Mohly být dva testy falešně negativní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
snaduztoprijde
Povídálka 24 příspěvků 01.01.19 13:10
10.12 negativní test-28.12 5tt

Ahoj ženy,
snad ve zkratce vysvětlím situaci. Poslední menstruace byla 6.11 po vyvolávací injekci s tím, že při další menstruaci se objednám na krev a podle hodnot nastavíme hormony pro otěhotnění. Další MS nepřišla. Testovala jsem 10.12 a 11.12. Oba testy negativní. Znovu jsem testovala 28.12. Dálnice jak vyšitá a digi test ukazoval 3+ dle návodu min. 5tt.
No a mě se od včera honí v hlavě jestli to nemohou být dvojčata, když hcg tak rychle stoupá :think: Nebo že by ty dva byli falešně negativní 8o K lékaři jdu ve čtvrtek a teď jsem ochuzena o to čtení na netu, když ani nevím jak dlouho jsem těhotná :pocitac: :mrgreen:

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 44227 příspěvků 01.01.19 13:23

Tak mezi testama bylo 17 dní, to je naprosto normální, že 17 dní po negativním testu může být už ukázkově pozitivní. 5.tt a více znamená 3 a více týdnů od oplodnění, 17 dní předtím tedy bylo od oplodnění velmi krátce, což je přirozené, že byl test negativní, ani ne falešně. Případná dvojčata se poznají z ultrazvuku, fakt ne ze síly čárky na testu.

Balua
Kecalka 254 příspěvků 01.01.19 13:23

Kamoska mela ms v zari v prosinci zjistila tehu a byla 4.tyden. Podle me jdes k dr brzo treba nic neuvidi a budes stresovat. Ja mela dalnici 4 dny pred ms a cekam jedno

Kriss Tina
Kelišová 7092 příspěvků 01.01.19 13:23

Mohla být jenom zpozdena ovulace, 5tt je týden po termínu MS. Přesnou hodnotu hcg neznáš tak bych nedělala žádné závěry, počkej do kontroly :)

1mila2
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 01.01.19 13:25

Jsi testovala moc brzy, a pak zas uz moc pozdě, tak vlastne vis prd :nevim:
Kdybys otehotnela 6.12., tak ti testy 11.12.jeste nic neukazou. Takze podle me a me zkušenosti (kdy jsem prvni ditko podala 28DC a treti 21DC), to hned na dvojcata ukazovat nemusi :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >