MS nedorazila

1354
25.7.15 18:59

ms nedorazila

Ahoj chci se zeptat a zjistit pokud měl někdo stejnou zkušenost takže: tento měsíc jsem ovulaci nijak neměřila takže nevím kdy přesně byla jinak lf mám 11 dní. no včera jsem myslela že přichází ms tipla jsem si že ovu byla 20dc no včera na oběd se objevil růžový hlen no tak jsem se zašpuntovala a smířila s tím že dorazila ms. i bolesti břicha tomu nasvědčovaly, ale dnes jak utne vlastněuž od včera..TT jsem si dělala naposled včera ráno ale nic tam nebylo měla jste to některá podobně a i přes to se vám na TT ukázala 2 /? ještě přemýšlím nad tím esi to špinění nebylo uhnizdování..ale to bych ovulaci musela mít tak 25dc což u mě néni zvykem vždy ji mívám od 18dc -21dc max..no ale asi prostě budu muset počkat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
25.7.15 19:02
@diiss píše:
Ahoj chci se zeptat a zjistit pokud měl někdo stejnou zkušenost takže: tento měsíc jsem ovulaci nijak neměřila takže nevím kdy přesně byla jinak lf mám 11 dní. no včera jsem myslela že přichází ms tipla jsem si že ovu byla 20dc no včera na oběd se objevil růžový hlen no tak jsem se zašpuntovala a smířila s tím že dorazila ms. i bolesti břicha tomu nasvědčovaly, ale dnes jak utne vlastněuž od včera..TT jsem si dělala naposled včera ráno ale nic tam nebylo měla jste to některá podobně a i přes to se vám na TT ukázala 2 /? ještě přemýšlím nad tím esi to špinění nebylo uhnizdování..ale to bych ovulaci musela mít tak 25dc což u mě néni zvykem vždy ji mívám od 18dc -21dc max..no ale asi prostě budu muset počkat

prsne jak pises nezbyva ti nic jiného nez cekat a ob de zkusit test popr si dojit na krev jako samoplatce :kytka: tezko poradíme takhle od pc :roll:

• Citovat
  • Upravit
1354
25.7.15 19:04

@JayLee jj čekat čekat..ale mě to nedá a jedu si kůpit test a zkusit znovu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
25.7.15 19:06
@diiss píše:
@JayLee jj čekat čekat..ale mě to nedá a jedu si kůpit test a zkusit znovu :lol:

no a tech penez a nervu :D

• Citovat
  • Upravit
50114
25.7.15 19:08

No tak on ti ten test už dneska stejně nic neukáže, jestli to neukázal ani ráno :lol: A ty už teda jsi po termínu ms?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1354
25.7.15 19:12

No dnes ráno jsem nedělala včera ráno jsem dělala..no právě že jsem akorát nemůžu to říct na 100pro protože sem tento měsíc neměřila ovulaci takže nevím, ale i tak maximálně jsem ji vždy měla 21dc a to už bych i tak 2 den meškala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1354
25.7.15 19:14

@JayLee přesně ovulaci měřím testem už rok a něco a testy dělám taky tak..akorát ted poslední dva měsíce jsem vůbec nedělala ovu testy ale minulý měsíc jsem ji poznala a ms došla jak jsem si myslela, ale tentok měsíc mě překvapil :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
25.7.15 19:17
@diiss píše:
@JayLee přesně ovulaci měřím testem už rok a něco a testy dělám taky tak..akorát ted poslední dva měsíce jsem vůbec nedělala ovu testy ale minulý měsíc jsem ji poznala a ms došla jak jsem si myslela, ale tentok měsíc mě překvapil :lol: :lol:

no hele co není tak muze byt však uvidíš za par dni se to rozlouskne :hug:

• Citovat
  • Upravit
1354
25.7.15 19:21

Už by se konečně mohlo po roku a něco zadařit uvidíme a díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.19 23:26

Ahoj mám 7 dní zpoždění ms test se si dělala a vyšel dušík a taky sme se chránily mimi je nechtěné a mam akorát bolesti v podbřišku a v noci se budim tlacenim na podbřišku můžu být těhu? A je mi občas spatne dle fota sem tehu???

• Nahlásit
  • Citovat
6195
21.11.19 02:07

Na fotce je negativní test viz příbalový leták…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
21.11.19 05:40
@Anonymní píše:
Ahoj mám 7 dní zpoždění ms test se si dělala a vyšel dušík a taky sme se chránily mimi je nechtěné a mam akorát bolesti v podbřišku a v noci se budim tlacenim na podbřišku můžu být těhu? A je mi občas spatne dle fota sem tehu???

Ducha nevidím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1218
21.11.19 06:09

Ja teda ducha vidim a ani nemusim rozklikavat… Zkus za 2 dny, jestli sili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
21.11.19 10:24

Taky mám na testu ducha

Ahoj, zrovna jsem přemýšlela že taky napíšu dotaz a viděla hsem tuto diskuzi, tak se s dovolením přidám. V sobotu jsem čekala menstruaci, nedorazila, v neděli na testu duch, dnes ráno zase jenom duch. Je mi 39 a doteď jsem měla menstruaci úplně pravidelnou. Tak nevím, jak dlouho mám ještě na menstruaci čekat (na těhotenství to asi nevypadá, co?) než se objednám k lékaři? Je to jedno jestli tam půjdu, nebo kdybych tam nešla tak něco riskuju? Třeba mimoděložní těhotenství atd. Miminko bych chtěla, ale nějak se na to neupínám, chápu že v mém věku by to byl spíš zázrak. Děkuju za rady a omlouvám se první tazatelce že vstupuju do diskuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 12:27

@prokopa hod fotky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie