MUDr.Tůma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ciara
Nováček 4 příspěvky 08.06.05 13:38
MUDr.Tůma

Ahoj, holky, :oops:
omlouvám se, že zase otravuji se svým problémem,
neznáte někdo pana Dr.Tůmu :?: z Českých Budějovic,

Nemůžete mi dát nějaké reference?

Díky
Ciara

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.05 14:02

To tady bude server o doktorech či co? Se zeptej ve svém okolí a máš to.

Maty01
Kecalka 246 příspěvků 08.06.05 14:16

Dobry anonyme,

podepsat se neumis?? Asi ne ze? Ale jinak dik za nazor.. ja nevedela ze se muzem ptat jen na nejaky temata… :?:

Maty

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.05 14:45

Na co si stěžuješ? Ty jsi tady snad po svým konkrétním jménem? Maty? To je v naší zemi povolené jméno? Myslíš, že svůj nick je konkrétnější než můj anonym? Jestliže ti jde o jméno, prosím: Antonie Malíková

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.05 14:50

Ahoj anonyme,

myslíš, že kdybych se měla koho zeptat tak hledám odpovědi tady na netu?

Pokud Tě můj dotaz pohoršil, tak mě to mrzí, ale zamysli se nad sebou…

A jestli si chceš rejpat, jsi na správný adrese, roznesu tě na kopytech mám bojovou náladu.....
C.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.05 15:12
:lol:
Maty01
Kecalka 246 příspěvků 08.06.05 16:02

No pokud te to moc zajima a jsi aspon trochu inteligentni tak si spocitej kolik Martin navstevuje tyhle stranky.. A vubec kolik holek se stejnyma jmenama.. Proto ty prezdivky.. vis… a mila Antonie Malíková proc lezes na diskuzi ktera se pta na konkretniho doktora z CB kdy nemas zajem odpovidat?? Zase jedna slepice ktera rada kope kolem sebe a dava dobry rady?? Hm.. to uz tady dlouho nebylo.. :roll:

Maty

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.05 16:07

takže ty jako nejsi anonym :lol:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.05 16:25

Ahoj Maty,

Díky za zastání, je fakt nemilé, když prosíš o radu a někdo se ti vysměje … :?

Ty jsi z taky z Budějovic?
Já nemám moc kamarádek který se potýkají s neplodností tak pro mě je net asi jedinou možností vysondovat, který doktor je dobrý.

A jak jsi na tom ty?
Ciara

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.05 16:43

Ciara, ty si jako myslíš, že na netu najdeš dostatek „kamarádek“, které jsou z Budějovic a ještě budou znát toho tvýho Tůmu a dají ti na něho reference? Nebo dáš na jednu či dvě reference, které jsou kdovíodkoho z netu? Že když ti jedna holka jakože z Budějovic napíše, že ho zná a je to nejhorší gyndař ve městě, tak ho budeš pomlouvat a nepůjdeš k němu jenom proto, že jedna paní na netu povídala, že...... . Tak to hodně štěstí při léčbě neplodnosti. Snad až ti to takhle podrobně rozepíšu, tak pochopíš, proč jsem ti hned na začátku psala, ať se přeptáš ve městě.
Antonie z ČB
Jen tak mimochodem musím podotknout, že pana doktora Tůmu znám, ale nebudu mu dělat reklamu ani v dobrém ani ve zlém. To víš, jedna paní povídala..... :wink:
A kdy mne rozneseš na těch kopytech?

anina
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 08.06.05 16:53

Ciara: nedej se…shanet si reference na doktora je podle me naprosto v poradku.
Anonyme: ztrat se odsud

Anina

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.05 16:55

Pan doktor Tůma je úplně fantastický doktor, určitě se k němu objednej. Moje ségra má díky němu už 3 děti

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.05 17:03

Anina: Neztratím!
A kdo řekl aby si nesháněla reference? Jenom si zvolila nevhodnou formu plnou zavádějících informací. A odpusť si ty nadávky když už mluvíš o inteligenci, jo?!!!!
Antonie

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.05 17:04

Druhá část odpovědi byla pro MATY :wink:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.05 17:28

Holky moc děkuju,
jsem Vám vděčná, za Vaše připomínky.

Udělala jsem si o Tobě obrázek Anonyme, podle mého názoru je Ti tak cca 35 let starší, žena - no spíš zakyslá dáma, která si myslí, že zná všechno nejlépe a je povolána všem radit, bohužel ( spíš bohudík) ji nemá kdo poslouchat, tak vysedáva na netu a každýho prudí. :twisted:
Bývalo skutečně dobrým zvykem, že na těchto stránkách si holky vyměňovaly zkušenosti a ne řeči typu : jedna paní povídala a rovněž reklamu jsem nečekala :roll: ale to si tady nebyla Ty :wink:

Je mi Tě fakt líto :( , že nemáš komu radit, jak získávat kamarádky :wink:

A pokud jsi mi chtěla sdělit, že máš jako héééč zkušenost s panem doktorem Tůmou a neřeknu ti jaký je, aby si to neměla tak jednoduchý,

• tůdle nůdle - tak to fakt promiň - jsi normálně stupidní a ubohá :roll:

A víš co, opravdu si beru ponaučení… :idea:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama