Mrazák v obýváku, poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ropuškaa
Povídálka 18 příspěvků 18.01.19 01:08
Mrazák v obýváku?

Ahoj :mavam:

Jdu si k vám pro radu. Bydlím v bytě 3+1 a jelikož jsou rodiče farmáři, tak mě zásobují pořád něčím a tak mi tři šuplíky mrazáku, co jsou v kombinované chladničce zoufale nestačí. Ráda bych si koupila mrazáček, aspoň další tři šuplíky, ale nevím, kam ho mám nacpat! :lol: Když jsem byt kupovala, přišel mi velký (75m2), ale fakt zjišťuji, že nic moc.

Do kuchyně se mi nevejde, mám tam kuchyňskou linku (byt jsem brala už s ní, je nová tzn. dloouho předělávat nebudeme), stůl a čtyři židle a je to tak akorát. V menším pokojíku máme počítačový stůl, vestavěné skříně a postel (pokojík je opravdu malinkatý). Do ložnice ho nechci i kdyby byl sebetišší, ložnice je moje chlouba :lol:. Snažila jsem se to nějak vymyslet v šatně (rozměry 120×140), ale fakt se to nedá. Mám v plánu nechat si udělat skříň na míru, vyvýšenou nad zemí, pod ní dva kočičí záchůdky - to bych ráda nechala zachováno, líbí se mi že wc nejdou vidět a stelivo není po celém bytě :oops:. Už fakt zbývá jen ten obývák, je to největší místnost, je tam nějaký prostor pod oknem, kolmo k obývací stěně. Obývák je béžový, světlé linoleum, nábytek tmavý (dekor švestka).

Co si o tom prosím myslíte? Říkám si je fajn využít ten prostor, ale přijde návštěva a jako první uvidí v obýváku mrazák :?. Ten prostor je přímo naproti dveřím.

A kam jste si daly mrazák při nedostatku prostoru vy? :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lucielorenc
Kecalka 448 příspěvků 7 inzerátů 18.01.19 01:18

Nejde třeba umístit do chodbicky? Pokud ne a jediné místo je opravdu jen v tom obýváku, co takhle to vyřešit skříňkou ve které by byl ten mrazák zabudovaný? Nechat prostě udělat nějakou na míru, aby ladila s ostatním nábytkem, nebude to tak bít do očí ;)

Tulipankaa
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 18.01.19 06:03

Do obyvaku hruuuza,to radsi neco omeziy v te satne nebo do komory

makousek 83
Ukecaná baba ;) 1834 příspěvků 1 inzerát 18.01.19 06:09

Taky mě napadla ta skříň ve stejném dekoru obýváku popř.jestli máte špajz nebo sklep :think:

Ropuškaa
Povídálka 18 příspěvků 18.01.19 06:17

Holky a nevíte, jestli by nešlo ho nějak nacpat do prostoru co je na myčku? :think: Bývalí majitelé ji měli zabudovanou, ale vzali si ji tak tam mám díru, zatím je tam odpaďák. Jsou k tomu i dveře, ale teda výklopné. Myčku dalších 5 let neplánuji.

Jasmina81
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 18.01.19 06:17

Q co sklep? Taky nám mražák v lednici nestačí a přemýšlím, že koupime pulťák, ale nikam jinam než do sklepa bych ho nedala 8o

Ropuškaa
Povídálka 18 příspěvků 18.01.19 06:20
@makousek 83 píše:
Taky mě napadla ta skříň ve stejném dekoru obýváku popř.jestli máte špajz nebo sklep :think:

Špajz bohužel nemáme, ale sklep ano, takový ten hromadný, kde každý má svoji kóji. Musím se podívat, jestli tam máme vůbec zásuvku :thinking: a jestli něco vůbec může být ve sklepě zapojené, jak bych pak platila elektřinu :think: . Ale vlezl by se, o tom žádná.

makousek 83
Ukecaná baba ;) 1834 příspěvků 1 inzerát 18.01.19 06:21

@Ropuškaa Tak pokud takový velikosti seženete tak by neměl být problém ho umístit místo myčky a ten sklep by nebyl špatný, chce to prošpekulovat :think: :palec:

Jasmina81
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 18.01.19 06:43

@Ropuškaa zásuvka by neměl být problém dodělat a nejlépe si tam dát hodiny, taky je tam máme :palec:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13952 příspěvků 18.01.19 07:16
@Ropuškaa píše:
Ahoj :mavam:

Jdu si k vám pro radu. Bydlím v bytě 3+1 a jelikož jsou rodiče farmáři, tak mě zásobují pořád něčím a tak mi tři šuplíky mrazáku, co jsou v kombinované chladničce zoufale nestačí. Ráda bych si koupila mrazáček, aspoň další tři šuplíky, ale nevím, kam ho mám nacpat! :lol: Když jsem byt kupovala, přišel mi velký (75m2), ale fakt zjišťuji, že nic moc.

Do kuchyně se mi nevejde, mám tam kuchyňskou linku (byt jsem brala už s ní, je nová tzn. dloouho předělávat nebudeme), stůl a čtyři židle a je to tak akorát. V menším pokojíku máme počítačový stůl, vestavěné skříně a postel (pokojík je opravdu malinkatý). Do ložnice ho nechci i kdyby byl sebetišší, ložnice je moje chlouba :lol:. Snažila jsem se to nějak vymyslet v šatně (rozměry 120×140), ale fakt se to nedá. Mám v plánu nechat si udělat skříň na míru, vyvýšenou nad zemí, pod ní dva kočičí záchůdky - to bych ráda nechala zachováno, líbí se mi že wc nejdou vidět a stelivo není po celém bytě :oops:. Už fakt zbývá jen ten obývák, je to největší místnost, je tam nějaký prostor pod oknem, kolmo k obývací stěně. Obývák je béžový, světlé linoleum, nábytek tmavý (dekor švestka).

Co si o tom prosím myslíte? Říkám si je fajn využít ten prostor, ale přijde návštěva a jako první uvidí v obýváku mrazák :?. Ten prostor je přímo naproti dveřím.

A kam jste si daly mrazák při nedostatku prostoru vy? :kytka:

Dala bych mrazák k vašim. V obýváku hrůza. Osobně bych radši myčku než syslírnu jídla. Tak nech mrazák pod lednicí pouze na zeleninu a ovoce, něco usuš, zavař.

Monchichik
Kelišová 6464 příspěvků 18.01.19 07:17

No zkusila bych něco vymyslet do té díry po myčce nebo ho prostě nějak narvat do kuchyně, v jiné místnosti v bytě bych ho nepřekousla. Ještě tak v předsíni.

peta81
Ukecaná baba ;) 2202 příspěvků 18.01.19 07:40

narvala bych ho kamkoli, jen ne do obyvaku :D predsin, sklep, chodba, jedni znami maji na balkone, znovu vymyslet komoru, to bych radsi obetovala ta kocici wc…

Anna85
Kecalka 452 příspěvků 18.01.19 07:54
@Ropuškaa píše:
Holky a nevíte, jestli by nešlo ho nějak nacpat do prostoru co je na myčku? :think: Bývalí majitelé ji měli zabudovanou, ale vzali si ji tak tam mám díru, zatím je tam odpaďák. Jsou k tomu i dveře, ale teda výklopné. Myčku dalších 5 let neplánuji.

Jestli najdes vhodny rozmer,tak ji tam muzes dat urcite. My mame v lince diru na mycku, původně jsme chteli zabudovanou, ale nakonec jsme koupili volne stojici a je tam opravdu jen vlozena (mame tu uzkou a byl slaby vyber).
Ja bych ji asi moc nedávala do nejaky skrine uzavreny. Mrazaky zvyknou paradoxne trochu topit. I kdyz mozna ty novy uz ne :)

Anna85
Kecalka 452 příspěvků 18.01.19 07:55

Anebo koupit americkou lednici :) ,tam byvaji mrazaky veliky :palec:

stinga
Kelišová 5081 příspěvků 3 inzeráty 18.01.19 07:59

@Ropuškaa já bych vůbec nový mrazák nekupovala, za jak dlouho sníš tolik přebytků? i v mrazáku postupně kvalita potravin klesá
a hlavně - za cenu nového mrazáku a spotřeby elektřiny se to ani nevyplatí syslit tolik jídla - co to je? maso ze zabijaček nebo ovoce a zelenina?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >