MS o týden dřív

Anonymní
12.11.19 23:44

MS o týden dřív - těhotenství

Zdravím všechny :mavam:,
A mám možná trošku hloupý dotaz.
Minulý měsíc jsem dostala MS o týden dřív, žádné špinění, normální menstruace, která trvala 12 dní 8o. Tedy krvácení obvyklých 6, pak jenom spíše špinění. Přikládám to tomu, že jsem měla zápal plic, antibiotika, něco jsem i zhubla.. Takže tak. Před touto MS jsme se velice vydatně snažili :D.. A teď mi to trochu hlodá v hlavě :think:.
Tento měsíc sex také proběhl, ale pochybuji, že v době ovulace. No každopádně dnes už mám 3 den spoždění a docela dost silnou bolest prsů..
Slyšela jsem že jsou ženy, které jsou těhotné a přesto normálně menstruují.
Můj dotaz tedy zní měla jste to některá tak, že jste to dostaly o týden dříve a měly to tak dlouho a byly těhotné?
Jsem z toho trochu v nervu, test si samozřejmě udělám, ale mám strach. Kdybych totiž otěhotněla v tom minulém cyklu nevím zda by to bylo ok, protože jsem měla asi troje antibiotika, 2 rentgeny.. No nic dobrého.
Předem děkuji za vaše zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11514
12.11.19 23:46
@Anonymní píše:
Zdravím všechny :mavam:,
A mám možná trošku hloupý dotaz.
Minulý měsíc jsem dostala MS o týden dřív, žádné špinění, normální menstruace, která trvala 12 dní 8o. Tedy krvácení obvyklých 6, pak jenom spíše špinění. Přikládám to tomu, že jsem měla zápal plic, antibiotika, něco jsem i zhubla.. Takže tak. Před touto MS jsme se velice vydatně snažili :D.. A teď mi to trochu hlodá v hlavě :think:.
Tento měsíc sex také proběhl, ale pochybuji, že v době ovulace. No každopádně dnes už mám 3 den spoždění a docela dost silnou bolest prsů..
Slyšela jsem že jsou ženy, které jsou těhotné a přesto normálně menstruují.
Můj dotaz tedy zní měla jste to některá tak, že jste to dostaly o týden dříve a měly to tak dlouho a byly těhotné?
Jsem z toho trochu v nervu, test si samozřejmě udělám, ale mám strach. Kdybych totiž otěhotněla v tom minulém cyklu nevím zda by to bylo ok, protože jsem měla asi troje antibiotika, 2 rentgeny.. No nic dobrého.
Předem děkuji za vaše zkušenosti.

Myslím že z minulého cyklu nebudeš..
Někdo mívá ms ale je kratší a hlavně slabší ale 12 dní to pochybuji…
Pokud máš zpoždění zkus test
Držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.19 23:52

@Kajka9 Děkuji :hug:
Vím, je to asi blbost a úplně nemožné, ale mám už za sebou jedno těhotenství, které nedopadlo, tak přemýšlím nad úplnýma kravinama :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
15359
13.11.19 02:44

Udělej test a máš to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9097
13.11.19 06:13

Z minulého měsíce ne. Z tohoto Treba ano. Jeden sex klidně stačí. Udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
13.11.19 06:23

No a co říká test?
Půlka ti řekne to, druhá zase to. Nevybereš si :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.19 14:14

No jo, máte pravdu. :mrgreen:
Test zkusím dneska večer (přítel musí koupit), tak jsem fakt zvědavá :mrgreen:. Sice tomu moc nedávám, ale tak uvidíme, ty prsa mě bolí šíleně 8o

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat