Sušené ovoce jako mlsky pro děti

37
23.9.20 14:04

mslky pro děti

Dobrý den, syn má 9 měsíců a chtěla bych mu začít dávat nějaké mlsky. Moc mně neoslavily křupky atd. Nevím, co vybrat aby to bylo kvalitní. A tak mně napadlo, jestli by se dalo dávat domácí sušené ovoce… máme totiž sušičku. myslíte, že je to vhodné. A jaké ovoce se může tak straému dítěti sušit. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5613
23.9.20 14:05

Ovoce jakýkoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5703
23.9.20 14:07

Když to ukouse tak proč ne. Malá by mi to v těch 9 měsících neukousala a asi i teď by si raději dala čerstvé ovoce.. borůvky maliny ostružiny atd největší pochoutka.
Křupky se dávají proto že to i bezzubé děti krásné uzuzlaj. Ono se to jakoby rozpouští. Každopádně zkusit to můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3108
23.9.20 14:14

Pokud budeš sušit jablka, tak oloupej slupku, jinak nevim přijde mi to zbytečný, dávám čerstvé jahody, boruvky nebo nakrájené jablko, hruska bez slupky… Popřípadě okurku na kolečka nebo tyčinky…
Presnidavku v kapsicce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2625
23.9.20 14:28

@saphir Mlsky jsou naprosto zbytecne. Staci cerstve ovoce, treba jablko nebo okurka na tenci platky. Ani ty kukuricne mlsat behem dne neni nutne. Zvykne si a pak bude mi mlasaci navyky - nehlede na to, ze napr. i ty kukuricne krupky ulpivaji na zubech a muzou zvysovat riziko kazu.
Muj syn ma 2 roky a zadne mlsky krome ovoce nezna. A dobry. A je stihly a dobre rostly :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1547
23.9.20 14:38

Mlsky v 9 měsících? Raději bych navykala na normální jídla a svačiny a žádné mlsání mezi tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20390
23.9.20 14:40

Dej ovoce cerstve, susene asi neukousne :think: navic mi to teda prijde zbytecne to susit, dyt to ztrati vitaminy i chut :nevim: 9 mesicni uz muze ledacos, nasemu tolik bylo na vanoce a mel treba varku lineckeho, co jsem delala bez cukru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
23.9.20 15:19

Můžeš zkusit mrazem sušené ovoce, to jsme dávali jeden čas my místo bonbónů, děti to milovali. Ale jak píší výše, v devíti měsících je na to brzo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13871
24.9.20 12:09

Já jsem kupovala v DMku susené jahody, křížaly jsem měla domácí..ale rozhodně později, moje dcera měla 1.zub ve 13.měsících.
U nás frčí rozinky, meruňky, ty křížalky..ale 9.měs prckovi bych to nedala, podle mě to neukouše a nebo mi mohlo vdechnut.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat