Monitor dechu do 3000Kč

89
8.9.21 20:39

Monitor dechu do 3000Kč

Ahoj holky… Chci kupovat monitor dechu cca do 3000Kc…víte o nějakém spolehlivém? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2216
8.9.21 20:51

My měli od Jablotronu Nanny a po nás ho užilo ještě několik rodin, než syn utrhl koncovku kabelu :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25347
8.9.21 21:05

Nanny je fajn, spolehlivý, budu ho mít ještě na další dítě. Do té trojky bys ho měla sehnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
8.9.21 21:13

Holky a do kdy ho používáte? Já ho právě škrtla ze seznamu protože počítám, že mi ho půjčí v porodnici (píšou na půl roku).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25347
8.9.21 21:25

@Krista 1 ja ho dávala pryč, když bylo synovi přes rok, pak už sám utíkal z postýlky a vždycky to spustilo poplach. Strašně nerada sem se s ním loučila, líp se mi spalo, když byl hlídaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
8.9.21 21:26

@Krista 1 to určitě půjčí… Ale mě malá hodně ublinkava ještě v 5 měsících a budu ji muset zachvili učit do pokojíčku jelikož jsem ve 12tt 🙈 proto sem se rozhodla koupit a pak ho bude mít mladší prcek… To už bude malé skoro rok 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
8.9.21 21:27

@Kriss Tina :think: tak já nevím, jestli ho mám kupovat..ja myslela, že do toho půl roka to stačí, že je to to rizikové období. Asi to ještě promyslím :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3626
8.9.21 21:33
@Krista 1 píše:
Holky a do kdy ho používáte? Já ho právě škrtla ze seznamu protože počítám, že mi ho půjčí v porodnici (píšou na půl roku).

používala jsem cca do půl roku, 7 měsíců, jak děti začaly po postýlce ve spánku cestovat nebo se zvedat, tak se alarm spouštěl v podstatě bezdůvodně :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1160
8.9.21 21:36

Taky máme Nanny a na noc ho používáme doteď (1,5 roku). Stojí určitě pod 3000. Plus část ceny se dá nechat proplatit od pojišťovny v rámci těhotenského příspěvku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
8.9.21 21:43

@welovefashion jj to slychavam často. @annali a vám malé necestuje po postýlce? Vám se to nespouští samo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15341
8.9.21 21:50

@Krista 1 já ho měla u obou dětí půjčený a ten půlrok bohatě stačil. U syna jsem ho dávala pryč ještě dřív, protože jsem se začala v noci každou chvilku budit, abych zkontrolovala, jestli monitor funguje. No a když nebyl, tak jsem spala mnohem lépe. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
8.9.21 22:26

Určitě Nanny, ten je super. Synovi je skoro 9 měsíců a stále používáme. Jsme klidnější 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1352
8.9.21 22:37

@Krista 1
Riziko sids je do roka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35774
9.9.21 02:32
@Krista 1 píše:
Holky a do kdy ho používáte? Já ho právě škrtla ze seznamu protože počítám, že mi ho půjčí v porodnici (píšou na půl roku).

Používala jsem cca 2 roky, do přechodu do velké postele.
Případy náhlého úmrtí jsou i po dosažení jednoho roku věku, akorát už se nezapočítávají do statistiky SIDS.
Na dlouhé cestě je případ chlapce, který umřel kolem 20 měsíců.
Otázka je, jestli by monitor pomohl, ale aspoň ten pocit, že pro to clovek udělal vše.
Půl rok je brzy. Tady z emimina znám případ holčičky, co umřela v 5,5 měsících, monitor zapomněli zapnout. Někde jsem četla, že statisticky nejvíce rizikový je 4.a 5. měsíc a potom 8.a 9.měsíc.

Když už bych ho koupila, nechala bych, co to jde. Zapujcka se nevyplatí finančně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
565
9.9.21 10:29
@Pears206 píše:
Používala jsem cca 2 roky, do přechodu do velké postele.
Případy náhlého úmrtí jsou i po dosažení jednoho roku věku, akorát už se nezapočítávají do statistiky SIDS.
Na dlouhé cestě je případ chlapce, který umřel kolem 20 měsíců.
Otázka je, jestli by monitor pomohl, ale aspoň ten pocit, že pro to clovek udělal vše.
Půl rok je brzy. Tady z emimina znám případ holčičky, co umřela v 5,5 měsících, monitor zapomněli zapnout. Někde jsem četla, že statisticky nejvíce rizikový je 4.a 5. měsíc a potom 8.a 9.měsíc.Když už bych ho koupila, nechala bych, co to jde. Zapujcka se nevyplatí finančně.

Pravdu určitě máš, ale je to dost nereálné… Po prvním roce to dítě tak cestuje během noci, že nám nestačí ani 2 zapojené desky.. Pro novorozence jsem uvažovala o monitoru na plínku, ale jsou dost rozdílné recenze, tak nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat