Monitory v Pardubicích

519
24.7.15 09:25

Monitory v Pardubicich

Ahoj holky, mam dotaz na ty, co rodily ted nekdy v Pardubicke porodnici. Muj gynekolog me dnes odeslal do rizikove poradny (pujdu na sc) a pristi ctvrtek tam mam jit poprve. A ted k memu problemu. Mam 18ti mesicniho prcka, pro ktereho nemam hlidani, opravdu jedina moznost je vzit ho s sebou. Myslite ze jim to bude hodne vadit? Samozrejme si tam v pondeli zavolam, ale mam z toho hruzu, aby mi nerekli ze to nejde…doma ho nechat preci nemuzu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.7.15 09:41

Vadit jim to nebude, jen to pro něj bude asi hodně dlouhý, ty monitory jsou tam vždycky na několik hodin, bývá tam strašně narváno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
24.7.15 09:44

Na nekolik hodin? :| tak to si užijeme…mě šlo i o to, až budu přímo v ordinaci, tak jestli ho tam treba nejaka sestricka bude moct zabavit nebo tak, abych jim nepridelavala praci.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9030
24.7.15 10:27

@Terka1603 jsme na tom uplne stejne.. jen teda ja mam dva a pul leteho.. nicmene nevydrzi sedet ani 3minuty..
na monitor muzu kamkoli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
24.7.15 10:30

Ja jsem se ptala-pry do nemocnice kde budes rodit..btw ten muj taky nevydrzi, takze pokud tam budeme muset byt vazne nekolik hodin, bud nas z nemocnice vykazou nebo utecu sama. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22325
24.7.15 10:42

Omlouvám se za OT, ale to vás neobjednají na čas? To je fakt síla. Já mám monitory u své doktorky a znamená to pro mě jen 20 minut navíc oproti klasické prohlídce.
Chtěla jsem právě napsat, že těch 20 minut bude pro prcka dlouhých, ať vymyslíš nějakou zábavu, ale několik hodin 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
24.7.15 10:47

@Aries6 me to prave taky prekvapilo, ale i doktor mi rekl ze se tam neobjednava, ze tam mam jit hned rano a je to na dlouho…ale tech nekolik hodin prekvapilo i me…proto z toho mam takovou hruzu… :x

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9030
24.7.15 10:51

@Aries6 v mistni nemocnici to pry je od 7h rano do 14h odpo.. u prvniho tehotenstvi jsem chodila na monitor take u sveho gynekologa - ale zmenila jsem ho a soucasna doktorka monitor nema.. :zed:
@Terka1603 tak jsem prymslela, ze bych jezdila na monitor do Chrudime - tam objednavaji na cas - ale rodit chci tady v Pce - takze ted fakt nevim, co delat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
24.7.15 10:54

@poosleda no to jsem chtela ja-jsem totiz z Chrudimi a doktor mi rikal, ze objednavaj na cas, ale ze musim na ty monitory chodit tam kde budu rodit a to chci v Pardubicich, rozhodne, takze smula.. :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
24.7.15 11:10

@Terka1603 ahoj, ja rodila v Pardubicích v lednu a na monitoru jsem byla naštěstí jen jednou! Začínají v 7 rano, ale první jdou hospitalizované na rizikovém a pak berou podle toho, jak přijdeš. Je to určitě na 2 hodiny a sestry tam mají docela fofr, takže na hlídání bych nespolehala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
24.7.15 11:22

@Soumis Tak presne toho jsem se bala. :zed: dekuju moc za odpoved..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.15 12:33

Určitě ti nebude mít kdo pohlídat, s tím nepočítej. Na vyšetření se čeká v prvním patře, mrtě lidí, narváno. Do ordinace se jde přes kabinku, jestli si dobře pamatuju, sestra tam snad ani nebyla. Ony mají kukaň v recepci a k dr. do ordinace jdou jen když si ji vyžádají. Jinak je to otevřený prostor, sestra nemá svoji samost. místnost, takže dítě ti nezabaví :nevim: Na monitor se pak jde do suterénu, tam je už lidí míň, ale jde to pomalu. Ale zase si tam prcek může běhat, nemá tam koho kromě mamin obtěžovat. Monitory jsou tam tuším jenom 2, jestli si to dobře pamatuju, takže to opravdu jde pomalu. Já tam jela na tu sedmou a odjížděla jsem skoro ve 12. Což jsem netušila, takže jsem auto zaparkovala v areálu a pak mě málem trefilo, když jsem u výjezdu platila skoro 400 :pocitac:

Jinak - jestli jsi z Chrudimi, objednej se na monitor do Chrudimi. Rodit si pak jeď kam chceš, to se nic neděje. Nechápu proč bys musela na monitor do Pic. Po tom je každému prd, kde budeš rodit, jde jen o kontrolu mimina. Hrozí jedině to, že nebude KTG v pořádku a rovnou si tě tam nechají. Což bych já osobně klidně riskla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
24.7.15 12:42

No jo…ale je doktor uz mi napsal zadanku na kontrolu do Pardubic…tak ted nevim.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22325
24.7.15 13:00

@Terka1603 @poosleda To mi hlava nebere. DYť to musí být i pro ty doktory pohodlnější, kdyby si to objednávaly přesně. Zvlášť u tak jasné věci, kdy se z 90% přesně ví, jak dlouho to bude trvat :think:
Holky, pevné nervy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
27.7.15 09:32

Tak holky, vy-co stejne jako ja nemate hlidani pro prcky. Dneska jsem tedy volala do Pardubic a vysvetlila jim situaci…byla jsem sice slusne, ale durazne odmitnuta, ze proste s malym bez hlidani tam nemuzu. Tak jsem cela na nervy volala do Chrudimi, tam sestricka ochotnejsi, ze kdyz to vazne jinak nejde, ze si nejak poradime (to uz jsem mela slzy na krajicku, ze me nikde nevezmou). Ale nadsena samozrejme taky nebyla…takze jsem docela na nervy a uz abych to mela za sebou. :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama