Baby Born koníci

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jary1
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 28.10.18 09:43
Baby Born koníci

Ahoj, máte někdo doma Baby Born koníky? Jsou fakt tak „úžasný“ jak v reklamě nebo jsou to vyhozené peníze. Dceři se moc líbí, mně už se moc nelíbí ta cena.

Reakce:

Káťa19
Kelišová 7355 příspěvků 20 inzerátů 29.10.18 16:21

snad se někdo ozve, ráda bych přidala k novým recenzím, jinak jsem našla na německém portálu hodnocení

danalam
Povídálka 21 příspěvků 30.10.18 07:36

Ahoj, dcera tyhle koníky dostala k vánocům loni. Podle mě úplná blbina ale u stromku radost veliká, ostatní dárky šly stranou, dcera ty koně miluje do dneška. Manžel když viděl tu cenu, málem ho ranila mrtvice ale vidí, že dcera si hraje s nimi furt, tak uznal, že jsme koupili dobře. Asi záleží na dítěti, druhou dceru zase nezajímají vůbec.

tiny_girl
Kecalka 333 příspěvků 03.11.18 12:11

Naše 5 letá taky neustále vysírá s koníkama, vanou, kolem nebo prostě jakýmkoliv doplňkem pro baby born ovšem ty ceny… :roll: :D :D a viděli jste už tu mořskou pannu??? :oops: :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >