Mrkání u syna

21
8.11.20 21:27

Mrkání u syna

Dobrý den. Mému synovi jsou tri roky a to prý bývá citlivé období. A, že on citlivej je. Chodíme každý týden na odběry krve, takže je z toho pokaždé na nervy a ještě ke všemu, se mu narodila sestřička, která pochopitelně pláče a už se nemůžu věnovat pouze jemu, i když se velice snažím. Začla jsem na něm pozorovat, tiky na očích. Hodně mrká víčk :nevim: ama a to většinou před spaním, nebo i v průběhu dne. Doktorka ho vyšetřila, zda nemá špatně oči a ty jsou v pohodě, takže mu dává dva měsíce na srovnání a pak půjdeme k neurologovi. Prý je to stres. Nemáte prosím někdo zkusenos s podobným, nebo stejným případem. Za jak dlouho to zhruba odezní? Nasadila jsem magnesium a snažím se, aby syn byl v pohodě ale kolikrát to prostě nejde, když mám na starost 3 měsíční mimčo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8.11.20 21:54

Sestry dcera taky jeden čas hodně mrkala. Bylo to myslím mezi jejím 3 - 4 rokem. Taky to hodně řešila. Postupně to ale samo odeznělo. Teď je úplně v pohodě. Já sama jsem taky jeden čas hodně mrkala. Sama jsem si to neuvědomovala, až když mě na to upozornilo okolí. Taky to samo odeznělo. Je to jako zlozvyk. Takže bych ještě vyčkala jestli ho to nepřejde samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7044
9.11.20 23:14

A nějaké vitaminy nedoporučila? My měli doplnit Bkomplex a B6(tuším) a do 3týdnů byl pokoj. Řešila jsem na začátku školního roku u našeho staršího syna. Taky nám bylo řečeno, že pokud by to nepomohlo a nepřešlo, tak se pak indikuje vyšetření neurologem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama