MS zpozdění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
werusa122
Povídálka 11 příspěvků 25.01.18 15:32
MS zpozděni

Dobrý den potřebovala bych poradit, 14.12.17 jsem měla poslední MS další měla dorazit 11.1 a to teď nic :nevim: test pořád negativní je možné že můžu být i přes negativní test těhotná? Žádný příznaky nemám jen slabí bolesti podbrisku jako při MS a mám bílí výtok husty lepkavy :think:

Reakce:
Labandita
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 3 inzeráty 25.01.18 15:52

@werusa122 to vypada na priznaky 8).
Zkus test zase za par dni a kdyz nic, objednej se na gyndu :think:

anonymni_prezdivka
Kecalka 367 příspěvků 25.01.18 16:04

Možné to samozřejmě je, někomu test neukáže dvě čárky dřív jak ve 2. měsíci :-) ale k dr bych se každopádně objednala už jen kvůli tomu výtoku.

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 25.01.18 17:12

Já teda tenhle výtok mám před menstruací. Raději se objednej. Ale jen proto abys věděla co se děje. Jinak pokud tě nic nebolí tak to snad nic nebude. :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 25.01.18 17:37

@werusa122 objednala bych se na gyndu, abych vedela, co se deje ;) treba to bude tehotenstvi, ale tezko rict :nevim:

Labandita
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 3 inzeráty 25.01.18 22:12

Ja mela husty bily vytok na zacatku obou tehotenstvi :nevim: plus bolesti jak pri ms..

werusa122
Povídálka 11 příspěvků 26.01.18 13:15

Holky a muže to byt Opožděná ovulace? když do dnes mam negativni test? muj gynekolog ma dovolenou bude tam až ve stredu :( :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >