Vůně do bytu a na wc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucie.krajcarova
Kecalka 458 příspěvků 93 inzerátů 06.09.18 14:44
vůně do bytu a na wc

Ahoj všem, poradíte mi, co používat doma za vůně, aby to tam hezky vonělo? a totéž na wc, aby to mělo nějaký smysl. Zatím mám jen sprej na wc, který používáme „po akci“. Určitě jsou jiné osvědčené prostředky, tak díky za tipy.

Reakce:

Katushka 7
Kecalka 262 příspěvků 06.09.18 14:48

@lucie.krajcarova do bytu nemám nic ale na WC Duck fresch v té tubě. Dám do WC dvě kytičky a krásně to voní. Teď tam mám pomerančové. :palec:

Russet
Extra třída :D 11627 příspěvků 06.09.18 14:49
@lucie.krajcarova píše:
Ahoj všem, poradíte mi, co používat doma za vůně, aby to tam hezky vonělo? a totéž na wc, aby to mělo nějaký smysl. Zatím mám jen sprej na wc, který používáme „po akci“. Určitě jsou jiné osvědčené prostředky, tak díky za tipy.

Sprej po akci je humus. Smrdi to ještě víc. Máme tam větrák a pravidelně wc myju. Stojí tam ve stojánku jen taková gelová kapsička od Brise. V bytě vařím a peču, voní to tam dost. Občas aromalampa s vanilkou nebo eukalyptem. Ale raději jen vyvětrám.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33327 příspěvků 10 inzerátů 06.09.18 14:49

Nic. Mít uklizeno a vyvětráno, to je to nejlepší. Případně květiny ve váze. Všechny ty chemické smrady jsou … no prostě fuj fuj fuj. Můj názor. :nevim:

Biibii
Stálice 74 příspěvků 06.09.18 14:50

Máme airwick s tím automatickým davkovacem. Vydrží dva měsíce a náplň nakupuji za 100 takže paráda, mám to i na wc :D

Afrikana
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 06.09.18 14:59

Nejlepe zadne spreje a vune do zasuvky. Obsahuji skodlive latky, ktere mimo jine mohou vest i k alergiim a astmatum.
Na to tema uz tu nejake diskuze probehly, napr.: https://www.emimino.cz/…zpecna-3430/
A na internetu najdes taky dost informaci: https://living.iprima.cz/…v-bez-chemie

Pokud mas potrebu byt provonovat, kup si etericky olej a aroma difuzer, ktery pomoci vodni pary vuni oleje rozptyli do prostoru.

Jana525
Závislačka 4872 příspěvků 06.09.18 15:13

@Afrikana kdyby jen k alergiim a astma, obsahuji i karcinogeny.

Jana525
Závislačka 4872 příspěvků 06.09.18 15:14

Ja pouzivam ciste prirodni oleje do aromalampy

lucie.krajcarova
Kecalka 458 příspěvků 93 inzerátů 06.09.18 15:16

@Jana525 díky, to vlastně mám doma taky. akorát jsem chtěla, aby mě doma vůně přivítala, ale pach bot :-) botník je bohužel otevřený a nebudu boty každý den sprejovat, to asi taky nebude zdravé.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32463 příspěvků 06.09.18 15:18

dávám do aromolampy různé směsi koření (skořice, badyán, hřebíček, citrusová kůra).

Safrik
Kecalka 201 příspěvků 1 inzerát 06.09.18 15:30

Kvetinky a mam doma airwick co mi po 9 minutach pusti vuni a prevoni manzelovo fusekle :D

Jana525
Závislačka 4872 příspěvků 06.09.18 15:55

@lucie.krajcarova pokud te po privitani vita pach z bot, tak je problem nekde jinde. Mam taky botnik hned ve vnitr,za dverma a otevreny a zadny pach me nevita.

Janli
Kelišová 6003 příspěvků 9 inzerátů 06.09.18 16:20

Vykašli se na chemický karcinogenní srajdy. Dej do skleničky jedlou sodu a na ni nakapej pár kapek éterického oleje. Samozřejmě přírodního. Voní to dlouho a krásně, je to čisté a stojí to pár korun.

Kokoska17
Kecalka 200 příspěvků 16.10.18 07:51

@Jana525 jakou značku? Nebo kde koupit dekuji

Russet
Extra třída :D 11627 příspěvků 16.10.18 09:39
@Jana525 píše:
@lucie.krajcarova pokud te po privitani vita pach z bot, tak je problem nekde jinde. Mam taky botnik hned ve vnitr,za dverma a otevreny a zadny pach me nevita.

My taky. A nic nesmrdí. Asi bych být obnovitelkou víc investovala do kožených bot a manželovi dala něco na plíseň nohou :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >