Motol dětské oddělení

13.12.18 22:45

Motol dětské oddělení

Dobrý den. Měla bych na vás prosbu. V pondělí nastupuje dcera (15 let ) do Motola na dětské oddělení. S touto nemocnicí nemame nikdo zkušenost. Chtěla bych se zeptat, nemá někdo zkušenost? Jaké jsou lékaři, sestry. Jak vypadají pokoje, koupelny.. Je na pokoji televize? Byla bych moc rada za každou odpověď, zkušenost.. děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

54182
13.12.18 22:57

@Tereza34 byla jsem před měsícem v Motole se synem. Sestřičky byly příjmné, doktoři taky fajn. Pokoj jsme měli sami a sociálka společná pro 2 pokoje.
Akorát pojem dětské oddělení je moc obecný, protože lůžkových oddělení je hodně podle specializace. Moje zkušenost je z dětské chirurgie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.18 23:01

Sestry i doktori prijemni, telka jen na jip, jinak ve spolecne mistnosti. Koupelny jsou bud spolecne se dvema pokoji nebo samostatne. Zkusenost z ORL

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
948
13.12.18 23:04

Znám osobně sestřičku z dětské neurologie. Moc fajn ženská :hug: Mají tam i dobrý kolektiv a lékaře :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5785
14.12.18 06:53

V 15 uz asi dobry. Hospitalizovni jsme nebyli. Ale jsmena tam casto. Sestricky v pohode. Doktoru hodne mladejch. Casto mi prislo, ze obecne) zapominaji, ze tam maji deti. Jedou jak s dospelymi. Typove odbjednavani na lacno na hodne pozdni hodiny.vysetreni zalezi na kooperaci ditete, ale muzou objdnat jen od 13 do 15, kdy deti z 90% spi aa divi se, ze dite je utahane a mrzute.
Mozna uz na luzkove části ani nebudou ordinace. Uz se snad konecne maji stehovat dp opraveneho kridla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
14.12.18 11:03

Zkušenost z chirurgie před 6 lety, dceři bylo taky 15, na pokoji 3 úměrně věku (žádní rodiče nonstop), personál moc milý, na pokoji Tv + soc. zařízení, na chodbě lednice. Docházela i učitelka, ale to se dcery netýkalo, byla tam jen 4 dny. Přišli taky nemocniční klauni, ale ty se u puberťaček dlouho neohřali, dívky protáčely panenky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23829
14.12.18 16:32

zkušenosti z dětské chirurgie pro malý děti, i pro větší děti, z pediatrie - všude v pohodě, ale máme malé dítko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama