Mop na plovoucí podlahu

2923
2.9.18 18:59

Mop na plovouci podlahu

Ahojte holky, potrebuji poradit, mela uz jsem 3 mopy (leifhait, vileda) a ani z jednim jsem nebyla spokojena, nechaval cmouhy, smitka, vlasy, neposbiral, podlaha druhy den jak by se nevytiralo, muzete mi prosim nejaky doporucit s kterym jste fakt spokojene?? Ted jsem koukala na nejakou novinku od spontex, ale nenasla jsem zadne recenze… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20580
2.9.18 19:02

Já mam viledu, máme světle šedivou plovoučku a bere mi to normálně :think: základ je si před vytíráním ale vysát :nevim: jinak vytiram tak 2× týdně maximálně a podlaha je pořád čistá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2923
2.9.18 19:04

@Kriss Tina no vysavam pokazde, ale i tak proste vzdycky neco zustane a proste me to nesebere a mala ma druhy den bile ponozky cerne, az se za to stydim a jakou viledu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10113
2.9.18 19:15

@martinkaaa89 já mám deset let Leifheit,ten s rotačním ždímáním a nemůžu si ho vynachválit. Fleky nenechává,ale záleží na prostředku,který k vytírání použiju. Alex a podobné přímo na plovoučky mi fleky nechávaly,používám univerzální čistič od W5 z Lidlu a nemůžu si stěžovat. A samozřejmě pořádně teď vytíráním vydávám. Malý mi leze po celém bytě a kolena má čistá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2923
2.9.18 19:19

@Aduš8 aha, tak zkusím, ja mám právě alex a sanytol… Někdy to vezmu jenom octem a je to lepší no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
526
2.9.18 19:45

Já mám teda Leifheit piccolo a na plovoučce si ho nemůžu vynachválit - tím jak je malý, se do něj dá krásně opřít a posbírá všechno po celé ploše - nebo jako táhne před sebou, nic nenechává - a na konci místnosti to naberu do hadry. Jakékoliv třásňové to všechno jen rozmetaly. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14539
2.9.18 20:08

já nemám ty klasické třásňové mopy ráda právě z toho důvodu, že to špatně vytírá. Mám roky již zmíněný Leifheit Piccolo a je super. ten „hadr“ se dá normálně hodit do pračky (sušičku nedoporučuji, zničí se to :-) ) a vytírá to opravdu luxusně a bez šmouh. Ani občas dopředu nevysávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3606
2.9.18 20:28

Jo, já mám taky takový (https://www.leifheit-shop.cz/…ro-duo_4.jpg?…, dole má přidělaný pratelný „hadr“), a nemůžu si stěžovat, pointou akorát je, že tím člověk nemůže jen tak bezmyšlenkovitě šmrdlat, ale stírat orientovaně jedním směrem, čímž ti mop nejen setře podlahu, ale vytvoří na jedné straně hromádku prachu a smetí, které se ti třeba předtím nepodařilo zamést. Hromádku prachu seberu normálně rukou a vyhodím a vytírám dál.

Myslím si, že to, jestli nechává nebo nenechává fleky je hlavně o použitém prostředku a taky na vzorku podlahy, řekla bych, že třeba na jednolitě šedé či černé nějaké ty fleky budou, ať se člověk snaží jak chce. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19251
2.9.18 20:33
@martinkaaa89 píše:
@Kriss Tina no vysavam pokazde, ale i tak proste vzdycky neco zustane a proste me to nesebere a mala ma druhy den bile ponozky cerne, az se za to stydim a jakou viledu?

Taky mam viledu, vytiram fakt dukladne a drujy den cerne ponozky, ja uz rezignovala :roll: je to desny, chlap furt pinda :P vysavam skoro denne a vytirat bych mohla taky, ale to bych nedelala nic jinyho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3606
2.9.18 20:36

@Káťa19 Tak to musíte žít v nějaké hrozně prašné oblasti, ne? Jinak nechápu, jak je to možné. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2923
2.9.18 20:37

@Káťa19 asi tak nějak, ja to prostě neřeším… Nejsem otrok domácnosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10113
2.9.18 20:57

@klamonožka já nad tím teď vážně přemýšlím a možná je to fakt tím,kde člověk žije. Když jsem bydlela na sídlišti, byť ve 3. patře a neměla jsem dítě,měli jsme pořád špinavé ponožky. A teď bydlíme v baráčku v přízemí,vchod otočený do zahrady a v klidné oblasti mezi domečky a i když vytírám jednou za týden, setřu hlavně prach a sem tam to,co nevezme vysavač. Jinak mám vodu čistou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3606
2.9.18 21:26

@Aduš8 Taky si myslím, třeba u našich se nevytírá rozhodně každý den, spíš také tak jednou týdně, a můžu tam chodit v ponožkách a jsou čisté - a to se tam topí dřevem v kamnech, takže bych si říkala, že by tam toho prachu mohlo být i víc, ale zas jsou v baráčku u lesa, kolem projede 1 auto za den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2923
2.9.18 21:36

@klamonožka @Aduš8 bohužel bydlíme na baráku a o prachu a ni nemluvím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19251
2.9.18 22:22

Tak my jsme v bytovce, ve vetsim meste, v klidnejsi casti,ne u rusne ulice, ale proste jak tu radi dve deti, porad se vetra, tak je to asi normalni …fakt nevim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat