Syn 10 měsíců nechce jíst

81
18.9.20 10:47

Syn 10 měsíců nechce jíst

Krásný den, už jsem úplně zoufalá syn mi nechce poslední 2 měsíce vůbec jíst nechce mixované, nechce s kousky jediné co přijde je mléko…dnes od rána jenom 210 ml mléka v 5:30 a od té doby se mi do něho nepodařilo nic dostat, už mám strach jestli není nějaký problém :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6218
18.9.20 10:48

A neklubou se mu zuby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
18.9.20 10:50

@Heivka ano za poslední dva měsíce se vyklubali dva, ale přece nemůže být na mléku do té doby dokud nebude mít všechny zuby mám strach aby mu pak něco nechybělo a byl zdravý :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6889
18.9.20 10:58

Klid, dávala bych chvíli jen mlíko, a pak to zkusila znovu s pevnou stravou, některý děti to takhle maj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1569
18.9.20 11:17

Můj syn je to samé, není to zas tak neobvyklé, od té doby co mám nejedlika, tak slyším porad z více stran o dětech, které do roka prostě nejedly. Syn taky kolem toho 6 a 7 měsíce něco snědl, spíš symbolicky a pak začaly růst zuby a jídlo odmital úplně, jen se kojil a situace je s malymi pauzami stejna dodnes a to bude mít rok. Je svehlavicka, nedostanu to do něj ani párem volů, takže nabízím, zkouším a zatím to má docela na háku. Prý mu to dojde prostě později. Hlady neumře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4280
18.9.20 11:41
@Kyticka611 píše:
@Heivka ano za poslední dva měsíce se vyklubali dva, ale přece nemůže být na mléku do té doby dokud nebude mít všechny zuby mám strach aby mu pak něco nechybělo a byl zdravý :,(

Ale může být jen na mléku. Dávej mu klidně co 3 hodiny těch 210ml. Od segry malá byla na mléku asi do 14m. Ta od začátku přikrmování nechtěla nic jíst. Nevypadala že by strádala. Pak se rozjedla. Dávej třeba pár dní jen to mléko, v tom bude mít živiny, i pitný režím. A pak za tři dny zkus nabídnout jídlo. Může to být fakt těmi zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4280
18.9.20 11:43

A případně kup mléko 1, ta je výživnější. U těch pokračovacích se počítá s tím že dítko už něco jedí. Třeba dvě dávky denně dej tu 1 UM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
18.9.20 11:47

Je to kojenec, může být na mléku. Jeho tělo je tak nastavené. Nehrotila bych to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
18.9.20 12:21

Všem moc děkuji, docela se mi ulevilo, měla jsem fakt strach že je to pro něj hodně špatné :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
18.9.20 12:58

My máme teď taky takové blbé období. V 10 m nám teprv vylezl první zub a lezou další. Hold jsem ustoupila v tom, že mu teď dávám věci, u kterých vím, že mu chutnají (na oběd jsou to třeba kupované příkrmy, asi 3 druhy) a vím, že mi je sní a když se stane, že i to ne, tak mu dám jen mlíčko. Ale ze začátku jsem taky z toho byla nervózní a zkoušela to do něj rvát a když sem si řekla, že to přestávám hrotit, tak se i v tom jídle zlepšil :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.9.20 11:45

Dobrý den prosím o radu malej má už 10 měsíců a 3 zoubky jenže nechce polévky jen mixované a to pořád jen brambor maso zeleninu nevím už co mu mám vařit nemáte nějaké rady mám první miminko tak moc nevím :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama