Monte školka - dost divný program

Anonymní
2.6.21 17:35

Monte školka - dost divný program

Hezký podvečer,

prosím o náhled na věc… mám syna ve školce, která se tváří jako Monte… je jich kolem 40 ti, a jsou vsichni dohromady 3 až 7 let, občas předškoláky vydělí samostatně, ale to se stává tak 3 krat za 14 dní, jejich program na elipse, tudíž i pro předškoláky je typu, koukame 20 minut na pani ucitelku, ktera nam ukazuje jak se rovnaji knihy do police, koukame 20 minut na pani ucitelku a ona povida pravidla jak se chovat k hrackam, atd, to je prosim program posledniho tydne, z toho vitaly nove deti… tudiz se tomu venival dalsi den a elipsa (to bych jeste pochopil), dale jim celorocne denni program ubiraji oslavy narozenin… misto bezneho programu, kolem sebe vidam nadherne programy pro deti… od vermiru po prirodu, prijde mi to smysluplnejsi, nebo predskolaci hraji hry na schovavani veci na elipse… s manzelem jsme z toho dost rozmrzeli, jinak pani ucitelky jsou moc fajn, okolni prostredi skolky taktez, ale ta uroven… ufff, je tohle ok?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16685
2.6.21 17:39

Píšeš 2× o 20 minutách a vítáni nových děti… A dál?

Už vidím 40 děcek jak celý den sedí na zadku a poslouchají učitelku :mrgreen: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 17:42

Jejich program je denne elipsa cca 20 minut… to je vše :) takt o bylo mysleno, takze v prispevku je mysleno 3 dny (vitani, rovnani, knih, pravidla na hrani s hrackami)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 17:42

Jde mi o obsah… napln te spolecne chvilky… :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
5943
2.6.21 17:51

Co je to elipsa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24774
2.6.21 17:56

A info mas od koho? Od dítěte? Moje dítě jeden čas na otázky, co přesně dělají ve školce odpovídalo jen, že svačili a obedvali, nebo že si hrají. Přitom s nimi samozřejmě dělalx učitelky spoustu super věci, ale decku utkvělo v hlavě hlavně to žrádlo a hraní. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
2.6.21 17:59

Nevim co je elipsa, ale tys tam byla a viděla vi dělají? Já když se zeptám dítěte co dělali ve školce, tak prej nic, až když pokládám další otázky jako jestli byli venku, co jedli apod, se doberu nějaké informace. Dneska napr měl čočku, kterou skoro nesnedl a něco střihali :D nedělám si iluze ze by cele dopoledne jenom sedel u stolu a střihal nebo jedl :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 17:59

Svistice… od ditete :D ktere obcas ma bujnou fantazii, jenze kdyz prichazi s prapodivnym programem v posledni dobe casto, tak to ve me hloda… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
29187
2.6.21 18:01
@Anonymní píše:
Svistice… od ditete :D ktere obcas ma bujnou fantazii, jenze kdyz prichazi s prapodivnym programem v posledni dobe casto, tak to ve me hloda… :think:

Tak mé dítě s vážnou tváři vykládalo mým rodičům, že nikdy nedostává večeře, ve škole zásadně nic nedělali atd, tak bych tomu teda fakt nevěřila. A to ti to podává i s přesným časem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24774
2.6.21 18:04
@Anonymní píše:
Svistice… od ditete :D ktere obcas ma bujnou fantazii, jenze kdyz prichazi s prapodivnym programem v posledni dobe casto, tak to ve me hloda… :think:

Tak to bych věřila tak půlce toho, co říká. ;)

Moje předškolacka aktuálně vymyslí takové báchorky, že by se za ně nemusel stydět leckterý svetovy prozaik.
Dva dny jsme ji tu celá rodina zrali, že jela na výletě na velbloudovi. Dokud jsem neviděla fotky- jela na ponikovi a velblouda si jen hladili ve výběhu. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 18:06

:D no sem kazdopadne rada, ze jsem potkala nekoho kdo ma patologickeho lhare jako predskolaka… jako zaklad mu verim, ale to co nekdy dokaze… si navymyslet, to je sila… :zed: :nevim: :mrgreen:

velbloud pobavil :D :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 18:09

Ale ok budu to brat s vetsi rezervou, jen me to trapilo… ale zapomnela jsem se na to divat tak, ze mozna opravdu rekne jen neco… dekuji za jiny pohled :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
19725
2.6.21 18:12

@Svistice tak to mate jeste dobre, nasemu diteti nektery den nedorazi zadna pani ucitelka a kdyz uz dorazi, tak zustava ve skolce a deti jdou na prochazku samy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8615
2.6.21 18:22
@Anonymní píše:

Moje děti asi do 5 let obě tvrdily, že ve školce nedělaly nic. Nešly na procházku, neměly angličtinu, tanečky, logopedii, s učitelkami si o ničem nepovídaly…Upřesňující dotazy nepomohly, svěřepě tvrdily, že si jen „hráli, papali a spinkali“. Zapřely i návštěvu Zoo. Na dotaz, odkud se teda vzaly ty výrobky podepsané jejich jménem, fotky, na kterých jsou při daných aktivitách odpovídali, že si nepamatují :roll:. Školka bude mít určitě nějaké fotky, zkusila bych se pídit po nich. Informace od dětí bývají hodně zkreslené, zvlášť co se týká denního programu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8615
2.6.21 18:27
@Svistice píše:
Tak to bych věřila tak půlce toho, co říká. ;)Moje předškolacka aktuálně vymyslí takové báchorky, že by se za ně nemusel stydět leckterý svetovy prozaik.
Dva dny jsme ji tu celá rodina zrali, že jela na výletě na velbloudovi. Dokud jsem neviděla fotky- jela na ponikovi a velblouda si jen hladili ve výběhu. :cert:

Můj předškolák na podzim tvrdil, že dostal od učitelek živé štěňátko, které má ve třídě, za to že byl hodný. A chraň bůh toho, kdo se mu to pokoušel vyvrátit. Pak nám o něm asi měsíc vyprávěl, jak si s ním hraje a jak se o něj stará.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat