MUDr. Ježková Dana Pardubice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lex1
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 18:09
MUDr Ježková Dana Pardubice

Zdravím maminky, máte, prosím, zkušenost z posledních let s paní doktorkou Jezkovou, pediatr Pardubice U Kostelicka? Jaká je paní doktorka, čekací doba atd? Chtěla bych se k ní prehlasit s ročním dítětem. Děkuji moc :mavam:

Reakce:

petulik1990
Kecalka 171 příspěvků 28.02.18 18:24

@Lex1 mohu jen a jen doporucit chodila jsem k ni uz jako mala a je dobra lepsi nez pani adamkova elena ta stoji za houby

Lex1
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 18:34

@petulik1990 děkuji moc

bjitka123
Kecalka 104 příspěvků 28.02.18 22:15

U paní doktorky jsme spokojení :) Mám zkušenost i s jinými Dr. a jsem ráda, že jsme se k paní doktorce Ježkové dostali.

Lex1
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 08:31

@bjitka123 tak to jsem ráda, věřím, že budeme spokojeni. Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >