Moje dítě pořád padá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 19:07
Moje dítě pořád padá

Ahoj holky, potřebuji nějaké povzbuzení nebo skončím v blázinci. Moje 14ti měsíční neustále padá. Pořád a všude. V sobotu nám tekla krev z nosu, dnes zase boule a modřina na čele. Já už nemůžu, jsem s nervama v háji. Každý den jen řev. Bojím se, že se stane néco vážnýho. Jsem úzkostlivá. Mám strach, že si vyrazí zuby nebo rozsekne hlavu, že ho srazí auto. Moc se omlouvám, ale nevím, komu to říct.

Reakce:
Kaileee
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 26.11.18 19:09

tak srazit auto to by už byl extrém, snad ho trošku hlídáš ne? k tomu ostatnímu, udělej dobrou pojistku na úraz

Macik.S
Kecalka 332 příspěvků 26.11.18 19:14

Jéje, kolikrát malému tekla krev z pusy, běžel s dudlíkem a spadl, za chvilku o ničem nevěděl, je mu 15 měsíců. Boule má taky pořád, bouchá i do nás :roll: Holt ho hodně hlídat no :lol: Auto ho nemá šanci srazit, samotného ho venku nepouštím.

Kriss Tina
Kelišová 7092 příspěvků 26.11.18 19:17

Klid takovejch ještě bude. Oni prostě padají než se naučí pořádně běhat (no a vlastně i potom) ;) mám tříletáka, to je pořád něco, boule a modřiny jsou na denním pořádku, on je trochu divočejší, takže i učitelky v Mš mají kolikrát problém ho uhlídat a zabránit pádu, jinak už měl rozseklé čelo, ruku v sádře, vyrazil si jeden zub, 3× za sebou se praštil do stejného místa na hlavě, takže boule veliskoti rohu jednorožce a tak bych mohla pokračovat…ono ty dětičky jsou naštěstí odolné a jen tak něco jim neublíží :lol: venku ji hlídej, aby ti vběhla pod auto to už by musel být extrém.

berua13
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 26.11.18 19:26

Můj šestnáctiměsíční je taky každou chvilku na zemi… zakopne i na rovině… Dnes se netrefil do dveří, narazil do zdi čelem, spadl na záda a hlavou třískl o zem.
Si nepamatuji, že by se starší pořád takto válel po zemi :cert:

jizvíková
Extra třída :D 12688 příspěvků 26.11.18 19:48

Tak asi takhle, jedno z mých dětí je pidluke padluke, jako malý musel nosit domácí helmičku, je mu 7 a padá pořád. Zakopne o vlastní nohu v bytě, otočí se na trávě a spadně, praští se o bráchu, prostě jedno zranění za druhým, už je zvyklý a my taky :D

Hadumi
Extra třída :D 13673 příspěvků 26.11.18 19:49

Syn taky pořád padá!! A ještě ke všemu ho nic nebolí. V létě, jak bylo horko, tak venku běhal nahý a to vypadal děsivě - celý sedřený a krvavý. Než šel spát, tak spadl ze židle a tekla mu krev z pusy. To, že se několikrát rozplácne na pár metrech, než dojde k autu, až ani neřeším.

nozu
Extra třída :D 11946 příspěvků 26.11.18 19:54

napadá mě, jestli dobře vidí. U takhle malých dětí se dá udělat vyšetření přístrojem PlusOptix.

Delira
Povídálka 35 příspěvků 26.11.18 20:07

Chápu tě. Okolo třinácti měsíců měl syn příšerné období. Každý den nějaký pád. V jednu chvíli měl rozseklé ucho, tři boule, a sedřená obě kolena a obličej. A v té době, jsme zrovna byli u doktora. Já nervy, jak se bude ptát, protože plus ještě modřiny na nohou a hele, pediatr se usmál a řekl, á tady je někdo hodně aktivní a to bylo vše. Nejspíš je to normální. Byla jsem už hotová, trvalo to něco přes měsíc. Prostě třeba šel a netrefil se do futer. Jakmile si chvilku hrál do minuty řev, protože se mu něco stalo. Moje nervy už byli v kýblu a pak to najednou úplně přestalo.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 26.11.18 20:08
@nozu píše:
napadá mě, jestli dobře vidí. U takhle malých dětí se dá udělat vyšetření přístrojem PlusOptix.

To mě taky napadlo.

tininas
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 26.11.18 20:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuji nějaké povzbuzení nebo skončím v blázinci. Moje 14ti měsíční neustále padá. Pořád a všude. V sobotu nám tekla krev z nosu, dnes zase boule a modřina na čele. Já už nemůžu, jsem s nervama v háji. Každý den jen řev. Bojím se, že se stane néco vážnýho. Jsem úzkostlivá. Mám strach, že si vyrazí zuby nebo rozsekne hlavu, že ho srazí auto. Moc se omlouvám, ale nevím, komu to říct.

Ahoj.

Starší syn se rozchodil v 17. měsících a nepadal vůbec.

Mladší syn se rozchodil v 13. měsících a padal skoro do toho 17. až 18. měsíce svého věku.

Všeobecně se říká, že dítě má čas na chození do toho roku a půl.

Takže dle mé zkušenosti, každé dítě je jinak odvážné. Některé se rozhodne chodit dřív (ale padá), jiné si dává načas (a chodí bez nehod).

Nechala bych Tvé malé čas ještě 4 měsíce, aby chůzi vypilovala. Pokud by se Ti něco ani po tom nezdálo (půjdeš nejspíš na 18měsíční prohlídku), tak se svěř doktorce. Ale věřím, že v té době si na to ani nevzpomeneš. :)

Martiyna
Kecalka 181 příspěvků 26.11.18 20:16

Taky mě napadá, jestli špatně nevidí. Náš syn byl taky hrozně nešikovný, o všechno se praštil, spadnul ze židle, nevybral roh zdi… ve dvou letech začal šilhat a nakonec má osm dioptrií (!). Ptala jsem se očního, zda to padání s tím souvisí a prý ano, prostorová představivost je zhoršená taky - nejenom, že vidí rozmazaně. Jinak byl od malička hodně ubrečený a fixovaný na mě, přisuzuji to částečně taky tomu zraku…

Podotýkám, že já ani manžel brýle nenosíme, max na čtení, takže nás ani nenapadlo něco takového předvídat 8o

Ju21na
Kecalka 302 příspěvků 26.11.18 23:29

Můj skoro tříletý také neustále padal (chodí od 10 měsíců). Ještě dnes, než dojdeme přes dvůr k autu, je schopný 2× upadnout :mrgreen: Jako menší se zase všude bouchal do hlavy, má uražený zub, 2× prokously ret, modřiny ani nepočítám. Je prostě zbrklejší, tak to už neřeším :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >