Jít na potrat ano či ne

30.12.18 10:23

Jít na potrat ano či ne

Ahoj všichni. Mám dvě děti a dluhy kam se podíváme. (Především manželovi dluhy), po mateřské jsem si konečně našla práci takovou která me baví a díky které jsme na tom teď dobře, zároveň se zde nabízí kariérní růst. Dnes jsem zjistila že jsem těhotná. Normálně beru antikoncepci, ale vzhledem k tomu ze se mi menz rozházel a musela jsem jít i na injekci doporučil mi dr. od antikoncepce pauzu. S manželem jsme za ty tři měsíce spolu spali dvakrát a s ochranou :/. (Fakt na mě stačí asi hodit jen trenky či co) manžel chce abych šla na potrat, já to mám takové 50 na 50. Nechci už v téhle fin situaci přivést mimčo na svět a ve finále ještě sebrat od úst dětem. Ale nějaký červík ve mě vrtá, že je to asi poslední možnost mít prcka… Je mi 30. Každý názor cenním. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2732
30.12.18 10:26

" Nechci už v téhle fin situaci přivést mimčo na svět a ve finále ještě sebrat od úst dětem " :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15665
30.12.18 10:26

Jo, v tvém případě bych na potrat šla. Jenom si prosím tě nech ty kecy o selhání ochrany :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.18 10:28
@Kaileee píše:
Nechci už v téhle fin situaci přivést mimčo na svět a ve finále ještě sebrat od úst dětem " :palec:

A to jsem nepsala o tom že bydlíme ve 2+kk tak jsem se snad rozhodla správně, a třeba to ani doktor nepotvrdí, i když T.T. jsou dnes spolehlive.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5342

@terien A ona je ochrana 100%? Že jsem kromě abstinence o takové neslyšela :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18437

no chápu tě , ten červík musí být velký, a manžel si nemůže najít lepší práci aby víc splácel a dítě jste si mohli dovolit? popřípadě druhé zaměstnání ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14820
30.12.18 10:30
@Terka_mamka píše:
Ahoj všichni. Mám dvě děti a dluhy kam se podíváme. (Především manželovi dluhy), po mateřské jsem si konečně našla práci takovou která me baví a díky které jsme na tom teď dobře, zároveň se zde nabízí kariérní růst. Dnes jsem zjistila že jsem těhotná. Normálně beru antikoncepci, ale vzhledem k tomu ze se mi menz rozházel a musela jsem jít i na injekci doporučil mi dr. od antikoncepce pauzu. S manželem jsme za ty tři měsíce spolu spali dvakrát a s ochranou :/. (Fakt na mě stačí asi hodit jen trenky či co) manžel chce abych šla na potrat, já to mám takové 50 na 50. Nechci už v téhle fin situaci přivést mimčo na svět a ve finále ještě sebrat od úst dětem. Ale nějaký červík ve mě vrtá, že je to asi poslední možnost mít prcka… Je mi 30. Každý názor cenním. :roll:

Na potrat..dluhy jsou dluhy a další děti ,další výdaje..a málo peněz na mateřské

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.18 10:32
@terien píše:
Jo, v tvém případě bych na potrat šla. Jenom si prosím tě nech ty kecy o selhání ochrany :roll:

V tom druhém případě jsme byli po oslavě s příbuznými a manžel tvrdí že ji použil. Nelhala bych. My to zrovna teď nemáme moc růžové a nespíme spolu vůbec...... I tak ten poslední akt byl ne jen pod vlivem, ale ještě kevšemu 20dní od poslední menz… Rozházené to mám jak blázen. :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3957
30.12.18 10:34
@Heivka píše:
@terien A ona je ochrana 100%? Že jsem kromě abstinence o takové neslyšela :think:

Když používáš dve najednou, tak ano. Třeba pilulky a kondom, nebo tělísko a v plodnych dnech navíc přerušovaná soulož nebo kondom…každého věc, pro co se rozhodne. Taky máme dvě děti a více nechceme i když bychom v pohodě finančně zvládli, ale chráníme se důkladně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.18 10:36

@ka2ka ono to tak hrozné zas není, a nějak by se to udělat dalo, ale co já zas než se s třetím vyhrabu z mateřské… Fakt jako taky chci mít nejaký „život“ na druhou stránku zas žiju jen pro ty děcka no… Ach jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15665
@Heivka píše:
@terien A ona je ochrana 100%? Že jsem kromě abstinence o takové neslyšela :think:

Je 100%, ale musí se umět a chtít používat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5603

@Terka_mamka Tady rady nehledej …dostaneš zde jen kopance do zadele a urážky…Ve tvém případě bych na potrat šla 2deti bohatě stačí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
30.12.18 10:37

Ahoj, věřím, že to máš těžké, ale brala bych to také jaké poslední možnost mít ještě dítě a jako velký dar, který ještě můžeš dostat. Věřím, že se vaše situace zlepší a kariéry si ještě užiješ. Je vidět, že se už na miminko těšíš a myslím, že bys mohla mít výčitky, že jsi ho nechala zlikvidovat. Ze začátku bude jistě všechno dědit po starších dětech a když budeš kojit, tak snad vyjdete. Až malé povyroste, pak můžeš jít sama do práce a zase to bude lepší, až potřeby dětí budou větší. Teď bych si to malé ještě užívala. Vždyť je to stejně vaše dítě jako ty předešlé, přece se ho nezbavíš jen proto, že přišlo v méně vhodnou dobu. Věřím, že ho budete mít stejně rádi jako ty větší. Někdy přinesou ty neplánované nejvíc radosti a štěstí. Myslím, že bys měla vysvětlit manželovi, že je to vaše společné dítě, že jste ho spolu počali a také byste se o ně měli postarat. Myslím, že bys mohla i v budoucnu manželovi vyčítat, že tě nepodpořil, ale poslal na potrat. Nemohu ti poslat korespondenci s jednou ženou (musím ctít soukromí a anonymitu), která byla v podobné situaci jako ty. Nakonec šla na potrat, ale pak mi psala srdceryvné dopisy, že toho hluboce lituje, že se nemůže na ty svoje dvě děti ani podívat, protože mezi nimi vidí stále to třetí. Říká si, že by jim bylo asi podobné, přemýšlí, jestli by to byl chlapec nebo holčička. Po potratu se psychicky úplně rozsypala, začala nenávidět i svého muže, že nechal zabít jejich dítě. Prosím, vše si dobře rozmysli, ať nezraníš sebe a své okolí, nepřipravíš děti o sourozence a nezaděláš si dlouhodobě na problémy psychického rázu - tzv. postabortivní syndrom. Kdybys potřebovala nějak pomoci, tak mi napiš sz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11225
30.12.18 10:38

šla bych na potrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15665
30.12.18 10:39
@Terka_mamka píše:
@ka2ka ono to tak hrozné zas není, a nějak by se to udělat dalo, ale co já zas než se s třetím vyhrabu z mateřské… Fakt jako taky chci mít nejaký „život“ na druhou stránku zas žiju jen pro ty děcka no… Ach jo

A jak bys to chtěla udělat? Dluhy na krku, ty další roky na mateřské, 2 starší děti,… Jasně, dokud je to mimino tak to tolik nestojí, ale pak? Jenom ta školka, u starších škola, chcete žít nebo živořit? A to se vůbec nebavím o tom, že by to dítě nemělo být zdravé, stačí taková bezlepková dieta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama