Můj muž mě nemá rád

90
17.6.13 22:47

můj muž mě nemá rád

Ahojte,
Těžko se mě s tím smiřuje, ale zřéjmě to tak bude. Jak jinak si vše vysvětlit. Už nevím jak dál. Jsme spolu 7 let. Máme tříletou dceru a další dítko na cestě jsem v 7 měsíci těhotenství. Už jsme měli krizi před tímto těhotenstvím, a ne malou. A já doufala že to překonáme. 4měsíce byli docela fajn ale ted je to zase ve stejných kolejích. Už se spolu ani moc nebavíme. respektive já jsem už ztratila chut bojovat o něco co není a jde to poznat. On nemá vůbec zájem. Hádáme se hlavně kvůli tomu, že má potřebu každý víkend jít večer do hospody. A mě to prostě vadí. To že je s námi cca v pracovní dny dvě hodiny čistého času. Mě prostě nepřijde jako že je s námi pořád jak tvrdí. Chápu že má potřebu vypnout a odreagovat se i by mě ta hospoda nevadila, ale kdyby to bylo občas. a ne každou sobotu. Proč pro něj nemůže být příjemné si semnou posedět a popovídat. Copak můžu žít s někým u koho necítím radost z mé přítomnosti. Dohodli jsme se že se vezmeme příští rok. Ale Pokaždé když o tom před někým mluvíme tak se tvaří a chová jakože jsem ho už uhnala a je to děs a on nic neplánuje. A mě to opravdu bolí. Další věc je že vždy musí být v názoru na nějakou věc proti mě. Nebo něco se mě stane. Na někoho nebo něco si stěžuji a on se vždy snaží svést vinu na mne že stejně je vše moje vina a obhajuje druhou stranu. Necítím od něj podporu. Já se to vždy snažila nějak přecházet ale už to prostě nejde. Je to tak hrozné že mám potřebu být milována. Aby se ke me choval trošku s uctou a respektem a ne jako ke kusu hnoja.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
versatilka
17.6.13 23:02

Tak spolu buď zůstanete kvůli dětem a pak by stálo za to přestat vyčítat hospodu a přestat plánovat svatbu, protože to by bylo vyhazování peněz. Anebo se rozejdete. Jinou možnost nevidím.
On taky čas plyne jinak, když jsi pořád doma. Až budeš chodit do práce, tak budeš s dětmi přes týden třeba od 17 do 20h, než půjdou spát. To jsou 3 hodiny denně. Víc si prostě neurveš.

• Citovat
  • Nahlásit
24155
17.6.13 23:03

Možná, je to tím, že jsi těhotná a jsi citlivější - nemůže to tak být? Po sedmi letech vztahu nastává obvykle krize, únava ze vztahu, hodně věcí se změní - ne k lepšímu. Když jsem čekala druhou dceru - bylo to asi taky po sedmi letech, nebyla jsem nijak moc spokojená. Snad tě potěší, že druhé desetiletí našeho manželství bylo naprosto úžasné a patnáctileté výročí jsme slavili s novými snubními prstýnky a s touhou počít třetí dítě. Každý vztah prochází vývojem, má lepší i horší fáze. Neházej flintu do žita. Teď se soustřeď na své děti - neříkám, abys slevila ze svého nároku na štěstí a spokojenost, ale žádné ukvapené závěry. Snaž se nebýt moc hašteřivá, být svá, sebevědomá a nevnucuj se. Není vyloučeno, že se váš vztah zlepší a že bude líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8288

Souhlasim, nema te rad :nevim: Ale co s tim neporadim, je to smutne, zvlaste jestli takto budete zit po zbytek zivota…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3168

No když to tak cítíš, asi to tak bude, asi jeho city ochladly :-( S tím se bohužel těžko něco dělá jestli není z jeho strany snaha…
A když se s ním snažíš nějak vážně promluvit, tak to nikam nevede?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
17.6.13 23:13
@versatilka píše:
Tak spolu buď zůstanete kvůli dětem a pak by stálo za to přestat vyčítat hospodu a přestat plánovat svatbu, protože to by bylo vyhazování peněz. Anebo se rozejdete. Jinou možnost nevidím.
On taky čas plyne jinak, když jsi pořád doma. Až budeš chodit do práce, tak budeš s dětmi přes týden třeba od 17 do 20h, než půjdou spát. To jsou 3 hodiny denně. Víc si prostě neurveš.

Momentálně v téhle fázy se nacházím. Ted v neděli jsem mu oznámila, že to vzdávám a at si teda chodí jak chce. Že už to dále řešit nebudu. Ale at nečeká z mé strany žádnou náklonost. A tak to zatím probíhá no. A já pořád čekám na zázrak. Třeba že mě obejme řekne že semnou chce být a že mě miluje. Zatím jsem se jen dočkala oznámení, že jde o víkendu na grilovačku ale plus je že mě klído vezme sebou. a ten další víkend mají akci z práce, takže bude spát ve městě kde pracuje. njn lepší už to prostě asi nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
17.6.13 23:16

@hanka.br.
Kež by to tak bylo i u nás. Ale silně pochybuji. ztratila jsem už chut bojovat. a když se nesnažím já tak nikdo. Těhotenství tomu určo přidává ale nemyslím si že by to bylo jiné. Jen si říkám jestli bysme spolu byli ještě kdybych neotěhotněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
versatilka
17.6.13 23:17

@gabnel No tak běž s ním, ne, když Tě vezme s sebou. Další věci bych taky neřešila… a nečekej na něj, dělej si taky svoje.

• Citovat
  • Nahlásit
90
17.6.13 23:18

@Klementyna
je to na nic asi to dopadne tak že vychováme spolu děti a až se finančně postavím na vlastní nohy půjdeme od sebe. škoda že si to i on nedokáže přiznat že to k tom vede. a nedává vinu jen mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
versatilka
17.6.13 23:18
@gabnel píše:
Jen si říkám jestli bysme spolu byli ještě kdybych neotěhotněla.

A k čemu jsou prosím Tě takové myšlenky dobré??

• Citovat
  • Nahlásit
920
17.6.13 23:22

Já bych hned nedělala takové silné závěry. Můžete mít prostě trochu krizi. Neznám moc vztahů, kde by se i po tolika letech neustále vznášeli na obláčku zamilovanosti. Osobně bych mu neměla za zlé, že chce jednou za týden jít ven s kamarády. Rozumím tomu, že ti je samotné doma smutno, ale on toho má po týdnu v práci taky plné kecky a potřebuje se odreagovat. Pokud dny tráví s vámi a večery po celý týden také, myslím, že prostoru pro hovory je dost. Chlapi nemají stejnou potřebu probírat věci jako my. Možná jsou ukecané výjimky, ale moc jich nebude. Máte spolu dvě děti, takže asi stojí za to hledat jiné řešení než rozchod. Jsi těhotná, hormony pracují. Tak si piš deníček, kde se vypíšeš z toho, co tě trápí, nebo se svěřuj kamarádce, mamince… Prostě to zkus filtrovat jinam než na něj. O svatbě bych asi nějakou dobu nemluvila. Mmch plánování svatby je u chlapů asi stejně oblíbené jako návštěva tchýně. Hlavu vzhůru, ono to nebude tak horké! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
17.6.13 23:23

@versatilka
no půju a 8hod půjdu s dítkem domů a večer budu brečet do polštáře, protože opět nepochopím. Proč nemůže jít s námi domů a musí se opíjet do pozdních hodin. Já už prostě dopředu vím co bude a to mě točí ještě více. Ovlivnit t, o aby to tak nebylo neumím. Když ho požádám, aby šel s námi domů bude se tvářit jak mučedník a stejně si to udělá po svém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
17.6.13 23:23

**@versatilka*
k ničemu ale jsou tu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
17.6.13 23:34

Jéžiš, fakt se v tom tak nerochni. Přesně to, co děláš, na chlapy působí jako červený hadr na bejka. Tak si tedy jdi, ale nečekej ode mě náklonnost… Upřímně, mě by to asi taky spíš naštvalo než přimělo k tomu, abych zůstala. Fakt zkus nebýt kvůli tomu kyselá - tím spíš, že tě chce brát s sebou. Mě by to taky štvalo, ale už dávno vím, že žádným vyhrožováním nic nezmůžu. S tímhle se nedá bojovat (především tedy pokud si těhotná - ono hezké spodní prádlo a svůdný úsměv funguje vždycky, ale na to asi nemáš náladu). Buď akceptovat a nebo jít od toho. Ale jiní nebudou o moc lepší. Hospoda, sport, práce - a my doma s dětma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2188
17.6.13 23:39
@Káka74 píše:
Já bych hned nedělala takové silné závěry. Můžete mít prostě trochu krizi. Neznám moc vztahů, kde by se i po tolika letech neustále vznášeli na obláčku zamilovanosti. Osobně bych mu neměla za zlé, že chce jednou za týden jít ven s kamarády. Rozumím tomu, že ti je samotné doma smutno, ale on toho má po týdnu v práci taky plné kecky a potřebuje se odreagovat. Pokud dny tráví s vámi a večery po celý týden také, myslím, že prostoru pro hovory je dost. Chlapi nemají stejnou potřebu probírat věci jako my. Možná jsou ukecané výjimky, ale moc jich nebude. Máte spolu dvě děti, takže asi stojí za to hledat jiné řešení než rozchod. Jsi těhotná, hormony pracují. Tak si piš deníček, kde se vypíšeš z toho, co tě trápí, nebo se svěřuj kamarádce, mamince… Prostě to zkus filtrovat jinam než na něj. O svatbě bych asi nějakou dobu nemluvila. Mmch plánování svatby je u chlapů asi stejně oblíbené jako návštěva tchýně. Hlavu vzhůru, ono to nebude tak horké! :hug:

nejde přeci o „zamilovanost“ ta by se po pár letech měla proměnit ve fungující vztah, kde je na předních místech soudržnost, tolerance, zodpovědnost, vzájemný respekt a snaha pomáhat jeden druhému. Pokud mám někoho rád, tak se přeci snažím tomu druhému život ulehčit, podporuji a vycházím mu vstříc.
Na tomto má fungovat vztah po sedmi letech.
Tady já bohužel vidím sobecké a nedospělé chování partnera, neochota přizpůsobit svůj život chodu domácnosti a neúctu k vlastní ženě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat