ti říct že na záchod určitě chodí.

vejilka
Závislačka 4884 příspěvků 30.12.18 15:27
@Forest_Gump1 píše:
Moc si ho idealizuješ. Třeba je to kure… a smrdí mu nohy. Když myješ tu chodbu předjeho dveřma, tak kouká kukátkem a žere přitom uzený. Ale můžu ti říct že na záchod určitě chodí.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pobavilo
nostress
Extra třída :D 14006 příspěvků 30.12.18 16:54
@Forest_Gump1 píše:
Moc si ho idealizuješ. Třeba je to kure… a smrdí mu nohy. Když myješ tu chodbu předjeho dveřma, tak kouká kukátkem a žere přitom uzený. Ale můžu ti říct že na záchod určitě chodí.

A krká a prdí. :mrgreen:

Diana69
Kecalka 251 příspěvků 30.12.18 19:02
@nostress píše:
A krká a prdí. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lusila1978
Stálice 80 příspěvků 31.12.18 11:52

Asi se nudis a vymyslis blbosti Kdyby to tak zusil manzel:relaxed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >