MuDr. Huspeninová Zlín - zkušenosti

Anonymní
25.7.13 20:28

Mudr. Huspeninová Zlín

Dobrý den,
chodí prosím některá maminka k paní doktorce Huspeninové ve Zlíně?
Chtěla bych se zeptat jak se stará o budoucí maminky, jestli dělá často ultrazvuk a jestli ho dělá až do konce těhotenství nebo jen do půlky.
Jak často si zve pacietky na kontroly a jaká je jako člověk k člověku?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15419
25.7.13 20:30

Ahojky, já můžu říct jen to, že mi zjistila těhotenství (můj MUDr. měl dovču :), pak jsem u ní byla ještě jednou už po porodu (zase ta dovča :) pro prášky a je velice příjemná a sestřička taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.13 20:37

@dani24687 A nevíš prosím tě, jak je to u ní s těma ultrazvukama? Mě paní doktorka, ke které chodím dělá jen do 20tt, pak už nic.
No a já jsem pak strachy bez sebe, jak je malé třeba natočené a tak. Taky mám za sebou pár potratů, tak bych uvítala častější kontroly, než standartní za 4-5 týdnů.

• Nahlásit
  • Citovat
15419
25.7.13 20:45
@Anonymní píše:
@dani24687 A nevíš prosím tě, jak je to u ní s těma ultrazvukama? Mě paní doktorka, ke které chodím dělá jen do 20tt, pak už nic.
No a já jsem pak strachy bez sebe, jak je malé třeba natočené a tak. Taky mám za sebou pár potratů, tak bych uvítala častější kontroly, než standartní za 4-5 týdnů.

to ti bohužel neřeknu, byla jsem u ní jen 2×, takže max ti řeknu, že je příjemná… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kukuku
25.7.13 21:09

Ahoj, chodim několik let. Je přijemná, sestřička taky. Měla jsem ZT, kontroly v dalším těhotenství jsem měla častější. Ultrazvuky nevím, já je nevyžadovala. Moje děti na ně pak reagují bouřlivě, mám názor, že to miminka stresuje. Ovšem když jsem si nebyla jista pohyby, bez problému mi ho udělala hned. Ale já jsem příznivec, že těhotenství je naděje, ne jistota.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.7.13 10:06

Mě zase ultrazvuk ujišťuje o tom, že je vše v pořádku a jsem víc v pohodě.
Proto se ptám. Co znám holky z diskuzí, tak jim doktoři dělají UZ běžně každou kontrolu.
Já si zase myslím, že to těm dětem nic nedělá a neškodí. Asi je to každého pohled na věc.
Chtěla bych nějakého lékaře, který ho na kontrolách dělá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
70
26.11.15 21:39

Dobrý večer,
prosím Vás dámy, kdo chodí k p. Dr. Huspeninové, prosím Vás je u ní stále sestra Hudcová.
Děkuji za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5947
26.11.15 21:57

Ne není, ale nevím, jak se jmenuje ta nová

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
27.11.15 20:50

Děkuji moc za odpověď. Vůbec nevadí, že neznáte její jméno, stačí mi jen že tam není ta „stará“. Hezký víkend

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama