Mužský pohled na možnou nevěru

Anonymní
28.10.20 10:36

Mozna nevera - prosim o muzsky pohled

Ahoj, cca 3 mesice mam podezreni na neveru. Zaclo to travenim hodne casu s prateli na ukor naseho casu. Kdyz jsem chtela neco podniknout, bylo jasne ze ho to spise otravuje a po hodne dlouhe dobe se uvolil (protoze vedel ze uz je na case), ale stejne byl porad na mobilu a jen me pak vysadil doma a jel za kamarady (bydlime spolu 3 roky). Opakovane jsem na jeho obleceni nasla stejny delsi svetly vlas (ja jsem bruneta), celkove byl takovy chladnejsi, ale tak nejak se snazil abych ho nepodezrivala, ale ja stejne citila, ze neco nehraje. Samozrejme jsem se nescetnekrat ptala co ho trapi, zda ja to muzu zmenit, zda ma jinou, jestli me miluje nebo nekoho jineho. Vesmes vse popira, jen ma blbe obdobi. Dokonce mi prisel anonym, ze me podvadi - nereagovala jsem. Pred dvema tydny to ve me bouchlo a rekla, ze se rozejdeme. On ze nechce, porad opakoval, ze me miluje a jina v tom neni. Zacal se zase snazit, najednou jsem citila, ze je to zas on a rekla si, ze ac neverim, ze za tim nebyla jina dam tomu sanci protoze ho zkratka miluju. Uz nenachazim nikde vlasy a najednou uz nepotrebuuje travit cas s prateli. Na druhou stranu jsou to zatim jen dva hezke tydny…no bohuzel vcera. lezime vedle sebe, on sleduje na mobilu nejaky sportovni prenos ja usinam, uz mam zavrene oci, on mysli ze spim. V tom je to co sleduje prerusovano…s nekym si pise. Tak se snazim pootevrenyma ocima videt na displej (dost ztezka), ale mam pocit ze podle fotky to byla holka. Strasne se stydim, ale jsem uz rozlozena. Ted to zacalo byt jako driv, ale mam v sobe hrozne pochyby, uzkost a uz mi z toho hrabe. Zacla jsem na nej hystericky kricet s kym si jako pise. On konverzaci sesunul a pry ze s nikym (minimalne s nekym si ale psal). Zacal samozrejme ze jsem blazen a ja at mi tedy tu konevrzaci ukaze a dokaze ze jsem blazen a pletu se. Ten mobil mi samozrejme nedal, ani nahlednout do te jedne konverzace. Pry je to jeho soukromi a proste neda. A ze uz takhle nemuze atd…samozrejme jen opakoval, ze si s zadnou holkou nepise. Ale mobil mi proste odmitl ukazat.

Uz jsem na nic necekala a odepsala anonymu, zobrazeno behem nekolika minut, ale bez odpovedi.

Hrozne se stydim, museli to slyset i sousedi, jeste jsem nikdy takto nevybuchla, ale slo to uplne automaticky (hystericky) ze me.

Jako racionalne vim, ze ona je treba mila, chce ho, v dobre nalade a ja nyni totalne rozlozena a byt hystericka je kontraproduktivni, ale zkratka byla jsem dlouho v klidu a vcera to bouchlo. Podotykam, ze jsem mu nikdy do telefonu nevlezla, ale vcera jsem proste chtela at mi ukaze s kym si teda pise. Nekolikrat odmitl. Kdyby vas pritelkyne falesne obvinila, dali byste ji do ruky ten mobil pro klid duse jeji i vas at zkratka sama vidi, ze je paranoidni hysterka (sezrat ji to muzete dat pak)…nebo z principu fakt ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4992
28.10.20 10:46

Za mě - neukázal ti to, protože by se nejspíš potvrdilo to, co si myslíš. Kdyby to tak nebylo, tak ti to ukáže a nezapírá. Však psaní si s někým není zločin, tak proč by měl zatloukat, pokud nedělá co nemá, že. :nevim: Navíc to, že tě označí bláznem, to je prostě klasika. Jeho reakce hovoří za vše.

Nevěříš mu a jemu ta snaha moc dlouho nevydržela (vzhledem k předchozím událostem se dá tvůj výbuch pochopit), takže bych šla od toho. Budeš se jen trápit.

Příspěvek upraven 28.10.20 v 10:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25427
28.10.20 10:47

Mobil bych klidně dala. Bohužel na tom dost něco smrdí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
28.10.20 10:48
@Anonymní píše:

Kdyby vas pritelkyne falesne obvinila, dali byste ji do ruky ten mobil pro klid duse jeji i vas at zkratka sama vidi, ze je paranoidni hysterka (sezrat ji to muzete dat pak)…nebo z principu fakt ne?

ale ty jsi ho falesne neobvinila, proste ti lze, ja bych se sbalila a sla, pokud mas kam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3782
28.10.20 10:50

Kdysi jsem byla s jedním chlapikem, co přesně takhle reagoval a magora vždycky dělal ze mě, ještě stíhačku a všechno a telefon mi nikdy neukazal. Nakonec jsem zjistila, ze mě má uloženou jako Pepu, protože měl manželku, o které mi zapomněl říct. Takže za mě je to divne.

Můj muž, nechava telefon volne k dispozici, vím i jeho kód na telefon a vůbec mě nijak neláká mu ho kontrolovat, protože zkratka nemá tohle podezřele chování a přesně vím, kdyby teď něco takového začal dělat, tak je mi jasné, ze to není jen tak.

Je hovado ten tvůj chlap, ze si tak pekne píše s cizi buchtou ještě když leží vedle tebe. Nakopat do zadku a nabalit ho te jeho princezně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 10:51
@pikola píše:
Mobil bych klidně dala. Bohužel na tom dost něco smrdí

No prave, ja bych taky dala at se ukaze ze o nic nejde a nemusim mit pochyby a pripadne ten vztah nicit dalsimi scenami a pochybami. Nastvany ze jsem hysterka muze byt prece pak, ale s cistym svedomim.

• Citovat
  • Nahlásit
14770
28.10.20 10:52

Klidně bych mobil ukaza i chlap. Neukazal protože si na to přišla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1181
28.10.20 10:53

Kdyby neměl co skrývat ukáže ti to a udělá pak z tebe hysterku. Bohužel myslím, že by se tvé podezření potvrdilo. Proto to neukázal.
Jestli nemáte děti kašli na něj..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15350
28.10.20 10:59

Kdyby mě obvinila, ať už právem či neprávem, tak ji mobil k nahlédnutí dám. Stejně by mě přeprala s vzala mi ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
28.10.20 11:41

Za chlapy. Když mě někdo miluje, tak si prostě nevrznu s jinou. Ztracená důvěra se pak těžko obnovuje, a mám svoje zásady,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
28.10.20 12:00

Buď tě podvádí a nebo si teprve chystá cestu k tomu, aby to udělal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
28.10.20 12:10
@Anonymní píše:
Ahoj, cca 3 mesice mam podezreni na neveru. Zaclo to travenim hodne casu s prateli na ukor naseho casu. Kdyz jsem chtela neco podniknout, bylo jasne ze ho to spise otravuje a po hodne dlouhe dobe se uvolil (protoze vedel ze uz je na case), ale stejne byl porad na mobilu a jen me pak vysadil doma a jel za kamarady (bydlime spolu 3 roky). Opakovane jsem na jeho obleceni nasla stejny delsi svetly vlas (ja jsem bruneta), celkove byl takovy chladnejsi, ale tak nejak se snazil abych ho nepodezrivala, ale ja stejne citila, ze neco nehraje. Samozrejme jsem se nescetnekrat ptala co ho trapi, zda ja to muzu zmenit, zda ma jinou, jestli me miluje nebo nekoho jineho. Vesmes vse popira, jen ma blbe obdobi. Dokonce mi prisel anonym, ze me podvadi - nereagovala jsem. Pred dvema tydny to ve me bouchlo a rekla, ze se rozejdeme. On ze nechce, porad opakoval, ze me miluje a jina v tom neni. Zacal se zase snazit, najednou jsem citila, ze je to zas on a rekla si, ze ac neverim, ze za tim nebyla jina dam tomu sanci protoze ho zkratka miluju. Uz nenachazim nikde vlasy a najednou uz nepotrebuuje travit cas s prateli. Na druhou stranu jsou to zatim jen dva hezke tydny…no bohuzel vcera. lezime vedle sebe, on sleduje na mobilu nejaky sportovni prenos ja usinam, uz mam zavrene oci, on mysli ze spim. V tom je to co sleduje prerusovano…s nekym si pise. Tak se snazim pootevrenyma ocima videt na displej (dost ztezka), ale mam pocit ze podle fotky to byla holka. Strasne se stydim, ale jsem uz rozlozena. Ted to zacalo byt jako driv, ale mam v sobe hrozne pochyby, uzkost a uz mi z toho hrabe. Zacla jsem na nej hystericky kricet s kym si jako pise. On konverzaci sesunul a pry ze s nikym (minimalne s nekym si ale psal). Zacal samozrejme ze jsem blazen a ja at mi tedy tu konevrzaci ukaze a dokaze ze jsem blazen a pletu se. Ten mobil mi samozrejme nedal, ani nahlednout do te jedne konverzace. Pry je to jeho soukromi a proste neda. A ze uz takhle nemuze atd…samozrejme jen opakoval, ze si s zadnou holkou nepise. Ale mobil mi proste odmitl ukazat.

Uz jsem na nic necekala a odepsala anonymu, zobrazeno behem nekolika minut, ale bez odpovedi.

Hrozne se stydim, museli to slyset i sousedi, jeste jsem nikdy takto nevybuchla, ale slo to uplne automaticky (hystericky) ze me.

Jako racionalne vim, ze ona je treba mila, chce ho, v dobre nalade a ja nyni totalne rozlozena a byt hystericka je kontraproduktivni, ale zkratka byla jsem dlouho v klidu a vcera to bouchlo. Podotykam, ze jsem mu nikdy do telefonu nevlezla, ale vcera jsem proste chtela at mi ukaze s kym si teda pise. Nekolikrat odmitl. Kdyby vas pritelkyne falesne obvinila, dali byste ji do ruky ten mobil pro klid duse jeji i vas at zkratka sama vidi, ze je paranoidni hysterka (sezrat ji to muzete dat pak)…nebo z principu fakt ne?

Myslím, že je jasné že lže.
A Ty to víš. Řídí se pravidlem zapírat… ale důkaz už máš, ne?
Viděla jsi, že si píše, našla jsi vlasy, lhal Ti do očí… co víc chceš?
Btw: Ženy mají na tohle neuvěřitelný radar. Pokud se zajímají a chtějí vidět, tak to okamžitě poznají. Věř intuici.

Příspěvek upraven 28.10.20 v 12:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6192
28.10.20 12:11
@Anonymní píše:
Ten mobil mi samozrejme nedal, ani nahlednout do te jedne konverzace. Pry je to jeho soukromi a proste neda. A ze uz takhle nemuze atd…samozrejme jen opakoval, ze si s zadnou holkou nepise. Ale mobil mi proste odmitl ukazat.

Udělal správně, i ve vztahu má mít člověk svoje soukromí pokud jej chce a potřebuje. Nevidím důvod, proč by si moje manželka měla číst, co píšu na emiminu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5201
28.10.20 12:17

Sice se ptáš chlapů, ale já bych mobil ukázala pokud by tam nic nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 12:18
@salubriter píše:
Myslím, že je jasné že lže.
A Ty to víš. Řídí se pravidlem zapírat… ale důkaz už máš, ne?
Viděla jsi, že si píše, našla jsi vlasy, lhal Ti do očí… co víc chceš?
Btw: Ženy mají na tohle neuvěřitelný radar. Pokud se zajímají a chtějí vidět, tak to okamžitě poznají. Věř intuici.Příspěvek upraven 28.10.20 v 12:13

Prave ta intuice mi rika od zacatku, ze je neco spatne (ja se jen snazim najit aspon speticku toho, ze vlastne nevim jak to bylo/je a treba je to jinak). Ale vlastne jak jinak by to mohlo byt, ze? Nejak moc spatnych znameni najednou.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat