Reklama

Moli v kuchyni - vyhodit neotevřené potraviny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pijavice
Kecalka 244 příspěvků 1 inzerát 06.09.18 18:33
Moli v kuchyni

Dobrý den,

objevili se mi v kuchyni moli v otevřeném kuskusu, vyhodila jsem vše otevřené a v papírových obalech, ale jsem na vážkách zda vyhodit i neotevřené potraviny v plastových obalech. Myslíte si, že by to mohlo být ok?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineMonchichik
Závislačka 4649 příspěvků 06.09.18 18:38

@pijavice ty zmetci jsou snad poslední dobou všude. Mám je prvně v životě taky ve špajzu a už jsem z nich na mrtvici. Já jsem je měla i v zavřených dózách, jak se tam dostali fakt netuším. Nevyhazuj, otevři, prosij, zkontroluj a uvidíš.

nozu
Extra třída :D 11556 příspěvků 06.09.18 18:46

hlavne vse poradne vytri, i skviry. a doporucuji koupit lapac molu. vyborne zabira. ja s nimi bojovala letos v tom parnem lete. zjistila jsem, ze ty potvory litaji otevrenym oknem zvenku. zabijela jsem v byte i 10 molu za vecer. ten lapac mi je odchytal a jak se ochladilo, mam klid.

Everyone
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 06.09.18 18:49

Já jsem vyhodila že špajzu komplet všechny potraviny kromě plechovek

michaela1310
Kecalka 197 příspěvků 06.09.18 18:50

Ahoj taky s nimi mám v bytě problém ale jakmile se nějaký objeví tak všechno zkontroluji a napadené potraviny vyhodím, já už bych je nejedla. Hlavně je zabíjet a ta lapačka taky pomáhá :palec:

Nimie
Nadpozemská drbna 25910 příspěvků 06.09.18 18:56

@pijavice v plastových neotevřených by neměli být, ale všechno ostatní je dobré povyhazovat (neotevřené, ale v kartonu možná taky), vytřít a pozabíjet co kde zbylo :)

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 06.09.18 18:59

s dovolením budu taky sledovat rady, letos jich je děsně moc :cert: včera jsem vyhodila načatou krupičku a pak jsem ty svině našla i nové nenačaté :zed: už jsem je měla i v nenačaté pohance v plastu… mám dojem, že se mi usídlili někde za linkou, kam se nedostanua odtamtud dělají nálety, taky s oblibou obsazují dřevěný vál, i když ho myju jak můžu, tak tam asi ve škvírách zůstává mouka :roll: sousedka radila dát si do poliček bobkový list, ale nijak mi to nepomohlo :nevim: a jako bonus se jich děti bojí, stačí aby se někde zatřepotal molík a už je hysterák ze čtyřech plných hrdel :mrgreen:

Taciras
Extra třída :D 10916 příspěvků 06.09.18 19:21
@pijavice píše:
Dobrý den,objevili se mi v kuchyni moli v otevřeném kuskusu, vyhodila jsem vše otevřené a v papírových obalech, ale jsem na vážkách zda vyhodit i neotevřené potraviny v plastových obalech. Myslíte si, že by to mohlo být ok?

Já když bydlela v bytě po babičce ve starém domě plném starých lidí, lítalo to naprosto nekontrolovně od sousedů, vyházet věci, koupit nový a za chvíli znova. Až do září, kdy jsem si nasbírala kaštany (celkem dost, mám je ráda). Moli neradi kaštany. Od té doby si dám vždycky na podzim mističku kaštanů do špajzky a vyhodím je nejdřív na jaře, pokud jsou ošklivé. V době, kdy je mám, problém nebývá. Zrovna dneska jsem sondovala, jak jsou na tom a myslím, že brzo začnou padat.

kačka39
Kecalka 216 příspěvků 06.09.18 19:26

já dneska rozdělala ovesné vločky, měla jsem je asi dva měsíce doma v zaklapovací dózičce, a byly úplně sežrané a plné broučků, takových malinkých. Čekala jsem moli ale tohle jsem ještě neviděla.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 06.09.18 19:35

@kačka39 pilousi? ti vypadají trochu jako když leze kmín

ontar
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 06.09.18 19:35

Ženský blbnete s vyhazováním a já dělám v pekárně a je jich tam víc, než mravenců v mraveništi…

vendulaaa
Závislačka 4894 příspěvků 06.09.18 19:41

@ontar :mrgreen: no paráda :mrgreen:

kačka39
Kecalka 216 příspěvků 06.09.18 19:44

@sinapis.alba kmín možná, ale drcený. Tak byly mrňavý :cert:

MáškaMarie33
Kecalka 183 příspěvků 06.09.18 20:09
@kačka39 píše:
já dneska rozdělala ovesné vločky, měla jsem je asi dva měsíce doma v zaklapovací dózičce, a byly úplně sežrané a plné broučků, takových malinkých. Čekala jsem moli ale tohle jsem ještě neviděla.

Červotoč spížní.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42566 příspěvků 06.09.18 20:40

Ano, do uzavřených palstových vlezou potvory taky, ale pro začátek bych preventivně nevyhazovala, prosála a dala do uzavřených dóz. já teď měla i v dóze - dotáhla jsem si je z obchodu ve strouhance, kterou jsem blbec nezkontrolovala a rovnou přesypala, no aspoň se pak nedostali ven :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >