Monopoly - jaké koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rsisa
Kecalka 485 příspěvků 29.10.18 20:23
Monopoly - jaké koupit?

Prosím o radu, syn bude mít 9 let, chci koupit nějakou hru. Přemýšlím nad monopoly, ale je jich více druhů a navíc nevím, zda verzi junior? Děkuji za názory a tipy a pokud máte tip na nějakou jinou deskovou hru, tak sem s ním… :D, upřednostnujeme spíš jednodušší, ne moc složité a moc strategické, my se pobavíme i u Člověče nezlob se a Hadíky žebříky :lol:. Děkuji!!!

Reakce:

Nairol
Echt Kelišová 8820 příspěvků 29.10.18 20:30

Monopoly neporadím, u nás se nehrají, nemáme rádi tenhle typ her.
U nás jsou z těch s jednoduššími pravidly nejvíc oblíbené Ticket To Ride, Qwikle, Labyrint, Cluedo, Ubongo…
Záleží co má syn rád.
Možná si ještě na něco vzpomenu. :D

rsisa
Kecalka 485 příspěvků 29.10.18 20:40
@Nairol píše:
Monopoly neporadím, u nás se nehrají, nemáme rádi tenhle typ her.
U nás jsou z těch s jednoduššími pravidly nejvíc oblíbené Ticket To Ride, Qwikle, Labyrint, Cluedo, Ubongo…
Záleží co má syn rád.
Možná si ještě na něco vzpomenu. :D

ok, dík za tip :)

marin
Echt Kelišová 9143 příspěvků 29.10.18 20:52

Dcera ve stejném věku si přála k vánocům Monopoly ultimate banking. Nakupují se nemovitosti, součástí je bankovní počítač a platební karty. Je to docela zajímavá hra.

rsisa
Kecalka 485 příspěvků 29.10.18 21:28
@marin píše:
Dcera ve stejném věku si přála k vánocům Monopoly ultimate banking. Nakupují se nemovitosti, součástí je bankovní počítač a platební karty. Je to docela zajímavá hra.

Děkuji, podívám se :mavam:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17353 příspěvků 20 inzerátů 30.10.18 07:21

@rsisa Monooly junior zvladne i trochu chapavejsi trilete dite. Devitiletemu bych je cilene nedala.
Ale klasicke monopoly jsou na dlouho. Jsi ochotna s ditetem hrat 1-2 hodiny? Bude dite bavit takhle dlouho se soustredit?

rsisa
Kecalka 485 příspěvků 30.10.18 09:08
@Svistice píše:
@rsisa Monooly junior zvladne i trochu chapavejsi trilete dite. Devitiletemu bych je cilene nedala.
Ale klasicke monopoly jsou na dlouho. Jsi ochotna s ditetem hrat 1-2 hodiny? Bude dite bavit takhle dlouho se soustredit?

Tak to musím promyslet.. každopádně dík, já jsem si totiž taky říkala, že na junior už velký, a klasické pro nás moc dlouhé… díky!

Svistice
Neúnavná pisatelka 17353 příspěvků 20 inzerátů 30.10.18 09:18

@rsisa Já pro tuhle věkovou kategorii plánuji (mám ještě školkáčky) koupit do budoucna Ticket to Ride nebo Kamionem po Evropě, Osadníky z katanu, Activity junior. Místo klasických monopolů či dostihů a sázek chci zkusit Hotel Tycoon.

Káťa19
Kelišová 7325 příspěvků 20 inzerátů 31.10.18 10:46

@Svistice Kamionem po Evrope je bezva :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >