Msty od ex?

Anonymní
19.12.19 17:23

Msty od ex?

Ahoj, měl bych otázku pouze na ženy. Nedávno se semnou rozešla již ex. Neustále nevěděla co chce. Problém byl taky v tom, že jsem na delší dobu v zahraničí. Jak sme se rozešli, tak jsem smazal veškeré fotky ze soc. sítí. V tu ránu mě začla bombardovat zprávami, že mě nechce nikdy v životě vidět, že jsem tímhle pro ni dítě a že kvůli mně nespí a trpí nevolností. Podotýkám, že to byla ona co chtěla nejdřív volný vztah a pak rozchod. Po pár týdnech začla sdílet fotky s kolegama z práce. Dřív to nedělala a předpokládám, že se mi mstí a chce mi ukázat jak se má skvěle. Ještě když sem byl v ČR tak mi říkala jak se tam o ní perou jako supy. Myslíte si, že se mi tedy mstí? Že to pořád není v ní uzavřené? Nerozumím tomuhle chování. Takže mě zajímají spíše názory žen, protože je to krátká doba co spolu nejsme takže tam city stále jsou a cítím se mizerně. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12382
19.12.19 17:30

Ja myslim, ze nejakou svou zenskou logikou doufala, ze se o ni a o vztah poperes. Ze kdyz ti dojde, ze bys o ni mohl prijit, ze se to zmeni.
Ja kdyz se ve vztahu trapila, taky jsem ho radeji koncila, vc toho okateho skveleho zivota po rozchodu.
Taky to v sobe nema vyreseno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.19 17:32
@Taky jedna píše:
Ja myslim, ze nejakou svou zenskou logikou doufala, ze se o ni a o vztah poperes. Ze kdyz ti dojde, ze bys o ni mohl prijit, ze se to zmeni.
Ja kdyz se ve vztahu trapila, taky jsem ho radeji koncila, vc toho okateho skveleho zivota po rozchodu.
Taky to v sobe nema vyreseno…

takže se snaží abych žárlil? přitom když se s ní chci normálně pobavit tak je ke mně ironicka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12382
19.12.19 17:37
@Marega10 píše:
takže se snaží abych žárlil? přitom když se s ní chci normálně pobavit tak je ke mně ironicka

Ja ji neznam, treba uz mira opravdu pretekla a zpet nechce, ale driv te asi chtela vyburcovat k akci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4296
19.12.19 17:38

Já bych si dala odstup. Slečna asi neví, co chce a jen na sebe upozorňuje. Pokud by ten váš vztah stal za to, tak ty hned nemazes fotky a ona nedělá to, co dělá.
Takhle jen prodlužujete oba vyléčení se z rozchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.12.19 17:42

Podle mě, se s tím sama nedokáže vyrovnat. Sama sobě dokazuje, že ona to bez tebe zvládá a že je silná žena. Vypadá to, že opravdu neví co chce. Asi být tebou, bych se tím moc netrapila, ať tě to nezačne trápit a omezovat život. Jedna osoba dělala něco podobného a ona sama se od toho vztahu (i když bývalého) nedokázala odpoutat.

• Nahlásit
  • Citovat
19.12.19 18:08
@Anonymní píše:
Ahoj, měl bych otázku pouze na ženy. Nedávno se semnou rozešla již ex. Neustále nevěděla co chce. Problém byl taky v tom, že jsem na delší dobu v zahraničí. Jak sme se rozešli, tak jsem smazal veškeré fotky ze soc. sítí. V tu ránu mě začla bombardovat zprávami, že mě nechce nikdy v životě vidět, že jsem tímhle pro ni dítě a že kvůli mně nespí a trpí nevolností. Podotýkám, že to byla ona co chtěla nejdřív volný vztah a pak rozchod. Po pár týdnech začla sdílet fotky s kolegama z práce. Dřív to nedělala a předpokládám, že se mi mstí a chce mi ukázat jak se má skvěle. Ještě když sem byl v ČR tak mi říkala jak se tam o ní perou jako supy. Myslíte si, že se mi tedy mstí? Že to pořád není v ní uzavřené? Nerozumím tomuhle chování. Takže mě zajímají spíše názory žen, protože je to krátká doba co spolu nejsme takže tam city stále jsou a cítím se mizerně. :nevim:

A Ty víš co chceš? Když jsi smazal její fotky, tak proč Ti vadí, co ona sdílí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2517
19.12.19 18:18

Chce abys žárlil, což nutně neznamená, že tě chce zpět. Prostě jen chce, abys na ni myslel a případně se snažil. Asi chce být dobývána, aby tě mohla znovu odkopnout a tak si posílit své ego. Radím, abys ji neřešil, vztah na dálku každý nezvládne. Je konec tak to tak ber, zbytek je už jen pubertální chování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
730
19.12.19 19:17

Vaše přítelkyně mi příjde taková spíš nevyzrálá, neví co chce…kolik jí je let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
361
19.12.19 19:19

Ahoj, já si myslím, že neví co chce. Kdyby věděla, úplně by se na naschvály vykašlala. Buď by ti řekla na rovinu, že k tobě něco cítí nebo by to prostě neřešila. Takže bych to asi nechala tak. Ať to trochu vychladne a ono se to nějak vyvrbí. Každopádně chápu, jak se cítíš a držím palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.19 19:20
@Petája píše:
Vaše přítelkyně mi příjde taková spíš nevyzrálá, neví co chce…kolik jí je let?

Její 25, prozradila mi, že nikdy takhle zamilovaná nebyla. Nicméně, vztah na dálku to neustál, protože je hodně žárlivá a tak si postupem času ke mně vytvořila odstup. Řekla, že to u ní pohasína a furt přemýšlí co je špatně, ale že ji to už nebaví. Pokud se něco změní tak až po mém návratu, jenomže její názory se neustále měnily. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.19 19:21
@Aknelka27 píše:
Ahoj, já si myslím, že neví co chce. Kdyby věděla, úplně by se na naschvály vykašlala. Buď by ti řekla na rovinu, že k tobě něco cítí nebo by to prostě neřešila. Takže bych to asi nechala tak. Ať to trochu vychladne a ono se to nějak vyvrbí. Každopádně chápu, jak se cítíš a držím palce :palec:

Děkuju za podporu :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
730
19.12.19 19:37
@Marega10 píše:
Její 25, prozradila mi, že nikdy takhle zamilovaná nebyla. Nicméně, vztah na dálku to neustál, protože je hodně žárlivá a tak si postupem času ke mně vytvořila odstup. Řekla, že to u ní pohasína a furt přemýšlí co je špatně, ale že ji to už nebaví. Pokud se něco změní tak až po mém návratu, jenomže její názory se neustále měnily. :nevim:

Z toho co píšete, mi přijde fakt nedospělá, řeči někomu, že takhle jsem zamilovaná nikdy nebyla, nepřiměřená žárlivost, to jsem dělala taky, ale teda v šestnácti. Buď mám někoho ráda a chovám se jako rozumný člověk, počítám s tím, že bude vztah na dálku, jednou se přece vrátíte…
Ale nebudu toho druhého nechávat pořád v nejistotě, jednou tak a podruhé onak…Měla by vědět jak si vztah s vámi představuje a ne s vámi,,otáčet"..
Mám názor jako @Aknelka27, počkat, snad se to nějak vyvrbí, ale nenechte sebou zametat. Pokud se naskytne jiná rozumná holka a budou sympatie, nevidím důvod, proč do toho nejít…DRŽTE SE :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.19 19:41
@Petája píše:
Z toho co píšete, mi přijde fakt nedospělá, řeči někomu, že takhle jsem zamilovaná nikdy nebyla, nepřiměřená žárlivost, to jsem dělala taky, ale teda v šestnácti. Buď mám někoho ráda a chovám se jako rozumný člověk, počítám s tím, že bude vztah na dálku, jednou se přece vrátíte…
Ale nebudu toho druhého nechávat pořád v nejistotě, jednou tak a podruhé onak…Měla by vědět jak si vztah s vámi představuje a ne s vámi,,otáčet"..
Mám názor jako @Aknelka27, počkat, snad se to nějak vyvrbí, ale nenechte sebou zametat. Pokud se naskytne jiná rozumná holka a budou sympatie, nevidím důvod, proč do toho nejít…DRŽTE SE :mavam:

Taky děkuju za podporu, neni to lehký něco ze zahraničí vyřešit, snad po návratu budu moudřejší. Přeji pěkný svátky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7836
19.12.19 19:51
@Anonymní píše:
Ahoj, měl bych otázku pouze na ženy. Nedávno se semnou rozešla již ex. Neustále nevěděla co chce. Problém byl taky v tom, že jsem na delší dobu v zahraničí. Jak sme se rozešli, tak jsem smazal veškeré fotky ze soc. sítí. V tu ránu mě začla bombardovat zprávami, že mě nechce nikdy v životě vidět, že jsem tímhle pro ni dítě a že kvůli mně nespí a trpí nevolností. Podotýkám, že to byla ona co chtěla nejdřív volný vztah a pak rozchod. Po pár týdnech začla sdílet fotky s kolegama z práce. Dřív to nedělala a předpokládám, že se mi mstí a chce mi ukázat jak se má skvěle. Ještě když sem byl v ČR tak mi říkala jak se tam o ní perou jako supy. Myslíte si, že se mi tedy mstí? Že to pořád není v ní uzavřené? Nerozumím tomuhle chování. Takže mě zajímají spíše názory žen, protože je to krátká doba co spolu nejsme takže tam city stále jsou a cítím se mizerně. :nevim:

No a co řešíš? Rozešli jste se, tyjsi vše smazal, konec. Ona sdílí fotky s někým z práce. No a? Tak se odstrante z přátel, a neuvidíte ani jeden, co ten druhý dělá a je klid :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama