Reklama

MS zpozdění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

werusa122
Povídálka 11 příspěvků 25.01.18 15:32
MS zpozděni

Dobrý den potřebovala bych poradit, 14.12.17 jsem měla poslední MS další měla dorazit 11.1 a to teď nic :nevim: test pořád negativní je možné že můžu být i přes negativní test těhotná? Žádný příznaky nemám jen slabí bolesti podbrisku jako při MS a mám bílí výtok husty lepkavy :think:

Reklama

Reakce:

Labandita
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 25.01.18 15:52

@werusa122 to vypada na priznaky 8).
Zkus test zase za par dni a kdyz nic, objednej se na gyndu :think:

anonymni_prezdivka
Kecalka 360 příspěvků 25.01.18 16:04

Možné to samozřejmě je, někomu test neukáže dvě čárky dřív jak ve 2. měsíci :-) ale k dr bych se každopádně objednala už jen kvůli tomu výtoku.

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 25.01.18 17:12

Já teda tenhle výtok mám před menstruací. Raději se objednej. Ale jen proto abys věděla co se děje. Jinak pokud tě nic nebolí tak to snad nic nebude. :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2161 příspěvků 25.01.18 17:37

@werusa122 objednala bych se na gyndu, abych vedela, co se deje ;) treba to bude tehotenstvi, ale tezko rict :nevim:

Labandita
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 25.01.18 22:12

Ja mela husty bily vytok na zacatku obou tehotenstvi :nevim: plus bolesti jak pri ms..

werusa122
Povídálka 11 příspěvků 26.01.18 13:15

Holky a muže to byt Opožděná ovulace? když do dnes mam negativni test? muj gynekolog ma dovolenou bude tam až ve stredu :( :(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >