Moje dítě mě přivede do blázince

jb93
24.7.15 21:55

Moje dítě mě přivede do blázince !!

Ženský, hlavně mi neříkejte, že jsem jediná a dejte mi naději, že je nás víc.
Mám hrozně zlobivý dítě. Jsou jí skoro 4 roky a nezvládám jí. Jsem z ní fakt na nervy. Vím, že je to o výchově, ale ona mě vubec neposlouchá :-O Má mě na háku, dělá naschvály. třeba jí udělám snídani a ona to nechce, řeknu jí že u toho bude sedět dokud to nesní a ona dokáže u toho stolu sedět a koukat klidně dvě hodiny, nakonec mi rupnou nervy a dám jí na prdel, ona se strašně urazí a jde do pokoje a tohle je pořád. Řeknu uklid si hračky, neuklidí si je, at dělám co dělám tak ě neposlechne a většinou mi vždy rupne a zbiju jí, protože mi dojde trpělivost a pak mě to samozřejmě mrzí :-(…Dneska třeba přišla s dětským vysavačem a vlezla s ním na gauč, já na gauči položený notas otevřený a říkám jí, at jde s tou hračkou z gauče a behem mnuty prásk do monitoru a je v pr…, ještě že ho mám pojisteny…co mám dělat? Co dělám špatně? Je to normální chování ne? I my jsme takvý byli? :-/

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17315
24.7.15 21:58

Nechce jíst tak jí nenuť, jídlo ukliď a další dej až oběd :nevim: nechce uklízet hračky, vezmi pytel a vyhoď je :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
24.7.15 21:59

:roll: Jaka matka taka Katka. Pokud ji mlatis kvuli kazde kravovine, tak se nediv, ze uz je ji vsechno fuk.

Mlatit dite za to, ze neco nesni, to je fakt vrchol. Udelej neco se sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
24.7.15 21:59

No špatně děláš v podstatě všechno..sorry..

• Nahlásit
  • Citovat
brko
24.7.15 22:00
@Bibi239 píše: :roll: Jaka matka taka Katka. Pokud ji mlatis kvuli kazde kravovine, tak se nediv, ze uz je ji vsechno fuk.Mlatit dite za to, ze neco nesni, to je fakt vrchol. Udelej neco se sebou.
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
jb93
24.7.15 22:00

@ka2ka Tím jí vyhrožuju pořád, že je vezmu a dám do dětskýho domova, to nezabírá :-/ A co se týče jídla, to jí mám nechat ohladu? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2201
24.7.15 22:01

Měla by jsi se v prvé řadě uklidnit TY!! a trochu začít s dcerou komunikovat. z tebe cítím hroznou nervozitu. Pak to přenášíš na dítě. Dcera má 4 roky, mužeš se s ní skvěle domluvit. Můžeš vysvětlovat do áleluja, říkej dceři pravdu. Prostě se jí trochu otevří. Co ti přesně vadí, proč to a to nemůže, řekni ji pravdivý důvod. Na tom jídle se s ní zkus domluvit. Já osobně bych řekla, že tyhle naschvály pramení úplně z něčeho jiného.. Samozřejmě, že já nevím z čeho… Začni více s dcerou komunikovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750

@jb93 ty ji bijes za to, ze neji??? Tak to mas problem ty, ne dcera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17315

@jb93 nevyhrožuj udělej to, to je rozdíl, a ano nech jí o hladu za 3h snad neumře hlady ne??? Na syna to zafungovalo a od té doby není problém s jídlem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
484
24.7.15 22:02

Já myslím, že se ti uklidní, teda v to doufám, já mám teď tohle u 2leté dcery, stále mi dělá naschvále, dává mi i pěstí, škrábe, prostě vše, aby mě naštvala. Možná s chová ošklivě proto že chce abys si jí víc všímala a proto zlobí, lepší naštvaná všímavost než žádná :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
@jb93 píše:
@ka2ka Tím jí vyhrožuju pořád, že je vezmu a dám do dětskýho domova, to nezabírá :-/ A co se týče jídla, to jí mám nechat ohladu? :nevim:

Jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
@jb93 píše:
@ka2ka Tím jí vyhrožuju pořád, že je vezmu a dám do dětskýho domova, to nezabírá :-/ A co se týče jídla, to jí mám nechat ohladu? :nevim:

8o provokace, ze jo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jb93

@Bibi239 Podle mě neni krávovina to, že má mámu na háku a dělá si z ní p*del a rozbije jí notebook za 10 tisíc, jen proto že mámu neposlechla a dál si hrála s vysavačem na gauči..to jí mám chválit?

• Nahlásit
  • Citovat
22794
24.7.15 22:03

To je nějak nový vtipný téma, že? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2949
24.7.15 22:04

No delas uplne vse spatne.
Jestlu na ni kricis, tak te poslouchat nikdy nebude.
Nechces jist? Nejez. Jednou me ve skolce nechali sedet u krupicne kase a doted ji k smrti nenavidim.
Nechces uklizet? V noci prijde skritek a vse po zemi odnese. Jednoduchy jako facka.
Zadny rvani, to nefunguje. Zacne se vztekat, sup zakaz pohadek.
Zacala jsem ted pocitat do tri a u toho vi, ze pak nasleduje zakaz neceho. A jak kmita!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama