Moneta - Budoucí platba
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
Reakce:
Taky se mi to stalo… Tady je řešení-
Platba je nejspíše uloženo v platbách k podpisu. Platbu Vám takto uložíme k podpisu, když nemáte pro provedení platby nastaven dostatečný limit, abyste nemusel příkaz vyplňovat znovu. Platbu můžete schválit či zrušit v Internet Bance nebo Smart Bance. V Internet Bance platba čeká v sekci Zprávy, zde kliknete na možnost Oznámení - Čeká na podpis. Ve Smart Bance můžete platbu schválit/zrušit v sekci Zprávy, kde kliknete na Oznámení - K podpisu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj všichni,
. Na pracovní záležitosti používám účet od banky Moneta. Dnes jsem potřebovala odeslat platbu, ale měla jsem nastavený nízký limit, proto jsem předpřipravenou platbu uložila a šla změnit limit. Myslela jsem, že se k platbě budu moci vrátit a hned odeslat příjemci.
moc prosím, jsem úplně blbá
Jenže platba se mi uložila do budoucích a nedá se s tím nic dělat. Píše mi to, že platba je částečně podepsána a čeká na další podpisy.
Já teď vůbec nevím, co s tím. Nejedná se o nízkou částku, další peníze už poslat nemůžu.
Má někdo radu, co dělat?
Moc děkuji a omlouvám se za anonym. Fakt se stydím