MUDr. Ježková Dana Pardubice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lex1
Kecalka 315 příspěvků 28.02.18 18:09
MUDr Ježková Dana Pardubice

Zdravím maminky, máte, prosím, zkušenost z posledních let s paní doktorkou Jezkovou, pediatr Pardubice U Kostelicka? Jaká je paní doktorka, čekací doba atd? Chtěla bych se k ní prehlasit s ročním dítětem. Děkuji moc :mavam:

Reklama

Reakce:

petulik1990
Kecalka 168 příspěvků 28.02.18 18:24

@Lex1 mohu jen a jen doporucit chodila jsem k ni uz jako mala a je dobra lepsi nez pani adamkova elena ta stoji za houby

Lex1
Kecalka 315 příspěvků 28.02.18 18:34

@petulik1990 děkuji moc

bjitka123
Nováček 8 příspěvků 28.02.18 22:15

U paní doktorky jsme spokojení :) Mám zkušenost i s jinými Dr. a jsem ráda, že jsme se k paní doktorce Ježkové dostali.

Lex1
Kecalka 315 příspěvků 01.03.18 08:31

@bjitka123 tak to jsem ráda, věřím, že budeme spokojeni. Děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Mareš má přemožitele! Prvenství mu vzal kluk, kterého dosud nikdo neznal

Ještě před měsícem o jeho existenci téměř nikdo nevěděl, dnes je z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama