Multimac zkušenosti

10
14.1.20 07:16

Multimac zkušenosti

Nemáte prosím někdo zkušenost s Multimac? V dubnu čekáme nový přírůstek a auto momentálně nechceme kupovat nové. Na Multimac, aby se nám všechny děti vlezly dozadu, bohužel nemůžu najít téměř žádné recenze a v ČR není prodejna, kde bychom se na to mohli podívat.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1
18.1.20 20:56

Taky by mne to zajimalo. Snad se nekdo najde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.3.21 18:12

Ahojte baby… my tiež uvažujeme nad multimacom…kupili ste ho nakoniec? ste s nim spokojne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
23.3.21 22:52

Ahoj, my jsme to koupili a spokojeni určitě jsme, přestože to kvůli korone nepoužíváme tak moc, jak jsme si mysleli.
Jedinou výtku bych snad viděla v minimacu. Malá si sice nikdy nestěžovala, ale přijde mi to pro ni dost nepohodlné a oproti klasickému vajíčku se to špatně přenáší.
Jinak je to ale pro děti super, sedí vedle sebe a jsou spokojení. :) a ten nejstarší hlásí co se děje, dává nejmladší dudlik, když je potřeba… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
24.3.21 09:49

Mě osobně to nepřijde úplně dobrý. Přece jenom, klasická autosedačka má boční ochranu, je vystlaná polystyrenem, aby si dítě při nárazu ublížilo, co nejmíň. Taky záleží pro jak starý děti, ale pro děti cca do 8-9 let bych tohle použila jen v krajním případě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat