Musím dávat čaj?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 04.03.18 16:28
Musím dávat čaj?

Zdravím, holky Prosím mam holčičku budou ji 4 měsíce, je na um - zajímá me jestli ji musím dávat čaj nebo to není nutné? Někde pišou ze jo a někde ze už je to pocitane i jako tekutiny tak já nevím :-( Děkuji za odpovědi :-)

Reklama

Reakce:

janablízka
Kecalka 103 příspěvků 04.03.18 16:41

Do 6 měsíců se nemusí dávat žádné tekutiny po 6 měsíci když začnou příkrmy tak se pak dávají tekutiny.

Kateřina Hubálková
Kecalka 133 příspěvků 04.03.18 16:44

A proč čaj? klidně vodu.-) začínala jsem s příkrmy od 5tého měsíce, ale s to vodou od 4tého, aby si i sám držel (netekoucí) lahvičku. A pak následně mohl zapíjet ty příkrmy. Hodně to řeší holky, které kojí, ale s um bych se tím netrápila..

Pifinka
Kecalka 432 příspěvků 04.03.18 16:46

Nemusíte dávat ani čaj ani vodu. Moje dcera začala pít něco jiného až v 8mi měsících a dle pediatry je to v pořádku.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 04.03.18 17:15

Já jsem dávala čaj od cca 14. dne života, koupila jsem ten, co smí děti už od 1. týdne. a pak jsem to časem střídala s vodou. Přišlo mi, že mlíko prostě slouží k zahnání hladu, ale že malej měl i po něm suchou pusu. A ten čaj lačně hltal. Možná bych to být tebou zkusila metodou pokus omyl. Prostě když dítě bude pít tekutinu, tak ho nech, a když to odmítne, tak mu to nedávej.

Vickee
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 04.03.18 19:01

Muzes, nemusis.

Dceri jsem nabizela piti (vodu, caj) od prvnich prikrmu, od pul roku je na UM. Nabizela a nabizela, akorat to po mne flusala, lahvicku hazela, “propoustela”… a cca v 10-11 mesicich si najednou tu lahev vzala a vypila.

Doporucuju piti nabizet, kdyz vezme - dobre, kdyz nevezme - nic se nedeje :lol:

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 05.03.18 07:35

@Vickee když on je problém ze fenyklovy plive, heřmánkový zvrací… když byla nemocna tak jsem ji udělala normální dětský (od 9.měsíce ) a ten vypila… jenže to nemůže ze..tak dávám jen UM

Vickee
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 05.03.18 08:54

@Kalbe rikam, nema smysl se tim trapit.

Pokud pije tak pije, pokud nepije ale normalne cura, tak bych to neresila.
Kdyz mi prislo, ze ma extra malo tekutin, davala jsem u obou deti hodne zredene UM.

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 05.03.18 09:10

@Vickee tak jo Děkuji všem :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama