Reklama

Mop na plovoucí podlahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinkaaa89
Závislačka 2660 příspěvků 02.09.18 18:59
Mop na plovouci podlahu

Ahojte holky, potrebuji poradit, mela uz jsem 3 mopy (leifhait, vileda) a ani z jednim jsem nebyla spokojena, nechaval cmouhy, smitka, vlasy, neposbiral, podlaha druhy den jak by se nevytiralo, muzete mi prosim nejaky doporucit s kterym jste fakt spokojene?? Ted jsem koukala na nejakou novinku od spontex, ale nenasla jsem zadne recenze… :nevim:

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4987 příspěvků 02.09.18 19:02

Já mam viledu, máme světle šedivou plovoučku a bere mi to normálně :think: základ je si před vytíráním ale vysát :nevim: jinak vytiram tak 2× týdně maximálně a podlaha je pořád čistá…

martinkaaa89
Závislačka 2660 příspěvků 02.09.18 19:04

@Kriss Tina no vysavam pokazde, ale i tak proste vzdycky neco zustane a proste me to nesebere a mala ma druhy den bile ponozky cerne, az se za to stydim a jakou viledu?

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 02.09.18 19:15

@martinkaaa89 já mám deset let Leifheit,ten s rotačním ždímáním a nemůžu si ho vynachválit. Fleky nenechává,ale záleží na prostředku,který k vytírání použiju. Alex a podobné přímo na plovoučky mi fleky nechávaly,používám univerzální čistič od W5 z Lidlu a nemůžu si stěžovat. A samozřejmě pořádně teď vytíráním vydávám. Malý mi leze po celém bytě a kolena má čistá.

martinkaaa89
Závislačka 2660 příspěvků 02.09.18 19:19

@Aduš8 aha, tak zkusím, ja mám právě alex a sanytol… Někdy to vezmu jenom octem a je to lepší no…

Taače
Kecalka 262 příspěvků 02.09.18 19:45

Já mám teda Leifheit piccolo a na plovoučce si ho nemůžu vynachválit - tím jak je malý, se do něj dá krásně opřít a posbírá všechno po celé ploše - nebo jako táhne před sebou, nic nenechává - a na konci místnosti to naberu do hadry. Jakékoliv třásňové to všechno jen rozmetaly. :nevim:

nozu
Extra třída :D 11562 příspěvků 02.09.18 20:08

já nemám ty klasické třásňové mopy ráda právě z toho důvodu, že to špatně vytírá. Mám roky již zmíněný Leifheit Piccolo a je super. ten „hadr“ se dá normálně hodit do pračky (sušičku nedoporučuji, zničí se to :-) ) a vytírá to opravdu luxusně a bez šmouh. Ani občas dopředu nevysávám.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1527 příspěvků 02.09.18 20:28

Jo, já mám taky takový (https://www.leifheit-shop.cz/…ro-duo_4.jpg?…, dole má přidělaný pratelný „hadr“), a nemůžu si stěžovat, pointou akorát je, že tím člověk nemůže jen tak bezmyšlenkovitě šmrdlat, ale stírat orientovaně jedním směrem, čímž ti mop nejen setře podlahu, ale vytvoří na jedné straně hromádku prachu a smetí, které se ti třeba předtím nepodařilo zamést. Hromádku prachu seberu normálně rukou a vyhodím a vytírám dál.

Myslím si, že to, jestli nechává nebo nenechává fleky je hlavně o použitém prostředku a taky na vzorku podlahy, řekla bych, že třeba na jednolitě šedé či černé nějaké ty fleky budou, ať se člověk snaží jak chce. :think:

Káťa19
Kelišová 7080 příspěvků 36 inzerátů 02.09.18 20:33
@martinkaaa89 píše:
@Kriss Tina no vysavam pokazde, ale i tak proste vzdycky neco zustane a proste me to nesebere a mala ma druhy den bile ponozky cerne, az se za to stydim a jakou viledu?

Taky mam viledu, vytiram fakt dukladne a drujy den cerne ponozky, ja uz rezignovala :roll: je to desny, chlap furt pinda :P vysavam skoro denne a vytirat bych mohla taky, ale to bych nedelala nic jinyho

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1527 příspěvků 02.09.18 20:36

@Káťa19 Tak to musíte žít v nějaké hrozně prašné oblasti, ne? Jinak nechápu, jak je to možné. :think:

martinkaaa89
Závislačka 2660 příspěvků 02.09.18 20:37

@Káťa19 asi tak nějak, ja to prostě neřeším… Nejsem otrok domácnosti…

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 02.09.18 20:57

@klamonožka já nad tím teď vážně přemýšlím a možná je to fakt tím,kde člověk žije. Když jsem bydlela na sídlišti, byť ve 3. patře a neměla jsem dítě,měli jsme pořád špinavé ponožky. A teď bydlíme v baráčku v přízemí,vchod otočený do zahrady a v klidné oblasti mezi domečky a i když vytírám jednou za týden, setřu hlavně prach a sem tam to,co nevezme vysavač. Jinak mám vodu čistou.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1527 příspěvků 02.09.18 21:26

@Aduš8 Taky si myslím, třeba u našich se nevytírá rozhodně každý den, spíš také tak jednou týdně, a můžu tam chodit v ponožkách a jsou čisté - a to se tam topí dřevem v kamnech, takže bych si říkala, že by tam toho prachu mohlo být i víc, ale zas jsou v baráčku u lesa, kolem projede 1 auto za den.

martinkaaa89
Závislačka 2660 příspěvků 02.09.18 21:36

@klamonožka @Aduš8 bohužel bydlíme na baráku a o prachu a ni nemluvím…

Káťa19
Kelišová 7080 příspěvků 36 inzerátů 02.09.18 22:22

Tak my jsme v bytovce, ve vetsim meste, v klidnejsi casti,ne u rusne ulice, ale proste jak tu radi dve deti, porad se vetra, tak je to asi normalni …fakt nevim :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >