Ovulační testy a oplodnění

Anonymní
30.12.18 16:42

ovulačni testy a oplodnění

Dobrý večer.
Vcera jsem mela pohlavní styk, chráněný, ale bojím se, že se do mne par kapiček lásky dostalo.
Dnes jsem si udělala ovulační test, a vyšel negativně. Mám asi 5 dni před MS, tak se ptám, zda je možnost otěhotnění? Nebo zda mohla byt vcera ovulace, kterou dnes už test neukázal? Děkuji za Vaše odpovědi :*

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

534
30.12.18 16:48
@Anonymní píše:
Dobrý večer.
Vcera jsem mela pohlavní styk, chráněný, ale bojím se, že se do mne par kapiček lásky dostalo.
Dnes jsem si udělala ovulační test, a vyšel negativně. Mám asi 5 dni před MS, tak se ptám, zda je možnost otěhotnění? Nebo zda mohla byt vcera ovulace, kterou dnes už test neukázal? Děkuji za Vaše odpovědi :*

Ahoj, pokud si měla chráněný styk tak jak je možný, že by se do tebe něco dostalo? Kondom praskl nebo tak něco?
Jinak máš-li sex tak je vždycky možnost otěhotnění nicméně u tebe je to hodně nepravděpodobné ;)
Jinak když vyjde ovulační test pozitivně tak ovulace přijde do 24-48 hodin takže pokud byl test negativní, ovulace již nejspíš proběhla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.18 17:19
@denkat píše:
Ahoj, pokud si měla chráněný styk tak jak je možný, že by se do tebe něco dostalo? Kondom praskl nebo tak něco?
Jinak máš-li sex tak je vždycky možnost otěhotnění nicméně u tebe je to hodně nepravděpodobné ;)
Jinak když vyjde ovulační test pozitivně tak ovulace přijde do 24-48 hodin takže pokud byl test negativní, ovulace již nejspíš proběhla

No protože před nasazením kondomu PP pritelove přirození steklo par kapek preejakulátu, a já se bojím, ze se do mě dostaly, protože přítel byl ve me prý vice než byl kondom, sice asi o 1 cm hole kůže, ale stejně mám obavy. :,(
Je tedy možné, že ovulace byla včera, když dnes byl test negativní? Mě tedy ovulace vychází na 15-20. takže už asi proběhla.

• Nahlásit
  • Citovat
534
30.12.18 17:29
@Anonymní píše:
No protože před nasazením kondomu PP pritelove přirození steklo par kapek preejakulátu, a já se bojím, ze se do mě dostaly, protože přítel byl ve me prý vice než byl kondom, sice asi o 1 cm hole kůže, ale stejně mám obavy. :,(
Je tedy možné, že ovulace byla včera, když dnes byl test negativní? Mě tedy ovulace vychází na 15-20. takže už asi proběhla.

Mohla být včera, také ale mohla být před týdnem …nicméně vzhledem k tomu, že máš 5 dní do MS a těch kapiček by popřípadě bylo opravdu jen pár tak si myslím, že by to byla sakra velká náhoda aby došlo k oplodnění …myslím, že se bát nemusíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.18 17:35

@denkat
Dobře, děkuji za odpověď.. Doufám, že se MS dostaví, protože jako před každou, už jsem mela PMS. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
534
30.12.18 17:45
@Anonymní píše:
@denkat
Dobře, děkuji za odpověď.. Doufám, že se MS dostaví, protože jako před každou, už jsem mela PMS. :oops:

Určitě dostaví ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.19 16:30

Tak dneska ráno jsem se vzbudila s MS.. Nikdy zatím v noci nepřišla, ale je celkem silná. Přišla tedy o 2 dny dříve, ale to by snad nemělo nic znamenat, ne? těhotenství lze vyloučit?

• Nahlásit
  • Citovat
534
4.1.19 21:15
@Anonymní píše:
Tak dneska ráno jsem se vzbudila s MS.. Nikdy zatím v noci nepřišla, ale je celkem silná. Přišla tedy o 2 dny dříve, ale to by snad nemělo nic znamenat, ne? těhotenství lze vyloučit?

Nemyslím si, zvlášť pokud je silná ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.19 08:44
@denkat píše:
Nemyslím si, zvlášť pokud je silná ;)

Tak taky netrvala ani týden, 4 dny bylo krvácení a ted už jen den špineni.. Normálně to mám tak 3 dny špineni

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.1.19 20:51

Dobrý večer. Tak MS byla, ale dnes mi bylo od rána nějak zle, občas me bolelo břicho, ale ne podbřišek. Myslite, ze i presto bych mohla byt těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
6105
21.1.19 20:55

Šance je velmi malá, ale test je jistota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.19 21:00

Do teď nebyly žádné příznaky, ale já si hned z každého udělám tehotensky..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama