Teutonia Solano, TFK Buggster

Anonymni
12.7.09 13:52

TEUTONIA SOLANO, TFK BUGGSTER

prosím o zkušenosti s výše uvedenými golfkami.
mám teď babypoint mark 4, ale ne mě jsou nějak krátké rukojeti (jinak je supr). díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20345
12.7.09 16:26

Ahoj, mám Teutonia Solano a nedám na ně dopustit :pankac: Jediné, co bych jim vytkla je, že nemají klasický košík. Ale mají ve výbavě tašku na rukojeť a taky kapsu jakoby zezadu kočárku, tak se to trochu kompenzuje. Jen do toho košíku by byl lepší přístup…
Ale jinak co se týče jízdních vlastností a manipulace, tak jsem nadšená, vůbec z nich malej enní vytřesenej, odpružení fakt super. Taky mi vyhovuje, že se dá hodně stáhnout bouda - ideální proti větru a sluníčku.
Rozhodně je budu schovávat pro druhého prcka :wink:
A spojená rukojeť má taky něco do sebe :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.7.09 22:43

díky za info
mohla bys mi někdy ve volné chvilce přeměřit výšku rukojeti? já mám teď babypoint mark, ale rukojeť je na mě krátká, hlavně z kpce :D

• Nahlásit
  • Citovat
3476
15.7.09 22:31

Ahoj,
já mám Teutonia Solano, rukojeť je teleskopická - délka asi 110cm, pokud měřeno na vzdálenost od země tak zhruba metr …
Jinak odpružení si všichni chválí, ale mně to nějak nenadchlo, pro mimčo rozhodně komfort, ale mně se s tím nějak blbě řídí - ale možná je to prostě záležitost golfek, toto jsou naše první a jinou zkušenost nemám.
Jsme zvyklí na pořádnej teréňák čtyřkolku a malá v golfkách není moc spokojená - takže se jich budu zbavovat, pokud by ses pro ně rozhodla a chtěla ušetřit, tak dej vědět, jsou jako nové, ježděné 1,5 měsíce minimálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tačuld
10.8.10 22:35

teutonia solano

Můžete mi prosím poradit, kde jste koupila kočárek Teutonia solano? Nějak na něho nemůžu narazit. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Nikoli
27.8.10 20:29

prodám

Ráda prodám Teutoniu Solano,měsíc používaný,černý

• Nahlásit
  • Citovat
sarkacepelakova
6.9.10 07:07

Zajem

Krásný den, já bych ty Solana brala, mohu jenom poprosit o původ prodeje a cenu?;))
Díky Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
Nikoli
6.9.10 09:17

Koupila jsem kočárek v Německu,prodávám ho za 3000.Je k tomu přebalovací taška.

• Nahlásit
  • Citovat
sarkacepelakova
6.9.10 09:35

Re:Zajem

Moc dekuji a jste prosim odkud? Sarka
zde je muj email: sarka.cepelakova@seznam.cz, nemate ho nahodou nekde vystaveny k prodeji? MMB, AUkro atd?
Diky

• Nahlásit
  • Citovat
Nikoli
6.9.10 09:57

Zlín,večer Vám ho vyfotím a pošlu fotky na mail.Nikol

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie