Baby Born koníci

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jary1
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 28.10.18 09:43
Baby Born koníci

Ahoj, máte někdo doma Baby Born koníky? Jsou fakt tak „úžasný“ jak v reklamě nebo jsou to vyhozené peníze. Dceři se moc líbí, mně už se moc nelíbí ta cena.

Reakce:
Káťa19
Echt Kelišová 8184 příspěvků 19 inzerátů 29.10.18 16:21

snad se někdo ozve, ráda bych přidala k novým recenzím, jinak jsem našla na německém portálu hodnocení

danalam
Povídálka 21 příspěvků 30.10.18 07:36

Ahoj, dcera tyhle koníky dostala k vánocům loni. Podle mě úplná blbina ale u stromku radost veliká, ostatní dárky šly stranou, dcera ty koně miluje do dneška. Manžel když viděl tu cenu, málem ho ranila mrtvice ale vidí, že dcera si hraje s nimi furt, tak uznal, že jsme koupili dobře. Asi záleží na dítěti, druhou dceru zase nezajímají vůbec.

tiny_girl
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 03.11.18 12:11

Naše 5 letá taky neustále vysírá s koníkama, vanou, kolem nebo prostě jakýmkoliv doplňkem pro baby born ovšem ty ceny… :roll: :D :D a viděli jste už tu mořskou pannu??? :oops: :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >