Moltex x Baby charm

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10
19.5.22 14:04

Moltex x Baby charm

Má někdo prosím zkušenost s plenkami Baby charm? Dosud jsem používala plenky Moltex, ale jsou přece jen hodně drahé. Baby charm vychází o něco levněji. Jde mi hlavně o to, zda plenka smrdí a zdá se neopruzuje zadeček. Obojí jsou vedeny jako ekologické pleny.
Pokud má někdo srovnání obou, 5ak by také pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3315
19.5.22 17:29

@Sauco ja zkusila hodně plen, i oboje zmíňené značky a baby charm byly jedny z nejhorších. Nakonec jsem skončila u Huggies. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
19.5.22 18:11

Já od velikosti 4 nekupuji jiné klasické zalepovací plenky než baby charm. Za mě jsou nejlepší. Opruzeniny žádné, vůbec chemicky nesmrdí (na rozdíl od Babylove nebo Pampers premium care), právě ten smrad byl důvod, proč jsem přešla na baby charm. Vyzkoušela jsem ještě Babylove eko, ty taky nejsou nejhorší, ale baby charm jsou lepší. S menšími velikostmi nemám zkušenost, ale pro malé miminko bych je asi nebrala, nevím, jestli mají na zádech gumičku (od vel 4 nemají, ale tam už by byla k ničemu). Jediné zklamání u této značky jsou pants, ty tvarově nesedí, jsou hodně dlouhé a přes bříško jsou moc volné. Takže pants kupuji nadále Pampers premium care i přes ten smrad. Což mě mrzí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat