Ms nikde, // taky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 13:22
Ms nikde, // taky

Ahoj holky. Snažíme se o mimčo ale nechali sme tomu volní průběh, žádne sledování, testovaní nic.. :) no tento měsíc mi nepřišla ms a to ji mám dost přesnou.. mešká 5 dni :) sem tam mám bolest v podbříšku a strašne citlivé prsa až mám pocit že mi vadí i podprsenka :D no kde je problem… dělala jsem si včera test a nic.. chvilku se mi zdálo že tam vidím ducha ale už ani to nevidím.. k dr. jsem objednaná ale zatím chci vědět jestli měla některá zkusenost. :) byl by to hezký začátek roka ????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Diana69
Kecalka 250 příspěvků 01.01.19 13:34

Ještě je brzy,chvíli ještě počkej :)

Barbboraaa
Povídálka 36 příspěvků 01.01.19 13:39

@Diana69 myslíš že je brzy 5 po vynechání? Já dnes 1 den zpoždění a negativní test tak to beru že nic :think:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11621 příspěvků 01.01.19 13:40

No brzy není, ale pokud nevíš, kdy byla ovulace, tak toho moc nevymyslis

Kriss Tina
Kelišová 7096 příspěvků 01.01.19 13:40

Pockej někomu se test ukáže později :) taky se mohla zpozdit ovulace nebo ji třeba máš kratší dobu před MS a test ukáže třeba až 2 týdny po oplodnění ;)

axelina
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 01.01.19 13:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Snažíme se o mimčo ale nechali sme tomu volní průběh, žádne sledování, testovaní nic.. :) no tento měsíc mi nepřišla ms a to ji mám dost přesnou.. mešká 5 dni :) sem tam mám bolest v podbříšku a strašne citlivé prsa až mám pocit že mi vadí i podprsenka :D no kde je problem… dělala jsem si včera test a nic.. chvilku se mi zdálo že tam vidím ducha ale už ani to nevidím.. k dr. jsem objednaná ale zatím chci vědět jestli měla některá zkusenost. :) byl by to hezký začátek roka ????

mže být brzo ještě…každopadne mě se to stalo za poslední rok 2× že MS nikde…po 10 dnech dorazila. A to nemam žadne vahove vykyvy, sportuju velmi volně.. nechápu.. že by ve 38 už pomalu přechod?

Lucka9911
Povídálka 17 příspěvků 01.01.19 13:42

@Barbboraaa jenže někomu to test neukáže :)
Zkus to ještě za pár dní :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 13:43

@Tichošlápek vím kdy jsem měla ovulaci ;)

Extra třída :D 11621 příspěvků 01.01.19 13:44
@Anonymní píše:

No a jak je to od ni dlouho?

Barbboraaa
Povídálka 36 příspěvků 01.01.19 13:45

@Lucka9911 zkusím… U prvního jsem testovala asi tři dny po zpoždění a bylo to jasný. Teď už teď protože přece kouzlo nového roku :lol: :lol: :lol: :lol: a náznak ducha tam je ale vidím ho až teď po pár hodinách tak to nemůžu brát vážně..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 13:45

@Tichošlápek 16 dní.

Extra třída :D 11621 příspěvků 01.01.19 13:48
@Anonymní píše:
@Tichošlápek 16 dní.

Pak uz by test ukázal.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 13:53

@Tichošlápek ale ptala jsem se dr. a ten mi řekl že hodně ženám test neukázal :) proto se ptám jestli má některá takovou zkusenost.

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 01.01.19 13:59
@Anonymní píše:

A jak víš, kdy jsi měla ovulaci, když se nesledujes a nechavate tomu volný průběh (jestli ti ji jen spočítala nějaká appka na základě délky předchozích cyklů, tak to nevíš, jen predpokladas, to je velký rozdíl)? A objednala ses na gyndu (předpokládám včera) kvůli čtyřdennímu zpoždění?
Já být tebou, tak se uklidním. Prohlídka u lékaře těhotenství nijak neuspisi, navíc i kdybys zítra našla //, tak doktor na utz prd uvidí… A na vyvolávacku je zbytečně brzo, tělo není stroj, občas má na nějaký výkyv nárok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 14:04

@Helileli ano mám aplikaci a podle te aplikace mi chodí přesně ms. A když mám ovulaci tak to na sobě umím poznat.. a k dr jsem se neobjednávala kvuli meškajíci ms.. nikde jsem nepsala že jsem objednaná kvůli tomu …: )

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Česká klinika v kampani až příliš vyretušovala Bílou a Krainovou, je to ještě etické?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >