Multiway v černé?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eemii
Neúnavná pisatelka 17065 příspěvků 15.07.09 14:54
Multiwai v cerne?

Existuji golface Chicci multiwai v cerne barve??Mam pocit,ze jsem je videla v Puntanele,jen mely na boudicce,cosi zluteho,videla jsem je i na ulici..ale za boha je nemuzu na netu objevit..spletla jsem se nebo fakt existujou?Moc se mi libi

Jak maminky hodnotí Chicco Multiway

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
luca001
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 15.07.09 15:11
Eemii
Neúnavná pisatelka 17065 příspěvků 15.07.09 19:45

Diky,jsem asi blba :roll:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.09 12:11

Ahoj,
jen chci upozornit,že že golfky chicco multiway barva wallstreet nejsou černý v kombinaci s béžovou,ale tmavě modrý s šedou,na obrázku to hrozně klame,mám je a objednávala jsem je přes net s tím,že budou právě právě černý a ono neéé :? když pak došly docela jsem zírala 8O ,ale neva po pár dnech jsem si zvykla a ted se mi i tak líbí moc :) jsou super :wink: u nás maximální spokojenost.

Veronika a Anička18m

Eemii
Neúnavná pisatelka 17065 příspěvků 19.07.09 18:35

Ahoj,no nevim,jakou barvu mas ty,ale ja uz mam sve vysnene cerne doma :lol: ,je teda v kombinaci se zelenou,ale ta je jen malinko na boudicce a nanoznik,ale tim lip,mam jeste Herqula,tez cernozelena

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.09 08:27

Reagovala jsem jen na ten odkaz co tu je,nepsala jsem,že černý neexistují :) :wink: .Jinak gratuluji k úspěšnému výběru :) .

Veronika Anička 18m

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 21.07.09 10:47

Veroniko, asi máš na mysli manhattan :wink: - wallstreet jsou opravdu černé :) je pravda, že na tom odkazu (a všech jiných obr.) vypadá wallstreet hodně podobně, jako manhattan, ale ve skutečnosti jsou fakt černý… :)

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.09 12:44

Nataso,
vím,že ty se v kočárkách vyznáš :) :wink: vím to z diskuzí i z jiných serverů než je tento,i jsem ti jednou chtěla dokonce napsat sz jestli by jsi mi neporadila :) ,ale já mám opravdu barvu wallstreet kolekce 2009(barva manhattan je myslím z kolekce 2008,v téhle ne)a popravdě jakou má barvu manhattan nevím,protože jsem je naživo neviděla a z obrázku na netu si nedovolím soudit(opravdu to klame),ale wallstreet jsou úplně tmavě modrý,ale zdaleka ne černý :wink: mám je tu před sebou tak vím :) .Ale myslím,že je úplně zbytečný řešit at si každý myslí co chce ne :wink: :?: vždyt je to fuk.

Veronika

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 22.07.09 13:32

Veroniko, jo, kočárky, to je moje hoby :D (a napsat můžeš klidně, já vždycky ráda poradím, zrovna včera jsem byla v dětském ráji - byli sjme se podívat na croozra :) a nevydržela jsem když prodavačka nevěděla abs nic o speedim a začala radit :D myslím, že i ta prodavačka byla vděčná. no, o chvíli později bych byla za někoho takového vděčná i já, když mi ta samá prodavačka ne-informovala o croozerovi. nevěděla abs nic! fakt děs! )

máš pravdu, manhattan je 08, já ho měla :) a je modrej a v obchodě jsem viděla walstreet 09 černý. tak a babo raď :D
asi si z nás chicco dělá srandu :) 8) nebo ta paní v obchodě přehodila cedulky, co já vím… :P
nejlepší je jít do obchodu a zapíchnout prst :D

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.09 14:02

Nataso,
určitě když budu někdy potřebovat radu ohledně kočárků ráda se na tebe obrátím :) díky.
Pokud jde o tu barvu wallstreet tak teda fakt nevím,na mé objednávce na netu,na faktuře když mi ho pak dovezli i na krabici v které ten kočárek byl byla napsána barva wallstreet a mám tu fakt tmavě modrej,takže budto mi i přes tohle všechno poslali špatnej nebo třeba se tobě ta barva při umělým osvětlení v obchodě zdála černá,ale není,je to fakt hodně tmavá modrá tak se to tak třebas i mohlo zdát :wink: :) a nebo si z nás chicco opravdu dělá srandu :twisted: :D :D :D :wink: .Ale jak říkám vždyt je to fuk :) .
Jinak chodím hlavně na jiný server takže se ti tam ozvu přes sz at víš s kým tady diskutuješ :) tady nejsem zatím přihlášená,proto píšu anonymně.
Veronika

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 24.07.09 15:16

Veroniko, v poho :wink: je to jedno, jenom mě to zarazilo, dkybych je neviděla na vlastní oči… ale možná, že v tom obchodě bylo fakt jiný světlo nebo tak… a možná, že chicco si z nás vystřelilo :D
hlavně, že jsi s kočárkem spokojená a kdo bude chtít černou černou, musí se jít holt ujistit osobně :D 8)

já taky chodím hlavně jinam, na BC :D

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.09 09:33

Tak my jsme včera koupili tento kočárek v černé barvě.....ale na světle je to opravdu hodně tmavě šedý, ale ne černý. Když to srovnám s madlem co tam je černé, tak kočárek je opravdu světlejší. takže je tmavě šedý.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17065 příspěvků 06.08.09 13:33

No ja nevim,ja kdyz to srovnam s madlem,tak je to stejne,srovnavala jsem hned v krame :lol: :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >