Odkdy máte orgasmus (ženy)?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 21:25
Odkdy máte orgasmus (ženy)?

Ženy, dívky, od kolika let máte sex s vlastním uspokojením? mně osobně se to povedlo až ve 26 letech. a to jsem předtím měla přítele 2,5 roku. a kdo chce, tak může připojit, při jaké poloze to cítí nejlíp. dík.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 21:28

Je mi 23 a při sexu jsem nikdy neměla orgasmus..jen pri oralu :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 21:29

Nejlepe kdyz jsem nahore. A mam pocit, ze jsem k tomu došla v 18nacti pri druhem priteli. Ovsem pokud se jedna o ten pravy jak ja ho nazyvam, mokry, tak ten mam az s mym nynejsim pritelem a tudiz cca od 22 let… jinak miluju snad vsechny polohy a sex celkove :palec: …

maluvka
Kecalka 397 příspěvků 29.12.18 21:30

To mi bylo kolem 18.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 21:31

Je mi 30 a orgasmus jsem při klasickém sexu nikdy neměla. Vzrušuje mě to, líbí se mi to, ale nedojdu tak daleko, abych ho dosáhla. Prostě vím, že mám dráždivé místo venku a chlap by mohl dělat co chtěl. Manžel s tím problém nemá a mám i více orgasmů za jeden sex :palec:

Uživatel je onlineGinella
Kecalka 155 příspěvků 29.12.18 21:33

Asi od 20ti. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 21:39

Asi odjakživa, není to věkem jako spíš tou polohou. Mě vyhovuje nejvíc když jsem nahoře a můžu si ten sklon a tempo regulovat podle sebe :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 21:41

Taky asi od 26..s manželem nám chvíli trvalo než jsme se sehráli.. měla jsem tehdy krátkodobě milence, ten mě přiváděl k orgasmu tak jak jsem to nikdy nezažila, a pak už nám to šlo i s manželem, naucila jsem ho to..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 21:47

Od 18 kdy jsem dostala první vibrátor..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 21:52
@Anonymní píše:
Od 18 kdy jsem dostala první vibrátor..

Pani se ptala na sex nikoli sebeuspokojovani :D … to by asi kazda z nas hlasila jina cisla :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 21:52

Tak ja při sexu ještě nezažila bohužel i když se přítel snaží, hodně si to užívám, ale nikdy nepřijde ten vrchol. Pracujem na tom uz 4 roky. Jinak sama to zvládnu rychle a běžně. Přítele miluji a sex s nim také, klidně každy den i teď po 4 letech a po dítěti, jen ten vrchol mi chybí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 21:54

Mě by spíš zajímalo, jestli existuje i jiný orgasmus než přes klitoris a jak ho dosáhnout.
Nejsilnější orgasmus byl ten úplně první, a potom ty, co mi manžel udělá rukou. Ale ještě jsem nedosáhla orgasmus, který by šel vysloveně „z vnitřku“.

Zwetta
Kecalka 498 příspěvků 6 inzerátů 29.12.18 21:55

Cca ve 20ti s prvním přítelem, poloha misionář…, která je u mě doteď jedinou (několik vyjímek při poloze na koníčka), při které dosáhnu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 21:57
@Anonymní píše:
Mě by spíš zajímalo, jestli existuje i jiný orgasmus než přes klitoris a jak ho dosáhnout.
Nejsilnější orgasmus byl ten úplně první, a potom ty, co mi manžel udělá rukou. Ale ještě jsem nedosáhla orgasmus, který by šel vysloveně „z vnitřku“.

Myslis ten mokry? :D O tom bych mohla vypravet :oops: … Sice ho mam jen zridka ale je to nejlepsi orgasmus :palec: … jinak taky vetsinou mam ten klitorialni :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 21:58

První v 16,5. Tehdy jsem trochu nechápala, co se děje :mrgreen: poloha na misionáře. Od té doby jsem měla a mám orgasmus vždy. Po porodech tedy při poloze na koníčka. Je mi 38.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >