Reklama

Vůně do bytu a na wc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucie.krajcarova
Kecalka 403 příspěvků 98 inzerátů 06.09.18 14:44
vůně do bytu a na wc

Ahoj všem, poradíte mi, co používat doma za vůně, aby to tam hezky vonělo? a totéž na wc, aby to mělo nějaký smysl. Zatím mám jen sprej na wc, který používáme „po akci“. Určitě jsou jiné osvědčené prostředky, tak díky za tipy.

Reklama

Reakce:

Katushka 7
Kecalka 252 příspěvků 06.09.18 14:48

@lucie.krajcarova do bytu nemám nic ale na WC Duck fresch v té tubě. Dám do WC dvě kytičky a krásně to voní. Teď tam mám pomerančové. :palec:

Russet
Extra třída :D 10246 příspěvků 06.09.18 14:49
@lucie.krajcarova píše:
Ahoj všem, poradíte mi, co používat doma za vůně, aby to tam hezky vonělo? a totéž na wc, aby to mělo nějaký smysl. Zatím mám jen sprej na wc, který používáme „po akci“. Určitě jsou jiné osvědčené prostředky, tak díky za tipy.

Sprej po akci je humus. Smrdi to ještě víc. Máme tam větrák a pravidelně wc myju. Stojí tam ve stojánku jen taková gelová kapsička od Brise. V bytě vařím a peču, voní to tam dost. Občas aromalampa s vanilkou nebo eukalyptem. Ale raději jen vyvětrám.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32981 příspěvků 10 inzerátů 06.09.18 14:49

Nic. Mít uklizeno a vyvětráno, to je to nejlepší. Případně květiny ve váze. Všechny ty chemické smrady jsou … no prostě fuj fuj fuj. Můj názor. :nevim:

Biibii
Stálice 68 příspěvků 06.09.18 14:50

Máme airwick s tím automatickým davkovacem. Vydrží dva měsíce a náplň nakupuji za 100 takže paráda, mám to i na wc :D

Afrikana
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 06.09.18 14:59

Nejlepe zadne spreje a vune do zasuvky. Obsahuji skodlive latky, ktere mimo jine mohou vest i k alergiim a astmatum.
Na to tema uz tu nejake diskuze probehly, napr.: https://www.emimino.cz/…zpecna-3430/
A na internetu najdes taky dost informaci: https://living.iprima.cz/…v-bez-chemie

Pokud mas potrebu byt provonovat, kup si etericky olej a aroma difuzer, ktery pomoci vodni pary vuni oleje rozptyli do prostoru.

Jana525
Závislačka 4753 příspěvků 06.09.18 15:13

@Afrikana kdyby jen k alergiim a astma, obsahuji i karcinogeny.

Jana525
Závislačka 4753 příspěvků 06.09.18 15:14

Ja pouzivam ciste prirodni oleje do aromalampy

lucie.krajcarova
Kecalka 403 příspěvků 98 inzerátů 06.09.18 15:16

@Jana525 díky, to vlastně mám doma taky. akorát jsem chtěla, aby mě doma vůně přivítala, ale pach bot :-) botník je bohužel otevřený a nebudu boty každý den sprejovat, to asi taky nebude zdravé.

lucenka
Vesmírná mluvilka 31660 příspěvků 06.09.18 15:18

dávám do aromolampy různé směsi koření (skořice, badyán, hřebíček, citrusová kůra).

Safrik
Povídálka 37 příspěvků 06.09.18 15:30

Kvetinky a mam doma airwick co mi po 9 minutach pusti vuni a prevoni manzelovo fusekle :D

Jana525
Závislačka 4753 příspěvků 06.09.18 15:55

@lucie.krajcarova pokud te po privitani vita pach z bot, tak je problem nekde jinde. Mam taky botnik hned ve vnitr,za dverma a otevreny a zadny pach me nevita.

Janli
Kelišová 5361 příspěvků 06.09.18 16:20

Vykašli se na chemický karcinogenní srajdy. Dej do skleničky jedlou sodu a na ni nakapej pár kapek éterického oleje. Samozřejmě přírodního. Voní to dlouho a krásně, je to čisté a stojí to pár korun.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama