Monitor na plenu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ladka02
Kecalka 120 příspěvků 19.12.18 13:53
Monitor na plenu

Dobrý den. Máte prosím někdo zkušenosti/informace, zda funguje monitor dechu na plenu, pokud dítě spí s rodiči v jedné posteli (zda přístroj nezachytí i pohyby rodiče)? A zda je lepší Snuza nebo Respinse?

Děkuji

Reakce:
Keyllah
Extra třída :D 12893 příspěvků 19.12.18 13:58
@Ladka02 píše:
Dobrý den. Máte prosím někdo zkušenosti/informace, zda funguje monitor dechu na plenu, pokud dítě spí s rodiči v jedné posteli (zda přístroj nezachytí i pohyby rodiče)? A zda je lepší Snuza nebo Respinse?Děkuji

u nás nic moc, dávala jsem to do kočárku, ale pořád spouštěl poplach -) malá byla drobnější, tak to úplně nesedělo, když jakoby vydechla, tak to vyselo ve vzduchu na plíně......

panenka87
Extra třída :D 13520 příspěvků 19.12.18 14:07

Měli jsme ten Snuza a myslím, že to stálo za starou bačkoru :?

LJTT
Povídálka 30 příspěvků 19.12.18 14:46

Mela jsem ten respi-neco a nepouzivala jsem ho. Vadilo mi, ze ma byt na plince takze kdyz spustil plany poplach, musela jsem se k tomu dostavat pres vrstvy obleceni a mezitim to piskalo. Chtela jsem to pouzivat v kocarku.

podkolenka12
Povídálka 35 příspěvků 94 inzerátů 19.12.18 22:17

Měla jsem Respinse, používala jsem na všechny 3 děti. Občas to spustilo alarm, ale byla jsem zato ráda, protože opravdu někdy spaly tvrdě. Nebylo skoro vidět, že dýchají, alarm ani vybrace je nevzbudily, musela jsem je ‚budit‘ já. Má se dávat na plenu, kolem 3 měsíců už jsem dávala na gumu od tepláků a fungoval dobře (je na něm i kontrolka, která ukazuje, když je špatně umístěn nebo spadne). Používala jsem ho tak do půl roka, pak už děti spaly na břiše a přišlo mi, že je to musí tlačit.

Váš příspěvek
Reklama