Monopoly - jaké koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rsisa
Kecalka 490 příspěvků 29.10.18 20:23
Monopoly - jaké koupit?

Prosím o radu, syn bude mít 9 let, chci koupit nějakou hru. Přemýšlím nad monopoly, ale je jich více druhů a navíc nevím, zda verzi junior? Děkuji za názory a tipy a pokud máte tip na nějakou jinou deskovou hru, tak sem s ním… :D, upřednostnujeme spíš jednodušší, ne moc složité a moc strategické, my se pobavíme i u Člověče nezlob se a Hadíky žebříky :lol:. Děkuji!!!

Reakce:
Nairol
Echt Kelišová 8830 příspěvků 29.10.18 20:30

Monopoly neporadím, u nás se nehrají, nemáme rádi tenhle typ her.
U nás jsou z těch s jednoduššími pravidly nejvíc oblíbené Ticket To Ride, Qwikle, Labyrint, Cluedo, Ubongo…
Záleží co má syn rád.
Možná si ještě na něco vzpomenu. :D

rsisa
Kecalka 490 příspěvků 29.10.18 20:40
@Nairol píše:
Monopoly neporadím, u nás se nehrají, nemáme rádi tenhle typ her.
U nás jsou z těch s jednoduššími pravidly nejvíc oblíbené Ticket To Ride, Qwikle, Labyrint, Cluedo, Ubongo…
Záleží co má syn rád.
Možná si ještě na něco vzpomenu. :D

ok, dík za tip :)

marin
Echt Kelišová 9394 příspěvků 29.10.18 20:52

Dcera ve stejném věku si přála k vánocům Monopoly ultimate banking. Nakupují se nemovitosti, součástí je bankovní počítač a platební karty. Je to docela zajímavá hra.

rsisa
Kecalka 490 příspěvků 29.10.18 21:28
@marin píše:
Dcera ve stejném věku si přála k vánocům Monopoly ultimate banking. Nakupují se nemovitosti, součástí je bankovní počítač a platební karty. Je to docela zajímavá hra.

Děkuji, podívám se :mavam:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17626 příspěvků 17 inzerátů 30.10.18 07:21

@rsisa Monooly junior zvladne i trochu chapavejsi trilete dite. Devitiletemu bych je cilene nedala.
Ale klasicke monopoly jsou na dlouho. Jsi ochotna s ditetem hrat 1-2 hodiny? Bude dite bavit takhle dlouho se soustredit?

rsisa
Kecalka 490 příspěvků 30.10.18 09:08
@Svistice píše:
@rsisa Monooly junior zvladne i trochu chapavejsi trilete dite. Devitiletemu bych je cilene nedala.
Ale klasicke monopoly jsou na dlouho. Jsi ochotna s ditetem hrat 1-2 hodiny? Bude dite bavit takhle dlouho se soustredit?

Tak to musím promyslet.. každopádně dík, já jsem si totiž taky říkala, že na junior už velký, a klasické pro nás moc dlouhé… díky!

Svistice
Neúnavná pisatelka 17626 příspěvků 17 inzerátů 30.10.18 09:18

@rsisa Já pro tuhle věkovou kategorii plánuji (mám ještě školkáčky) koupit do budoucna Ticket to Ride nebo Kamionem po Evropě, Osadníky z katanu, Activity junior. Místo klasických monopolů či dostihů a sázek chci zkusit Hotel Tycoon.

Káťa19
Echt Kelišová 8159 příspěvků 19 inzerátů 31.10.18 10:46

@Svistice Kamionem po Evrope je bezva :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >