Připadala jsem si jako páté kolo u vozu - mrzelo by vás to taky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 23:15
Mrzelo by vas to taky?

Potrebuju asi slyset vas nazor na nasledujici situaci.. Byli jsme s manzelem a nasim kamaradem v termalnich laznich kde byla i sauna. V planu bylo oboji. Ja saunu uplne nevyhledavam. Dopadlo to tak, ze manzel byl s kamradem celou dobu v saunach a ja jsem pres dve hodiny sama plavala v termalech. Mrzi me to a dala jsem to najevo. Manzel se jeste nastval, ze mu nepreju zabavu a vycitam mu to. Coz neni pravda, ja jsem rada, ze se pro saunovani nadchnul. Ale pripadala jsem si tam jak pate kolo u vozu.. Mrzelo by vas to taky? Nebo jsem divna? Kdyby v te saune byli hodinu a pak hodinu plavali a bavili se se mnou, byla bych s tim ok…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
růžový achát
Kelišová 5145 příspěvků 04.12.18 23:20

Ne nemrzelo by mě to. V bazénu plavu sem a tam a nevim proč by tam měl se mnou být nutně manžel :nevim: , co by z toho měl na mě dvě hodiny čumět jak plavu kraula :P , ja si s sebou vozim knihy, relaxuju a čtu k tomu nepotřebuju nutně chlapa.Každej si má dělat co chce a relaxovat jak se mu relaxovat chce.Proto jede na wellnes :roll:

terien
Echt Kelišová 8514 příspěvků 04.12.18 23:21

A proč jsi nešla za nimi? Chvilka v sauně by tě nezabila přece. Trochu zbytečný problém řekla bych.

Fima
Nadpozemská drbna 29295 příspěvků 16 inzerátů 04.12.18 23:30

A proč jsi mu to tedy v těch termálech neřekla? Hádám, že chlap Ti do hlavy nevidí.
„Zlato, jsem tu jak pátý kolo u vozu, pojď se mnou taky do vody“. Ach ta komunikace!

sediza
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 04.12.18 23:42

Pokud jste tam nechtela byt sama, mela jste mu to říct a ne mu to vyčítat až když už s tím nemohl nic dělat. Jinak ano, bylo by mi to líto, ale jak jsem napsala, chtělo to řešit dřív..

Renca8
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 04.12.18 23:50

Tak taky by me to bylo lito, ale zase se tolik nestalo ne. Mela sis najit svoji zabavu kdyz si nechtela byt v saune. On zrovna jo, nebyl tam kvuli tomu kamaradovi ale kvuli tomu ze chtel byt v saune. Rozumis? Bez kamarada by tam asi stejne byl a sedel by tam sam…

Božislava
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 04.12.18 23:52
@Anonymní píše:
Potrebuju asi slyset vas nazor na nasledujici situaci.. Byli jsme s manzelem a nasim kamaradem v termalnich laznich kde byla i sauna. V planu bylo oboji. Ja saunu uplne nevyhledavam. Dopadlo to tak, ze manzel byl s kamradem celou dobu v saunach a ja jsem pres dve hodiny sama plavala v termalech. Mrzi me to a dala jsem to najevo. Manzel se jeste nastval, ze mu nepreju zabavu a vycitam mu to. Coz neni pravda, ja jsem rada, ze se pro saunovani nadchnul. Ale pripadala jsem si tam jak pate kolo u vozu.. Mrzelo by vas to taky? Nebo jsem divna? Kdyby v te saune byli hodinu a pak hodinu plavali a bavili se se mnou, byla bych s tim ok…

Ne. A co baňu? Nechceš zkusit?

sandra.ch
Povídálka 29 příspěvků 05.12.18 00:08

Mně by to líto nebylo. Využila bych čas opravdu jen pro sebe a s mužem bych se viděla potom..

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 3263 příspěvků 05.12.18 00:08

Upřímně, mě by to mrzelo. Když se jde někam jako skupina tak není slušné jednoho úplně odstřihnout. Já třeba v sauně nevydržím víc než cca minutu (pak omdlívám) tak chápu, že jsou lidé pro které není jít s ostatními do sauny možné. Jako kdyby vás šlo víc a s vámi tam někdo zůstal tak bych neřešila že zrovna partner se válel s kamarádem v sauně, ale nechat vás tam úplně samotnou je vyloženě sprosté.

luca241
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 05.12.18 00:29
@Anonymní píše:
Potrebuju asi slyset vas nazor na nasledujici situaci.. Byli jsme s manzelem a nasim kamaradem v termalnich laznich kde byla i sauna. V planu bylo oboji. Ja saunu uplne nevyhledavam. Dopadlo to tak, ze manzel byl s kamradem celou dobu v saunach a ja jsem pres dve hodiny sama plavala v termalech. Mrzi me to a dala jsem to najevo. Manzel se jeste nastval, ze mu nepreju zabavu a vycitam mu to. Coz neni pravda, ja jsem rada, ze se pro saunovani nadchnul. Ale pripadala jsem si tam jak pate kolo u vozu.. Mrzelo by vas to taky? Nebo jsem divna? Kdyby v te saune byli hodinu a pak hodinu plavali a bavili se se mnou, byla bych s tim ok…

Nemrzelo.Miluju být sama.Takze bych si ty 2h maximálně užila.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31657 příspěvků 05.12.18 01:00

neřešila bych to

cecetka
Kelišová 7486 příspěvků 05.12.18 05:20
@Anonymní píše:

Nejezdete ve trech.

chaela
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 2 inzeráty 05.12.18 06:53

Jo, mě by to mrzelo, ale já chodím do sauny taky a i kdyby ne, můj muž by to neudělal. Kdyby přece jen ano, tak bych mu to řekla hned. Je nesmysl se naštvaně potloukat po bazénu a na závěr pro muže bezva výletu mu to vyčíst.

pannda
Kelišová 6650 příspěvků 33 inzerátů 05.12.18 07:11
@Anonymní píše:

B ud ráda, že jsi plavala, dvě hodiny v sauně není vůbec v pořádku ze zdr.hlediska, vydržela bych max. 15 minut. A asi bych to neřešila, ono už nápad vzít třetí osobu není ok.

Russet
Extra třída :D 12262 příspěvků 05.12.18 07:33
@Anonymní píše:

V sauně bych tak dlouho nevydržela. Mrzelo by mě trochu, že není se mnou, ale dokážu se zabavit i sama. Příště bych kamaráda nebrala, do sauny s ním zašla a až by mi tam nebylo OK, řekla bych, kde mě venku najde.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >